КАКВА ИСКАХ ДА СТАНА КАТО МАЛКА .....

  • 2 231
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 389
Исках да съм зоолог. После разбрах, че адвокатите взимат повече пари и реших да съм адвокат. После кандидатствах финанси и накрая записах инженерна специалност...  hahaha

# 16
  • Мнения: 3 423
Исках да стана фотожурналист.
И досега снимам. Но не за пари.

# 17
  • UK
  • Мнения: 3 959
Искам да съм певица, ама още нищо не съм станала.

# 18
  • Мнения: 2 550
Исках да стана извънземно и горе долу го постигнах  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 742
Ами не  Cryисках да съм Фолк певица...... и по добре.

# 20
  • Мнения: 252
Ами не, исках да стана певица.Но не съм се отклонила кой знае колко много.Сега излизам на сцена с ансамбъла dance.

# 21
  • Мнения: 1 209
и аз като олинце- исках да стана лекар, а станах икономист-бюрократ. от медицината ми остана само интереса и хипохондрията в стил "4ела-недо4ела" Mr. Green

# 22
  • Мнения: 1 400
Кога точно?
Защото минах през няколко вида професии в мечтите си. Първо исках да стана лекар, но след като ми биха едни инжекции (мнооого боляха) реших, че това не е за мен и се прехвърлих на детска учителка. После пък много си мечтаех да съм изобретател. Нали се сещате - да изобретявам разни работи. Нещо нищо не успях да изобретя, та реших, че ще съм дизайнер. И там не ми провървя... но не се е минало- животът е пред мен и имам време да сбъдна поне една от многото си мечти. Е, олимпийска шампионка по гимнастика едва ли бих станала от тук насетне.  Laughing
Това му е то хубавото да имаш много мечти- все една ще се сбъдне!  Hug

# 23
  • Мнения: 3 098
Исках да стана пилот,лекар или световен шампион по карате. Laughing
Пилот няма как да стана,заЩото тогава се приемаха само мъже(казвам тогава,заЩото сега не знам дали е така оЩе),лекар не станах,малко по_долу в йерархията се закотвих  Wink,а за шампиона... Joy добре,4е не съм решила да се пробвам. Mr. Green

# 24
  • Мнения: 2 161
Ох,исках да стана продавачка в кореком.Точно като порастнах,те пък закриха корекомите.

# 25
  • Мнения: 1 941
Винаги съм искала да бъда журналист

# 26
  • Мнения: 6 993
ами ... исках да съм учителка, актриса, журналист, писател и пилот - всяко по различно време.
Уча филология, предстои ми стаж в училище - ако ми хареса, може и да стана учителка, въпреки че определено ми се иска да съм на малки деца, а не в гимназия. Трябваше педагогика да пиша, ама... Журналист - надали, не ставам, но писател - може и да ме публикуват някой ден, аз още пиша с тонове (пардон, вече с мегабайтове пиша, че смених системата), както в 4 клас Mr. Green Така че още имам шанс за сбъдване...

# 27
  • Мнения: 2 792
   Мечтаех си да срещна милионер, който да се влюби безпаметно в мен и да се оженим и той да ми купи остров, който да превърна в резерват, а аз да обикалям всички кътчета по света и да събирам изчезващи животински и растителни видове... Това ми е най-оформената и планирана мечта от детството  Laughing
  п.п. Личи си, че съм луд фен на Джерал Даръл от малка.

# 28
  • Мнения: 99
Като малка съм обявявала много гордо навсякъде, че като порасна ще стана Президент, за да забраня зимата!! hahaha hahaha

# 29
  • София
  • Мнения: 310
Аз исках да стана археолог. Дори като малка запо4нах да си копая из двора и се надявах да намеря някакви останки от стари цивилизации..............ех мечтииииииииии

Общи условия

Активация на акаунт