hipp или ganchev?

  • 2 452
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
А аз  да запитам от кога се записва за детска кухня?И по принцип като чета всички са против Ганчев а дали в детските кухни качеството е по-добро,мен нещо ме съмнява. Rolling Eyes

и мен ме съмнява качеството в детските кухни  немисля да записвам малкия
ще си му купувам пюрета а като поотрасне се надявам и да му готвя Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 2 671
Хип, защото се правят само от сертифицирани био плодове и зеленчуци (отгледани без изкуствени торове, пестициди и т.н.)
Освен това Ганчев имат много добавки като захар, мляко и т.н.
Това са и моите аргументи.

# 17
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
А аз  да запитам от кога се записва за детска кухня?И по принцип като чета всички са против Ганчев а дали в детските кухни качеството е по-добро,мен нещо ме съмнява. Rolling Eyes

Аз лично нямам намерение да записвам малкия на детска кухня- много ме съмняват качеството на продуктите, които използват, хигиената и т.н. Купувам пюрета, а ако намеря проверени плодове и зеленчуци му готвя аз. Преди купувах от био магазинчето на Ситняково, но тази седмица, мъжът ми ходи и му казали, че магазина се е преместил някъде около Медицинска академия. Случайно някой в райoна да го знае?

Последна редакция: чт, 25 яну 2007, 12:39 от Мериа

# 18
  • Мнения: 374
И в друга тема съм писала, че от зеленчуковите и месни пюрета давам предимно Ганчев. Вкусни са и детето ми си ги хапва с удоволствие. Виж, за плодовите пюрета, предпочитам "Хип" и "Семпер" просто защото на Ганчев са еднообразни и не са толкова вкусни /според мен/. Не мисля, че вносните превъзхождат с нещо "Ганчев", освен с асортимент - все пак те са приготвени според съответната чуждестранна кухня.
Да, действително в "Ганчев" има захар, сол и т.н., но във вносните също има разни подправки... Но въпреки това, количеството им е минимално и съобразено с бебешкия организъм.

# 19
  • София
  • Мнения: 555
Преди купувах от био магазинчето на Ситняково, но тази седмица, мъжът ми ходи и му казали, че магазина се е преместил някъде около Медицинска академия. Случайно някой в райна да го знае?
Мъжът ми има телефона на жената. Ние също мислехме да наминем към магазинчето, ще и се обадим да разберем къде са се преместили.

# 20
  • Мнения: 887
И в друга тема съм писала, че от зеленчуковите и месни пюрета давам предимно Ганчев. Вкусни са и детето ми си ги хапва с удоволствие. Виж, за плодовите пюрета, предпочитам "Хип" и "Семпер" просто защото на Ганчев са еднообразни и не са толкова вкусни /според мен/. Не мисля, че вносните превъзхождат с нещо "Ганчев", освен с асортимент - все пак те са приготвени според съответната чуждестранна кухня.
Да, действително в "Ганчев" има захар, сол и т.н., но във вносните също има разни подправки... Но въпреки това, количеството им е минимално и съобразено с бебешкия организъм.
Не мисля,че въобще могат да се сравняват  пюрета на Хип с тези на Ганчев.Не само,че вкусовите им качества са  Sick,но и не съм сигурна в качеството на продуктите,които слагат вътре.Наясно съм с контрола в Бг и не рискувам да давам на детето си от тези пюрета,но всеки разбира се преценява сам за себе си. Wink

# 21
  • Мнения: 1 081
GERBER! Може би това са едни от малкото пюрета, които могат да се използват за захранване, а не за хранене. Например плодовите съдържат само по 1 плод, без абсолютно никакви добавки. На HIPP например са с нишесте и т.н. Обаче са малко скъпички...

# 22
  • Мнения: 374
[Не мисля,че въобще могат да се сравняват  пюрета на Хип с тези на Ганчев.Не само,че вкусовите им качества са  Sick,но и не съм сигурна в качеството на продуктите,които слагат вътре.Наясно съм с контрола в Бг и не рискувам да давам на детето си от тези пюрета,но всеки разбира се преценява сам за себе си. Wink
[/quote]

А как може да сте сигурни в качеството на вносните???

# 23
  • Мнения: 287
Категорично Хип Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 545
Gerber  Peace

# 25
  • Мнения: 566
Моят пич харесва плодовите на Овко. Смятам, че са добри също. И имат сертификат за качество.
А онзи ден отворих зеленчуково на Ганчев и беше на черни петна - събрала се боя или нещо такова. Предпочитам ако имам качествени продукти аз да му приготвям пюретата.

# 26
  • Мнения: 887
[Не мисля,че въобще могат да се сравняват  пюрета на Хип с тези на Ганчев.Не само,че вкусовите им качества са  Sick,но и не съм сигурна в качеството на продуктите,които слагат вътре.Наясно съм с контрола в Бг и не рискувам да давам на детето си от тези пюрета,но всеки разбира се преценява сам за себе си. Wink

А как може да сте сигурни в качеството на вносните???
[/quote]
Права си,че човек не може да бъде сигурен и в качеството на вносните.Това,в което съм сигурна,че контролът над Хип и Гербер,например е много по-голям отколкото на Ганчев.И все пак,когато отворя на сина си пюрето,което смятам да му дам го опитвам и ако на вкус е такова,че аз да мога да го ям му го давам ,ако не отива право в кофата,което се случи с няколо пюрета на Ганчев,които бях взела за проба.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 457
Ако имаш възможност, бих те посъветвала да вземаш само Хип.  Peace
На Ганчев контрола е много снижен напоследък, постоянно имат издънки и пюретата са им ппълни със сол, захар, нишесте, че и сухо мляко  Crazy

# 28
  • Мнения: 2 614
Зависи, какво търсиш. Аз лично бих искала да давам на детето си пюрета от проверени плодове и зеленчуци, а това опраделено не може да се каже за пюретата на Ганчев! Нито за соковете - това е моето мнение.
Аз лично готвя, но понякога ми се налага да купувам, но Ганчев - не!  Naughty
А за захранване с тях - не бих се пробвала дори! Аз захраних с оризова каша, и след това с домашно сварен картоф, картоф .тиквичка, картоф + тиква и т.н.
Успех! Peace

# 29
  • Мнения: 639
Днес взех Hipp-морков и картоф,много и хареса на малката мишка baby_neutral А когато се опитах да и дам нещо на Ганчев,само плачеше и го плуеше.Ще ги пробвам и Гербер по късно.
Също така ме интересува кои кашички са най подходящти?
Благодаря ви за отговорите  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт