вроден порок на сърцето

  • 105 392
  • 847
  •   1
Отговори
# 840
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Сандидани,ние сме били почти съседки ,значи.  Simple Smile
Аз по принцип съм от Бояна , но си живея на квартира в Дружба.  Wink
За бавачка  не мога да помогна. Защо не потърсиш в някоя агенция?
В "Гледане на деца и ..." има координати разни...
За ТЕЛК-а и аз в началото бях много против , просто го приех твърде
емоционално. Казах на съпруга ми , че не искам да изкарвам детето си "инвалид"...
Той , обаче задвижи нещата и без "благословията" ми , и сега се радвам , че го направи...
Яд ме е , че тези средства , които ти няма да вземаш , няма да отидат при нуждаещо се детенце , а ще потънат някъде , в нечии дълбооооки държавни джобове.

И сега да се похваля малко - Алекс вече е с обички и разправя наляво и надясно , че е голяма мацка.  Laughing    Sunglasses

До скоро.  Hug

# 841
  • Мнения: 337
Хей, момичета, каде сте???????
Никакви ви няма. Я всички на отчет.  smile3513 Ааааааааааааааа!!!
Как са децата? Как сте вие?
Ние сме добре. Суполи дето имаме. Ама то от тях няма отръвка  newsm61
Тия пусти зъби, докато избият - направо незнам вече.
Пожелавам ви прекрасен, слънчев и усмихнат ден!!!

# 842
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Ние пак сме си вкъщи. Алекс беше болна 3 седмици , после ходи 3 дни на градина и вчера си я прибрахме с температура.  Tired  Омръзна ми вече с тия болести - тази година се разбихме направо...
Аз съм ужасно уморена , иска ми се да имам баба на разположение поне един ден на 2-3 месеца.
Ами , това е...оплаках ви се.  Grinning
Рапорт даден!   bowuu     bouquet
 
И аз пожелавам прекрасен ден.  Hug

Момичета , искате ли да пусна нова тема , защото тази много набъбна вече? Ще сложа в началото линкове към старите теми , които успея да изровя.

# 843
  • Мнения: 18
Хей, момичета, каде сте???????
Никакви ви няма. Я всички на отчет.  smile3513 Ааааааааааааааа!!!
Как са децата? Как сте вие?
Ние сме добре. Суполи дето имаме. Ама то от тях няма отръвка  newsm61
Тия пусти зъби, докато избият - направо незнам вече.
Пожелавам ви прекрасен, слънчев и усмихнат ден!!!

Здравей, миличка
Какво му слагаш в носа? На мойта девойка комбинацията от Стери мар и капки за нос Виброцил най-много й помага.

Целувки
Мира

# 844
  • Мнения: 337
Ами капках му Ксиламетазолин, след това Оолин, сега - Тубрекс - капките за очи и от вчера почнах да му промивам нослето с чай от лайка. Ръце съм вдигнала вече.  ooooh!
Уки не е лошо да сменим темата наистина.  smile3521

# 845
  • Мнения: 100
Здравите от нас ние вчера бях ме на контролен преглед Пепчо е добре  newsm17слава Бого има ме малко подобрение но и на това се радвам.Гледаха и нашето бебче дрПавлова каза че няма проблем с сърцето и там ни казаха че е момченце тук в Хасково се се криеше имах някакви надежди за момиченце ама ште бъда мъжка майка да са ми живи и здрави   newsm03

# 846
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Браво , мамо Деси. Това е една хубава новина и заслужава да е първата в  Новата тема

# 847
  • Мнения: 355
БРАВО на вас много се радвам,че има подобрение детенцето макар,че казваш малко но е важно че има бавно но славно нали знаеш, айде следващият път да сте още по добре.
Ние от другата седмица ще правим изследвания за ясли вчера направих ме последната ваксина и вече сме готови за училище.Само живи и здрави. newsm10

Общи условия

Активация на акаунт