"Патета" или "Бъни" за рожден ден на 3 годишно?

  • 1 542
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 899
Еси, пищи, моля те отзиви като мине.
Весело изкарване!
Bili sme tam na 2 rojdeni dni i izkaraxme dobre,zatova reshix da praznuvame tam.Tortite im sa na Laguna,koito mnogo haresvam.

# 16
"Оксиния" организира ли детски тържества в събота или в неделя ?
Ние живеем наблизо, но в тези дни винаги е било затворено, когато сме минавали оттам ?

Доколкото разбрах работят само ако има рожден ден.Ние се обадихме през седмицата да попитаме за условията и после отидохме намясто да огледаме и да потвърдим.

# 17
  • Мнения: 3 271
Bili sme tam na 2 rojdeni dni i izkaraxme dobre,zatova reshix da praznuvame tam.Tortite im sa na Laguna,koito mnogo haresvam.

Но ако децата са в отделна стая и не мога да ги виждам ще ни е неприятно. Иначе много ми харесаха тематичнит парти-та обявени в сайта им

# 18
  • Мнения: 7 474
В Патетата бяхме тази година, много ни хареса и залата за децата е страхотна. Има телевизор в залата за родителите и виждаш какво правят децата.  Peace

# 19
  • Мнения: 35
Много сьм разочарована от Патетата.Празнувахме там рождения ден на дьщеря ми  -3 г. в началото на януари и обстановката наистина е хубава,но отношението на персонала е под всякаква критика.Повече не бих отишла там.

# 20
  • Мнения: 22 899
Bili sme tam na 2 rojdeni dni i izkaraxme dobre,zatova reshix da praznuvame tam.Tortite im sa na Laguna,koito mnogo haresvam.

Но ако децата са в отделна стая и не мога да ги виждам ще ни е неприятно. Иначе много ми харесаха тематичнит парти-та обявени в сайта им
Да ти кажа ние сме обратното-предпочитаме децата да се забавляват,а ние да можем да пием по едно кафе на спокойствие,защото повечето ни приятелчета са по-мали и като видят майките си искат да стоят при тях,а не в залата. Crazy

# 21
  • Мнения: 3 271
Bili sme tam na 2 rojdeni dni i izkaraxme dobre,zatova reshix da praznuvame tam.Tortite im sa na Laguna,koito mnogo haresvam.

Но ако децата са в отделна стая и не мога да ги виждам ще ни е неприятно. Иначе много ми харесаха тематичнит парти-та обявени в сайта им
Да ти кажа ние сме обратното-предпочитаме децата да се забавляват,а ние да можем да пием по едно кафе на спокойствие,защото повечето ни приятелчета са по-мали и като видят майките си искат да стоят при тях,а не в залата. Crazy

Да, да, знам, че е така - всеки е с предпочитанията си. Ние опитахме И това, не ни хареса и вече го имаме като част от критериите. То затова има много клубове и всеки харесва различно. Затова и се питаме тук, да си спестим разкарването. Защото колкото  добре да звучат Патетата и Бъни като описания и забавления, очевидно просто не са за нашият вкус. Лошо няма както казах  Peace

# 22
  • Мнения: 22 899
Между другото има детски център в Надежда.....Пакостници май беше..Не е нещо особено,но едната зала се вижда от къта за родители.

Общи условия

Активация на акаунт