Няма да ме чуете повече да се оплаквам от полицията

  • 2 023
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 711
Браво!  smile3525

# 16
  • Мнения: 1 455
Каспър много се радвам.И аз мога да се похваля от едни Катаджии Laughing Преди 4 години си бяхме купили бус на старо и на едно от пътуванията ни спукахме гума.Това става на магистралата,беше много студено и тъмно.Мъжа ми се опита да смени гумата,обаче крика не влизаше на съответното място.Та тогава се обадихме в Кат,дойдоха след половин час,отидоха до Пазарджик за крик върнаха се....започнахме да сменяме гумата и ключа ни се счупи Laughing...та хайде наново отидоха пак взеха ключ и ни смениха те гумата.Голямо шоу падна,защото винтовете на гумата не искаха да се развият,а катаджиятя скача ли скача на ключа Heart Eyes Накрая мъжа ми им подаде пари да се почерпят ,а те отказаха Shocked После чак се скарахме с него,че не е бил настоятелен в даването.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Айде и аз да се похваля от катаджиите. Миналата седмица ни спряха с мъжа ми на околовръстното, прегледаха му документите всички беше ок, но колата не успя да запали и катаджиите ни бутаха. Кой може да се похвали с такова нещо - полицай да му бутат колата  Grinning

# 18
  • Мнения: 5 370
Аз пък преди време бях от обратната страна на медала.
Бяхме си ходили с дребен при моите родители в провинцията....и на прибиране от разходка гледам, един портфейл изхвърлен досами вратата на къщата. Прибрах го, занесох го у дома  и почнахме да умуваме какво да правим. Оказа се, че явно не беше "преджобен", а загубен, защото вътре имаше 45 лева и ГСМ. Обаче не и ЛК. Confused Бях твърдо решена да намеря човека, звъних на един номер записан като "мама", жената не знаеше нищо. Занесох го в полицейското, там бях посрещната като....извънземно. hahaha Направо ме гледах с едно такова....хм, чувство, както се гледа пуснат от специализирана болница. след като попълних протокола обаче и сержантът ми взе ЛК, чух следния коментар"Ааааа, ма вие сте от Софияяяя"(един вид върнала сте портмонето щото сте оттам и имате пари, аз така го разбрах поне Mr. Green). На което отговорих, че преди това съм била родена.....в същия този град.
Не знам какво се случи оттам натаък....яд ме е, че не се сетих да препиша някои номера от картата и да се обадя да ги питам дали са си получили вещите

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Браво Simple Smile
Сега кажи кое е районното, там да ходим Simple Smile

ако се появиш с визия, като от аватарЯ, няма начин да не те привикат. Ей тъй, само за по едно фото  Mr. Green

Каспърче - браво. Имала си късмет, ако не си разбрала... Но други не са с такъв, за жалост...http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=159457.0

# 20
  • Мнения: 2 759
          Винаги (99% от случаите) съм била много доволна от отношението и реакциите на полицията. И много се радвам, че някой отвори такава тема   bouquet!

# 21
  • Мнения: 3 569
МразИМ куките.

# 22
  • Мнения: 4 473
Когат` хванат и онзи, дет` щеше да ме гръмне за 80лв, тогава ще им призная заслуги.

# 23
  • Мнения: 845
Браво на полицаите smile3521

# 24
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Браво на момчетата!  Peace
Дано джебчийките си получат заслуженото!  #2gunfire

# 25
  • Мнения: 2 229
Аз нямам отношение, но на една приятелка 2 гсм-а й бяха намерили, така че сигурно си вършат работата. (понякога) Crazy

# 26
  • Мнения: 793

Защо ?!? Нещо лошо ли са ти направили  newsm78 Всеки гледа да си свърши работата  Peace
По принцип, радвам се, че са ги открили веднага  Wink

# 27
  • Мнения: 229
Моето отношение към полицията е отрицателно както и мнението ми за това, че си вършат работата. Ако хващането на пирати в интернет е работа то тогава добре. Но какво става когато опре въпросът до непрестанните обири в различни части на София? В нашият квартал постоянно някой пропищява , че е обран. Вече станаха толкова много обрани апартаменти, а полицията мълчи. Мисля, че не е трудно да се хванат такива крадци, защото те постоянно се въртят на едни и същи места, понякога повтарят някои апартаменти, а полицията пак мълчи и никой не е открит.

# 28
  • Мнения: 2 759
         sladuranka, това е защото никой не иска да свидетелсва, ако е видял нещо (съседите примерно), никой не иска да съдейства и т.н.т. Никой в нищо не иска да се замесва, никой не иска после да го викат в съда... Всеки си трае, само когато го оберат - ама хванете ги. Ми не може така. Как може да има убииства в центъра на София, на оживено място и никой нищо да не е видял? Как може да влизат в домовете ни и ние да се правим на заспали само и само да не ни посегнат? Не знам какво трябва да се направи за да не е така, но всяко нещо си има обяснение.

# 29
  • София
  • Мнения: 5 605
Браво!
Най -после нещо позитивно, наистина е удоволствие да прочетеш как някой е доволен, а не все да се мрънка.


Peace

Общи условия

Активация на акаунт