Кралски работи и клюки - октомври 2023

  • 56 473
  • 785
  •   1
Отговори
# 765
  • София
  • Мнения: 10 049
Така показана роклята на манекенката с висока обувка ми харесва доста повече. Обувки като на Леонор щяха много да променят тоалета на София - все пак е на 16 вече, Леонор сякаш тогава почна да носи по-високи. Но нищо де, хубави са много днес момичетата. Родителите им сигурно са много горди. Предполагам, че тази церемония е само за престолонаследник, нали?

# 766
  • Мнения: 670
Така показана роклята на манекенката с висока обувка ми харесва доста повече. Обувки като на Леонор щяха много да променят тоалета на София - все пак е на 16 вече, Леонор сякаш тогава почна да носи по-високи. Но нищо де, хубави са много днес момичетата. Родителите им сигурно са много горди. Предполагам, че тази церемония е само за престолонаследник, нали?
Според мен Леонор носи високи обувки само защото София е по-висока от нея. А Леонор е по-голяма пък и е престолонаследничка. Не върви един вид. Ако забелязвате с високите обувки на едната и равните на другата са точно един ръст двете. Според мен е точно с цел София да не е по-висока от кака си.

# 767
  • Някъде там
  • Мнения: 16 278
Лана да. Същата церемония е имало и за Фелипе.
Обаче се радвам че Леонор не беше с униформа.
Речта ѝ
https://twitter.com/rtve/status/1719346381125546211?s=19
И на тате
https://twitter.com/rtvenoticias/status/1719344996652912951?s=19
Норвежците днес са дали обяд за северния съвет.
Мете с много хубава рокля "Диор".
Ако беше и малко по къса щеше да е чудесно.

# 768
  • София
  • Мнения: 10 049
Така показана роклята на манекенката с висока обувка ми харесва доста повече. Обувки като на Леонор щяха много да променят тоалета на София - все пак е на 16 вече, Леонор сякаш тогава почна да носи по-високи. Но нищо де, хубави са много днес момичетата. Родителите им сигурно са много горди. Предполагам, че тази церемония е само за престолонаследник, нали?
Според мен Леонор носи високи обувки само защото София е по-висока от нея. А Леонор е по-голяма пък и е престолонаследничка. Не върви един вид. Ако забелязвате с високите обувки на едната и равните на другата са точно един ръст двете. Според мен е точно с цел София да не е по-висока от кака си.
Според мен пък е точно обратното - София не носи високи, за да не е над Леонор. Надявам се това да се промени с времето. Тя едва ли ще се качи на 10 см (ама занае ли човек), но лек ток, както носеше Леонор в началото ще изглежда по-елегантна за подобна церемония.

# 769
  • София
  • Мнения: 3 122
И още интересни снимки от посещението на краля и кралицата в Кения.









# 770
  • Някъде там
  • Мнения: 16 278
И според мен това,  че ще стърчи над Леонор е причината София да избягва високи обувки.
Ето я с малко токче

Максима връчва Prix ​​de Rome.
Prix ​​de Rome е поощрителната награда за визуални артисти от Холандия и карибската част на кралството. Целта на Prix de Rome е да стимулира развитието на визуалните артисти, да увеличи тяхната видимост и по този начин да продължи да актуализира областта на визуалните изкуства.

Последна редакция: вт, 31 окт 2023, 18:15 от daviz

# 771
  • Мнения: X
Чарлз и Камила пристигнаха за държавния банкет тази вечер. Кралят носи вратовръзка в разцветка на зебра, а кралицата носи диамантена гривна със слон. Сладка почит към страната домакин.



Последна редакция: вт, 31 окт 2023, 19:21 от Анонимен

# 772
  • Мнения: 230




Скрит текст:





Двама от фотографите, които участваха в експозицията за Испанското кралско семейство, са публикували снимки на Леонор през годините.
https://www.instagram.com/p/CzCKc2Nogdq/
https://www.instagram.com/p/CzCK8Fwol3N/
https://www.instagram.com/p/CzCNI6KIIHo/
https://www.instagram.com/josegegundez/?g=5

# 773
  • Някъде там
  • Мнения: 16 278
Мери на работна среща с председателя на Rare Diagnoses
Скрит текст:
 
Хиляди датчани живеят с редки заболявания, за които малцина знаят, а пациентите често са деца.
От 2005 г. Нейно кралско височество престолонаследницата
е патрон на Редки диагнози, която е асоциация на повече от половин сто организации, представляващи интересите на гражданите, засегнати от редки болести и увреждания.
Днес престолонаследницата взе участие в работна среща с председателя на Rare Diagnoses Биртхе Бисков Холм, директора Лене Йенсен
Йенсен и служителката по информацията Джули
Шмидт Хансен.
В срещата участваха и Малене Рамзинг
Роест и Силас Андерсен Роест от
асоциация "Крузон", които дадоха
престолонаследницата представа за това какво е да живееш с рядко заболяване в Дания.
 



И още Максима

Последна редакция: вт, 31 окт 2023, 20:42 от daviz

# 774
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 986


"Именно тук, пред погледа на планината Кения, синът ми, принцът на Уелс, предложи брак на съпругата си, сега моя любима снаха".  - Крал Чарлз говори за Уилям и Катрин в речта си на държавния банкет тази вечер.

"Грешките от миналото са причина за най-голямата скръб и най-дълбокото съжаление. Имаше отвратителни и неоправдани актове на насилие, извършени срещу кенийци, докато те водеха... болезнена борба за независимост и суверенитет – и за това не може да има извинение"

Последна редакция: вт, 31 окт 2023, 20:51 от Miriel

# 775
  • Мнения: 8 681
София има по-красиви черти на лицето от Ленор и с времето тази красота ще разцъфтява. Дано не я карат да я прикрива заради сестра си.

# 776
  • Мнения: 230
Снимки от пристигането на празненството. Според испанските медии, не се очаква да пуснат снимки от тържеството.
Фелипе, Летисия, Леонор и София. Момичетата са на задната седалка и не се виждат заради затъмнените стъкла на колата.



Скрит текст:


Видео - https://www.cotilleando.com/attachments/o4q-2ypw8puabj46-mp4.3278914/
Хуан Карлос, инфантите и братовчедите по бащина линия
Скрит текст:







Княгиня Калина, Китин и Симеон Хасан, Присъстват и Мириам, Борис и Белтран
Скрит текст:



# 777
  • Мнения: 13 828
Не мисля, че София е по-красивата сестра. По-едричка е и в лицето по-грубовата. Пак е хубаво момиче и сигурно по-фино, отколкото изглежда на снимките, но по-хубава от Леонор няма да бъде.
Не мога да разбера и двете момичета на кого приличат. В нослетата май на Летисия преди корекцията, но иначе?

# 778
  • Мнения: X


"Именно тук, пред погледа на планината Кения, синът ми, принцът на Уелс, предложи брак на съпругата си, сега моя любима снаха".  - Крал Чарлз говори за Уилям и Катрин в речта си на държавния банкет тази вечер.

"Грешките от миналото са причина за най-голямата скръб и най-дълбокото съжаление. Имаше отвратителни и неоправдани актове на насилие, извършени срещу кенийци, докато те водеха... болезнена борба за независимост и суверенитет – и за това не може да има извинение"
Ехх, че мило! Blush Винаги по събития си личи, че Чарлз като погледне Кейт и се разтапя. Eдва ли можеха да мечтаят за по-добра снаха, която да се впише така добре в семейството и да работи толкова сърцато в името на короната.

# 779
  • Варна
  • Мнения: 3 363

Камила с много шармантен тоалет.

Испанците купон ли ще правят ?

Общи условия

Активация на акаунт