Отговори
# 75
  • Мнения: 10 998
Ренко, нямаш ли някой приятел с такава да ти я даде да пробваш?

У дома знам, че реалистично би се вадила макс два пъти годишно, това е оптимистичният вариант Simple Smile и никога не съм я обмисляла.
Знам, че има хора, за които нещата, които мен ме спират, са нищо Simple Smile

Но ако мислиш, че ще я ползваш, си струва.
И все пак ако аз трябваше да избирам, щеше да е пречиствател, но тук въздухът е отврат.

# 76
  • Мнения: 6 591
Октомври започна с големи емоции, "нашата приятелка" е на трето място на турнир по прескачане на препятствия. Много се гордеем с нея. Времето беше разкошно, изгоряхме на очила.
Вчера пък на хандбала съдията закъсня с 50 минути, дойде по джапанки и на терена беше бос, неадекватен и много вероятно пиян. Октоберфестове са навсякъде, разбирам, ама не разбирам защо точно този го пуснаха на терен. От нашия клуб ще се подава официално оплакване към федерацията, ама не очаквам чудеса. Иначе нашето детенце направи чудесни голове, борец излезе тя.
Връщам се да ви чета. Въй, ама те се разчистили. Изнасям се, да не ме заразите.

Последна редакция: нд, 01 окт 2023, 18:56 от Mößbauer-Effekt

# 77
  • Мнения: 6 344
Ули,има мегдан и за двете .Че даже и за хладилника артисаха 🫢.Само още време ми трябва,да доузрее идеята и решението.
Почнах,стига ме залисвте 🤭

# 78
  • Мнения: 862
И аз тази година си взех Керхер тройката, заради пълзящото човече. Ми да ви кажа, не го използвам много - много, а си представях, че едва ли не всеки ден ще минавам с него. Да бе, да. Иначе е полезен и удобен... очаквам до края на годината да мина пода и банята поне веднъж. 😬

Последна редакция: нд, 01 окт 2023, 19:08 от Лаватера

# 79
  • София
  • Мнения: 9 778
Мьос, браво на момичетата!

Аз имам една парочистачка кучемарка, която иска слугинаж и затова не е вадена от години. Почива си в кашона. Не знам работи ли още , или от бездействие се е амортизирала.

Писах на ДобрЕ във вайбър. Добре е. Каза, че е заета с училището. Ще пише скоро. Прати ми тези снимки, а аз ги пращам на вас, `щото не съм егоист само аз да плакна очите с красоти. Но ги слагам в скрит текст, че май става тежко иначе.

Скрит текст:
Ей тъй били плували там. Flushed Smile




# 80
  • sf
  • Мнения: 10 247
Този път не ми се получиха тиквичковите кюфтета, отвън почерняха, вътре сурови, май ми беше силен котлона, ама докато го наместя сместта свърши. 😆
Забравили сме, че английският на синко почва тази седмица и не е платен. Хич не съм го предвидила.

# 81
  • Мнения: 1 978
Привет в новия месец.
Оф... пак много работа на село, писва ми вече, добре, че му се вижда краят...
И аз кат Шугър не знам за какво да пиша.. за манджи не щъ, за чистене не щъ...
И откакто почна училище, нещо не мога се организирам чаветата да лягат рано, съответно и аз вися неорганизирана... оф...

# 82
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 341
простете, грешна съм. не дочетох септември, но тези 6 страници се справих. сега се питам защо! то чистене, чистене... и пак чистене...

аз нещо не се справям с чистенето и съм крива.... крива... ама права, за последното цитирам половинката, да не си помислите, че се хваля.

в училището са решили, че трябва да учим наравно с децата (даже подозирам, че аз уча повече) и всеки ден сме поканени на презентации, срещи, матинета, даже на родителски "ивнинги" от 8 сутринта.
ходя, какво да правя. може пък да науча нещо ново.

и почти всеки ден обикалям с гостите българки, че много неща трябва да е купуват Simple Smile Simple Smile Simple Smile след това кафета трябва да се пият...

имахме ден почивка заради рождениято на пророка и шавнахме за два дена до морето. хубаво си е. нищо, че гъмжи от "водолазки" с пълно бойно снаряжение, шал, качулка, шапка, очила и костУмче с дълъг крачол. имаше една...  разпищолила се значи -  облещила едни палци на краката. иначе даже с ръкавици беше.
весело е.

сега и аз като мос ще се изнеса, да не ме заразите с бацила на чистофайничеството. Wink
но обещавам да се явявам по-честичко. Simple Smile

# 83
  • Мнения: 8 100
Хъх, вкъщи сме си вече. Лошо ми стана като видях щО перални имам да въртя. Grinning
Добри, май бях писала, че ви чакат сумай ти срещи по повод подготовката и кандидатстванията в университетите- какво, кой, щО, кога. Срокове, али- бали. Мдам. "Честито" един вид. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 84
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 341
сега ще е една. някаква фирма ще дойде, ще направи (пак) анализ какви са оценките, какви са желанията и къде се срещат Simple Smile.
ще има и много представяние на университети, но те са за децата, не зародителите.
догодина ще са многото срещи за истинското кандидатстване.

# 85
  • Мнения: 7 550
ДобрЕ, радвам се, че всичко е наред. Ударила си го на светски живот Simple Smile

Рязко ми падна тока, лежа на дивана и даже не ми се яде. Чудо на чудесата.

Гледам в Истанбул силни дъждове тези дни, някои улици реки. Планирахме да сме там този уикенд, добре че не се получи заради ангажименти.

# 86
  • Мнения: 2 848
Почивни дни, да бе да!!!
Минах през банята, сега вече съм на дивана с питие в ръка. Наспорт! Остава да се лакирам, но още събирам сили.
По повод парочистачките аз имам серия от тъпи въпроси - не се ли вдига много влажността в стаите а от там вероятност за развитие на мухъл, не се ли мокри доста подовата настилка - ако е ламинат/паркет няма ли да се повреди, мебелите как ги минавате с пара не се ли прецакват???
Добри, ако вляза така в морето ще се удавя със сигурност!!! Аууу, как така си показва палците таз жена!!! Не се ли намери някой мъж да я скастри. Честно така няма да мога да живея така, добре, че не съм се родила в географски ширини с такова вероизповедание...

# 87
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 341
знаеш ли колко е интересно. две сестри, влизат  заедно в морето - едната като водолаз другата с половинки бански.
е, не като на чехкините - горнището само да покрива точките, а долнището почти да не се вижда, но все пак две половинки бански. даже не цял.
след това в ресторанта - едната с две кърпи, както се носят тук, другата с тениска и панталони и пусната коса. ама какво косище!
всичко има. и от онези изцяло в черно, само очите се виждат през една цепчица в булото и момичета с бюстиета и мини полички.

# 88
  • Мнения: 2 170
Добриня, добре завърнала се, не зачезвай така, мислим те.  Ела, покажи палец през бански, око през бурка ако требе, ма давай знак, че си ок!
Смазана съм от каторжен труд сма-за-на! А утре тръгваме, аз ще съм живи мощи, егасимус. Въобще не ми се ходи никъде, гледам куфарите и ми става лошо, че ще ги разнасям. И пак ще е бързане, щот Недовършен има ангажименти, абе... Кой ме би през главата да му обещавам, ся не иска да чуе, че ще остана.
Щяхме да тръгваме много рано, но ми се счупи нагревателят на цигарата. Да си имам късмета. Почти нова е, утре ще си купя друга и потегляме. Господинът мърмори, ама аз без цигара пък изобщо няма да мръдна.

# 89
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 341
Не плачи!
Показвам се от вчера.



Днес съм по пижама и ще пропусна

Лека и мека на всички

Общи условия

Активация на акаунт