Искам да кажа...(211) през Октомври 2023

  • 44 735
  • 917
  •   1
Отговори
# 885
  • Мнения: 11 036
Знам къде ми се ходи и евентуално пенсионира Simple Smile Започнах да уча езика. На топло е.

# 886
  • Germany
  • Мнения: 8 026
Честита да е прекрсната Синеочка! Да е здрава и щастлива!
И аз пия кафе на спокойствие. Малкият е ваканция, а големият от по късно. Аз днес и утре нямам курс и трябва да уча за изпита в петък. Довечера ще имаме гости, а още не съм решила с какво да ги гощавам. Като станат децата ще отида до магазина да се заредя с бонбони, ако мине някой довечера, въпреки че по блокове не звънят, а в нашият вход има само едно дете.
Много харесвам Испания, но не бих живяла там. Много са ми шумни, а и храната не ми допада особено. Моето място е Италия. Климата, храната, езика, природата - всичко ми харесва. Като ученичка исках да уча италиански, но не се събра група в училище, а нашите нямаха пари за уроци. Сега с тоя немски, не ми остават сили за друг език Simple Smile Мечтая един ден да живеем с мъжа ми в Италия. Не на юг обаче, че там е цигания.

# 887
  • Мнения: 9 476
Не разбрахте ли,че тиражите на тото-то се фалшифицират. Затова не играйте онлайн. Пускайте лично фиш в тото-пункт петнадесет-двадесет минути преди 18:00ч. в четвъртък и неделя. Тогава поне на теория имате шанс да се промушите между фалшификациите на тото-то...

# 888
  • Мнения: 5 498
Лин, какво пенсиониране още от сега си замислила, имаме да работим още поне 20+ години:)
За езика те подкрепям с две ръце.
Дийф, мислиш ли?

# 889
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 932
Аз си висят в болницата...а ще ми идват днес кипарисите. Да кажа ли как съм набрала на лекарката.
В петък сме на един бърз Солун ( че тенисиста има тренировки всеки ден и живее на корта). Предвидила съм музеи и пазари.
Януари сме в Рим, без Ватикана.
На мен ми се върти нещо арабско...

Не играя тото, не печеля. Освен зелена карта=работа. Та работих и се пенсионирах.

# 890
  • Мнения: 9 476
Преди няколко години в два последователни тиража се "паднаха" шест еднакви числа!!! Това е невъзможно без фалшификация! Просто тогава някой направи гаф...

# 891
  • Мнения: 39 770
Честита да е Синеочка! Здрава, щастлива, усмихната и ученолюбива.
И аз като Савина искам Флоренция.
Но желанието ми е в пенсионните ни години да си живеем на село.
Тото сме играли от хорски срам.

# 892
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 932
Забравих да честитя на Синеочка, Да е здрава и усмихната.
Изписаха ме, диагнозата ще си я науча в петък.

# 893
  • Мнения: 14 403
Аз искам вила в Турция, даже съм си харесала 😆 4-5 месеца ще живея там, останалото време тук и ще миткам.

# 894
  • Мнения: 6 970
Здрава, щастлива и с късмет в живота да е Синеочка Birthday.

Много дестинации съм си набелязала и, да е живот и здраве, се надявам лека-полека да почна да ги отмятам.

Започнах да проучвам летните почивки за догодина и сме се насочили към Испания. Приемам съвети от тези почивали там за читава турагенция, прилични хотели и кога е по-добре да се отиде - началото на юни или средата на септември.

# 895
  • Бургас
  • Мнения: 16 594
Честита да е Синеочка! Здрава и много щастлива да расте!🍀

# 896
  • Мнения: 15 112
2в1, като период бих предпочела началото на юни. Миналата година ходихме началото на септември,  сутрин и вечер ми беше хладно, а през деня си ставаше много топло. И миналата, и тази година пътувахме с различни агенции, но програмите бяха на Абакс и аз лично съм доволна.

# 897
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 769
Сега пътувахме с Абакс в Малага, средата на септември.  Доволни сме. Ходихме и края на юни в Барселона с Бохемия. И двата варианта ми допадат, но юни водата е много студена,  ако се предвижда и плажуване. В Малага,  хотела беше Парк хотел Фуенхирола на 300 от плажа, а в Коста Брава до Барселона беше Пинеда палас на брега. Пинеда палас не ми хареса особено, но храната уникална.  Във Фуенхирола обратното.

Последна редакция: вт, 31 окт 2023, 21:51 от Бубoлина

# 898
  • Мнения: 232
Честит рожден ден на Синеочка! Да расте много здрава и щастлива, мама и тате да я слушат, а уроците да ги научава с лекота. Balloon 🎂
Руми, Мавриций
2в1, зависи много какъв тип почивка търсите, искате ли да обикаляте по забележителности или повече да почивате на плажа. Испания е голяма и предлага за всекиго по нещо.

Аз никъде другаде не бих искала да живея, но с удоволствие бих пътувала още, по възможност не по работа. Grinning
 
Довечера мисля да открия сезона на тиквите с една крем супа от тиква.

# 899
  • Мнения: 6 970
Благодаря ви за насоките Hug.

Ем, ние сме 3-4 приятелски семейства. Ежедневието ни е достатъчно напрегнато на всичките, та почивките ни са отдадени на тотален мързел. Приятен и най-вече чист хотел до плажа и хубава храна. Това са ни изискванията.

Общи условия

Активация на акаунт