Термин юни 2024

  • 23 762
  • 741
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Ехо, има ли някой вече видял двете мили чертички с юнски термин? Да си отворим една хубава приказка тук. Simple Smile

# 1
  • Мнения: 153
Ехо, има ли някой вече видял двете мили чертички с юнски термин? Да си отворим една хубава приказка тук. Simple Smile

Присъединявам се Simple Smile

Преди 3 дни видях двете чертички, от днес вече и ЧХГ-то показва бременност.

# 2
  • Мнения: 12
Ехо, има ли някой вече видял двете мили чертички с юнски термин? Да си отворим една хубава приказка тук. Simple Smile

Присъединявам се Simple Smile

Преди 3 дни видях двете чертички, от днес вече и ЧХГ-то показва бременност.

И аз от петък Simple Smile Мисля утре да пусна ЧХГ, нали за един ден излиза? Трябва да се разровя да видя и стойностите какви бяха.

# 3
  • Мнения: 31
Привет, и аз се включвам Blush Петък, събота и неделя правих SureCheck с бледи черти и кафеникаво зацапване и притеснена отидох вчера на АГ(в събота пуснах ЧГХ и прогестерон,  тъкмо и той погледна резултатите), та видяхме точицата. Innocent Изписа ми Дуфастон и Утрогестан. Тази сутрин се събудих с по-малко чувствителни гърди, което малко ме притесни, но се опитвам да мисля позитивно. Понеделник имам записан час за преглед с надеждата да чуем пулс, ако всичко е наред. Hands Pray

# 4
  • Мнения: 12
Привет, и аз се включвам Blush Петък, събота и неделя правих SureCheck с бледи черти и кафеникаво зацапване и притеснена отидох вчера на АГ(в събота пуснах ЧГХ и прогестерон,  тъкмо и той погледна резултатите), та видяхме точицата. Innocent Изписа ми Дуфастон и Утрогестан. Тази сутрин се събудих с по-малко чувствителни гърди, което малко ме притесни, но се опитвам да мисля позитивно. Понеделник имам записан час за преглед с надеждата да чуем пулс, ако всичко е наред. Hands Pray

Привеет Simple Smile Стискам палци да се чув вече сърчице. 🙏🏻❤  Ох, аз час записах чааак на 12ти, дотогава дано не побелея 😅 Пусках ЧГХ и аз днес, от утре влизам в 5та седмица и е 1342, което по таблиците мисля е ок, но нещо не мога да се ориентирам.

# 5
  • Мнения: 153
Ехо, има ли някой вече видял двете мили чертички с юнски термин? Да си отворим една хубава приказка тук. Simple Smile

Присъединявам се Simple Smile

Преди 3 дни видях двете чертички, от днес вече и ЧХГ-то показва бременност.

И аз от петък Simple Smile Мисля утре да пусна ЧХГ, нали за един ден излиза? Трябва да се разровя да видя и стойностите какви бяха.

Да, точно в петък и аз направих първия положителен тест Simple Smile))
ЧХГ излиза за ден. Стойностите много зависят в каква седмица си, аз би трябвало да съм в началото-средата на 4та и ЧХГ-то ми се стори малко високо на първия тест - 250 mIU/ml, но според това което видях по сайтовете на лабораториите е в нормата за тази седмица.

Notengo, при мен чувствителността в гърдите леко спадна също през последните 2-3 дни и като цяло намаля и първоначалната умора, което аз го отдавам на факта, че тялото вече разбира, че не трябва да се бори с чужд организъм, а да го поддържа и започва да свиква с промените в хормоните.

# 6
  • Мнения: 37
Здравейте! След мисед аборт през април, отново съм бременна. Последна менструация 28 август. Днес бях на преглед и се видя плоден сак, отговарящ на гестационната седмица. Следващите 3 седмици ще е голям стрес, дано чуя дълго чаканото сърчице.

# 7
  • Мнения: 12
Ехо, има ли някой вече видял двете мили чертички с юнски термин? Да си отворим една хубава приказка тук. Simple Smile

Присъединявам се Simple Smile

Преди 3 дни видях двете чертички, от днес вече и ЧХГ-то показва бременност.

И аз от петък Simple Smile Мисля утре да пусна ЧХГ, нали за един ден излиза? Трябва да се разровя да видя и стойностите какви бяха.

Да, точно в петък и аз направих първия положителен тест Simple Smile))
ЧХГ излиза за ден. Стойностите много зависят в каква седмица си, аз би трябвало да съм в началото-средата на 4та и ЧХГ-то ми се стори малко високо на първия тест - 250 mIU/ml, но според това което видях по сайтовете на лабораториите е в нормата за тази седмица.

Notengo, при мен чувствителността в гърдите леко спадна също през последните 2-3 дни и като цяло намаля и първоначалната умора, което аз го отдавам на факта, че тялото вече разбира, че не трябва да се бори с чужд организъм, а да го поддържа и започва да свиква с промените в хормоните.

Аз от днес съм в 5та, 1320 ми беше резултатът вчера, и аз по таблици гледам, че уж е ок 🙏🏻 На мен пък все така ужасно ми се спи 😅

Здравейте! След мисед аборт през април, отново съм бременна. Последна менструация 28 август. Днес бях на преглед и се видя плоден сак, отговарящ на гестационната седмица. Следващите 3 седмици ще е голям стрес, дано чуя дълго чаканото сърчице.

Стискам палци, всичко ще е ок 🙏🏻

# 8
  • Мнения: 153
Здравейте! След мисед аборт през април, отново съм бременна. Последна менструация 28 август. Днес бях на преглед и се видя плоден сак, отговарящ на гестационната седмица. Следващите 3 седмици ще е голям стрес, дано чуя дълго чаканото сърчице.

Стискам палци всичко да е наред ❤️❤️❤️

Caboom, о не съм сигурна че това постоянно желание за сън ще си отиде през цялата бременност. Според мен е такова, за да може да наваксаме сега за следващите години безсъние 😆

# 9
  • София
  • Мнения: 715
Хоооп и аз при вас Simple Smile
 От 3 дни правя тест, всичките бяха с бледи черти. Сутринта правих Шурчек,  едвам се видя чертата . Очакван цикъл -днес, но така и не дойде Simple Smile
Днес пуснах кръвни изследвания , ЧХГ-то ми е 80 , според приложението ми съм в 3г.с.6дни към днешна дата .
Втора бременност ми е , надявам се всичко да е наред Simple Smile И накрая всички да се похвалим с пухкави бебета! ❤

# 10
  • Мнения: 29
Хелоууу мамчета! След спонтанен аборт през март ето ме отново с две чертички.😍 Не съм била на гинеколог, понеже жевея в Германия за сега, тук дават доста късни часове за преглед, но стискам палци! Надявам се всичко да е окей с всички…. Лека ни бременност.🍀

# 11
  • Мнения: 64
Здравейте момичета, и аз съм с 2 чертички от днес 🥳.
Ден преди цикъл съм, утре пускам ЧХГ и се надявам на добри стойности.
Имам едно кухо яйце преди 3 години и неуспешни опити за бебеправене от вече 1 година. Успех на всички.

# 12
  • Мнения: 12
Юхуу, посъбрахме сее Simple Smile) Стискам палци на всички ни скоро да чуем сърчица 🥰

# 13
  • Мнения: 12
Здравейте момичета нареждам се сред вас да чакам. След положителен тест съм дано този път стигна да финал.Успех на всички

# 14
  • Мнения: 6
Здравейте ,момичета ! Аз също съм с положителен тест от миналия петък и ЧХГ 145,9. Помеделник съм на преглед и се надявам всичко да е наред и да чуем сърчицето ! Успех на всички ,майчета. ❤

Общи условия

Активация на акаунт