Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 40

  • 48 187
  • 747
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 384
А някой успя ли да гледа първата серия на Истински Детективи 4, нещо ми се струва отнесено с намесването на тези мъртви, някак нетипично ми е за този бранд.

Гледах го. Засега ми прилича на бледо копие на Фортитюд. Ще видим нататък.

Последна редакция: вт, 16 яну 2024, 11:49 от M.

# 676
  • Мнения: 6 288
Аз започнах Upload,допадна ми,тъкмо свършвам втори сезон и ми е интересно как ще "станат" нещата 😆.

# 677
  • Варна
  • Мнения: 775
  +1 за Upload.Приятен, кратки епизоди, сериозно футуристични въпроси.

# 678
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 202
  +1 за Upload.Приятен, кратки епизоди, сериозно футуристични въпроси.
за този ли става дума?

https://www.imdb.com/title/tt7826376/

# 679
  • Мнения: 6 288
Да,този е.Не помня кой го препоръча,но със сигурност замисля и звучи плашещо реално на моменти.

# 680
  • Мнения: 2 282
Препоръчвам The Bletchley circle от 2012. Почнахме сериала на Нетфликс, и от него попаднахме на оригинала. Две от британските актриси от оригиналната версия играят и в новата, но старата е далеч по-добра. Историята се завърта около група жени след Втората световна, които впрягат уменията си като разшифровчици, за да разкрият сериен убиец.

# 681
  • Бургас
  • Мнения: 7 045
Всъщност, няма оригинална и нова версия, а е просто продържение на сериала - трети сезон, чието действие като сюжет се развива няколко години след първите два в Сан Франциско, където две от героините се местят да живеят.
Иначе сериала е много интересен. Аз съм го гледала преди няколко години, когато го даваха по някоя от българските телевизии, мисля че FOX.

# 682
  • Вестерос
  • Мнения: 38 383
Аз най-сетне се наканих да изгледам последните 5 епизода на Казата. Бях го бойкотирала след Токио. Супер завършиха, голям кеф беше да го доизгледам. Страхотен сериал!

# 683
  • Мнения: 8 336
Скрит текст:
Привет,
Препоръчате ми моля филми за мафията, обири или нещо около тази тематика. Имам чувството, че вече съм изгледала всичко. Сред любимите ми са Peaky blinders, The queen of South, Vis a Vis, Money heist. Пробвах с Narcos и the Wire, но не ме грабнаха.
Последно гледах Silo и From, нищо общо с мафията,, но изключително интересни и двата.

Странен вкус, да не ти харесват едни от най-добрите неща правени, пък да ти харесва боза като Кралицата на Юга.

Пробвай Snowfall, Sopranos, Breaking Bad, Smith (за обири, но май вече никъде го няма), el Chapo . От новите Кралят на Тулса със Слай е готин. Banshee, Boardwalk empire и т.н.
В IMDB лесно може да си филтрираш какво да търсиш по ключови думи, дали да са филми сериали и тн.

А някой успя ли да гледа първата серия на Истински Детективи 4, нещо ми се струва отнесено с намесването на тези мъртви, някак нетипично ми е за този бранд.

Изгледах го, засега ми харесва. В този край е нормално за духовете, местните са дълбоко свързани с вярванията си, не са като нас. Джуди Фостър е прекрасна, въпреки възрастта.

# 684
  • Мнения: 2 282
Благодаря, Irene. Понеже в Нетфликс директно почва с американската история и е представена като сезон 1, ми се стори, че е римейк.

# 685
  • Мнения: 11 830
Подсказка къде мога да намеря The Bear?

# 686
# 687
  • Мнения: 11 830
Само него не плащам.. Sad Надявах се на друго място..

# 688
  • Мнения: X
Освен в обичайните платформи за онлайн стрийминг (watchseriesstream.com). Сега, след като втори сезон обра наградите на критиците, би трябвало да е наличен.

# 689
  • Мнения: 5 882
Последният сезон на Сутрешното шоу е толкова "прогресивен". Направо... Имам чувството, че в САЩ нищо друго не искат да показват. 😶

Общи условия

Активация на акаунт