Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 40

  • 46 523
  • 747
  •   1
Отговори
# 75
  • Галифрей
  • Мнения: 4 337
Много тъпо,че го затриват. Гледам го в fmoviez.

# 76
# 77
  • Мнения: 3 061
Преди седмица изгледах на един дъх Happy Valley. Отдавна не бях гледала толкова въздействащ сериал. Като цяло не обичам протегнИ, но тук къси епизоди, три сезона само , за три нощи замина. Очарова ме.

После пробвах с The Fall. Двата сезона ок, точно според настройката ми на търсене - криминални, третият сезон се изврати нещо в медицински и не го догледах. Джейми Дорнан чуден!!!

# 78
  • Мнения: 575
Happy Valley е ужасно тежък! Но пък невероятна актьорска игра🙌
Не бих могла да го изгледам втори път, направо се сринах😣

# 79
  • Мнения: 3 061
Сюжетът, играта, английските пейзажи, всичко в тоя филм ме плени. Така се чувствах след "Имението Даунтън".   А понеже имаме близко семейство английски полицаи, направо преживявах заради тях, че  на героите във филма не им се полага оръжие по време на работа.

# 80
  • Бургас
  • Мнения: 7 020
Тази седмица по Star Crime приключи последния (4ти) сезон на "Добри момичета". Много тъпо свърши. Цял сезон разтягане и накрая за 10 минути претупаха всичко и повечето сюжетни линии си останаха така в нищото. А е последен сезон, т.е. повече няма да има. Да бяха направили нещо по-подобаващо като за край. Може би са очаквали да има още сезони, не зная.

Иначе в моменна следя по телевизията Малки пожари навсякъде, Only murders in the building и The Serpent.

А "Знамето" откъде го гледаш? Преди време го търсих в торентите, ама го нямаше.
Първи сезон го има в HBO, втори ще го качат скоро предполагам.

# 81
  • Мнения: 499
Любими са ми комедийните:
1. Outnumbered (английски)
2. Schitts Creek ( канадски)
3. Modern Family (американски)

Потърсих и намерих някой сезони на Outnumbered, след като го спомена. Много е забавен, благодаря!

# 82
  • Мнения: 3 162
Изпуснала съм ви и се усетих днес, докато гледах Burning Body, че скоро не съм чела и писала в темата. Полезно инфо, че и документалният филм е наличен в Нетфликс, историята е меко казано смразяваща.

Изобщо не разбрах, че съм изгледала новия сезон на Only Murders in the Building, изключително слаб и безинтересен.

От Sex Education съм горе-долу доволна. Не съм фен на изкуствения happy end, та се радвам, че не са се хлъзнали по тази плоскост. Щеше да е хубаво да дадат повече от Адам, но и на това съм доволна от неговата сюжетна линия.

Първи сезон на True Detective гледах, когато излизаше, и си спомням само, че бях много ядосана на прекалено филмарски направения финал. Съответно не продължих да гледам следващи сезони.

Game of Thrones & House of the Dragon - и двата недогледани и без намерение да ги продължавам. Споделям като непопулярно мнение, в случай че има и други хора, които се притесняват да го споделят.

# 83
  • Мнения: 36 854
Между другото, в Канада сега е излязъл нов сериал, вдъхновен от Робин Худ - съвременен, Робин е тъмнокожа тинейджърка.
Ревюистите в Ю туб го наричат най-тъпият сериал, създаван някога (не мисля да го гледам, но се посмях с някои от ревютата).

# 84
  • Мнения: 5 879
Аз да направя отново реклама на Колелото на времето. Свърши и вторият сезон. По-хубав е от предишния. Има го в Амазон. Ако го гледате, напишете дали ви хареса в темичка за него. Wink

# 85
  • Мнения: 3 162
Колелото е единственият сериал, на който не издържах да изгледам дори епизод 1. 😅 Поредицата ми е толкова любима, че не можах да преживея тази гавра, а толкова да харесвам Розамунд.

# 86
  • Галифрей
  • Мнения: 4 337
А виждала съм на постери не ме е грабнал. Явно е станал не успешен. Timeless беше готин сериал. Въпреки,че не харесвах главната двойка.

# 87
  • Мнения: 327
Приключих и аз с Колелото и Асока, от Рояка ми остават 2 серии, но ще изкачам превода.
И този уикенд се чудех какво да гледам, а то няма нищо ново читаво.
Та си свалих 2 по-тари британски кримки - Traces и Vera. Загледах 1-ви епизод на Traces, но малко лигав ми идва с тази студентка с излъчване на американска тийнка.

# 88
  • Варна
  • Мнения: 746
       borosbg, тук е с бг суб          https://filmi9.com/serial/the-swarm-season-1-royakut-sezon-1-2023

# 89
  • Мнения: 374
Започнах "Територията на мама" по НВО. Британски, комедиен, допада ми.

"Знамето ни значи смърт" също  ми е в списъка. Има го на платформата до еп.5 на сезон 2 и ще изчакам да качат целия.

Последна редакция: вт, 17 окт 2023, 10:14 от Saturday

Общи условия

Активация на акаунт