💙 Къванч Татлъту- "Aile - Семейство"§ минали и бъдещи проекти, партньори -тема 109

  • 31 894
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
# 706
  • Мнения: 3 262
Е, ако Девин види документи за развод, мисля че това ще я накара да действа по съвсем друг начин 😜 видяхме в бара какво стана.

Аз пък много се надявам сценаристите да не се влияят от желанията на публиката, а да си карат както са го замислили.

Терзи, благодаря 😍.
https://m.vk.com/video-204967972_456240264

Последна редакция: нд, 29 окт 2023, 17:04 от pe04

# 707
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 308

# 708
  • Мнения: 3 433
https://vk.com/feed?c%5Bq%5D=%23aile§ion=search&z=video-2049 … _-204967972_34581

Отрывок к 18 серии:

- Аслан. Знаешь, почему Девин стала психологом? Она рассказывала тебе?
- Мамочка, пожалуйста, не открывай эту тему. Прошу тебя.
- Чтобы ее близкие не умерли.
- Мама.
- Аслан. Может ли семья вылечить человека, которого убила любовь?
- Не думаю… Не знаю. Но… Я вблизи увидел, что любовь может вылечить человека, которого убила семья. Могу сказать это.

# 709
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 308
Аслан. Знаеш ли защо Девин стана психолог? Тя каза ли ти?
- Мамо, моля те, не отваряй тази тема. Моля те.
- За да не умрат нейните близки.
- Мамо!
- Аслан. Може ли едно семейство да излекува човек, убит от любов?
- Не мисля... не знам. Но... видях отблизо, че любовта може да излекува човек, убит от семейството си. Мога да кажа това.

# 710
  • Мнения: 1 338
Сценарият е убийствен...а Серенай и Къванч са талантища...

# 711
  • Мнения: 3 262
Курт Ефе облечен с Мави 😜😍




Нова снимка от "Последно повикване за Истанбул"



Терзи, Камилита благодаря за превода 😍
Сигурно ще стане както коментират, че сега Девин ще разкаже за своето детство. Дали Неше не е правила опит за самоубийство 🤔
Така ми звучи.

Gugutka52, нали 😊 Сериала ни е супер, а Къванч и Серенай страхотни.

# 712
  • Мнения: 18 725



 Големи празненства в Турция, да им е честит празника!
Момичета, благодаря за споделеното, откъса и превода. Flowers Hibiscus
Gugutka52 Hands Plus1


Курт Ефе облечен с Мави 😜😍





Heart



Приятна вечер!

# 713
  • Мнения: 3 262

Интересно дали и днес са снимали?

Тъжни изглеждат Аслан и Девин, много тъжни. Едва ли е само от въпросите на Неше. Нещо друго се е случило преди това.
И изглеждат по друг начин вече.
Аслан най- накрая прие мисълта, че Девин трябва да си тръгне.

Все още Девин обаче не може да приеме тази мисъл ми се струва.

Много ми харесаха при разговора, когато ядоха пилаф. Уж на шега си казаха всичко, което всеки от тях беше преживял откакто са заедно.
Но... направи ми впечатление, че когато Аслан започна да разказва почна от проблемите с пристанището, брат си Джихан, сестра му, която е в затвора, Толга, който умрял, майка му, която се опитала да навреди на сестра му, запалил къщата и накрая жена му го напуснала.
Всичките му грижи идват от неговото семейство.
Девин говори за нейната клиника, че стреляла по човек, загубила дете и не може да стане майка, а човека, който обича накарал да я арестуват.
Тя говори само за себе си и не обвързва своите грижи с друг освен с Аслан.




Обаче пък съвсем откровено си му каза или у нас, или у вас и на другия ден ще блокирам номера ти. Явно е забравила, че тя отиде във Волта първоначално 😜

За Джейлян... направи ми впечатление как каза, че се страхува и от майка си, и от батко си. Изглежда всичко, което им се случи само на нея и изглежда ненормално.

Нердет има двадесет и пет процента от къщата, възможно е да е получила част от наследството и да е успяла да го увеличи. Личи си, че е силна жена и тя командва парада, по скоро съм на мнение, че сама е постигнала всичко и единствения мъж е нейният син. Няма да се учудя ако и в това отношение има нещо като надпревара с Хюлия. Кой син е по, по най. Хюлия вече губи по точки , но тя е в състояние да направи много неща като например да насърчи една връзка между Берди и Ямур и после да натрие носа на Нердет каква снаха ѝ се е паднала.


Страшно много ми харесаха думите на Аслан към Хюлия за това, че отсега нататък те двамата ще живеят в клетка, защото не са живели като обикновените хора. Осъзнаването през, което минава в този епизод беше много добре поднесено. А като гледам и ще продължи в следващия.






Лека, момичета 🤗🤗🤗

Последна редакция: нд, 29 окт 2023, 23:50 от pe04

# 714
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 308
Къде са снимали? Прилича ми на кухня?

ОУ сега видях къде са. 😏Това е в кухнята на Аслан от неговата къща 😃 да не ни изненадат с нещо 😍
Има риба отдолу снимана- 2 порции.

Ако Аслан е приел, че Девин трябва да си тръгне и светлината в очите му е угаснала, то трябва да видим и момента когато и Девин си тръгва и разводът е факт.
Или пък Девин ще се откаже да си тръгне и ще реши, че каквото и да става, каквото и да се случи с тях, иска да е с Аслан.

Когато обичаш някого го пусни да си тръгне, ако се върне ще е твой завинаги

Девин Къде ще живее сега? Да не би лелята да я накара да остане в къщата при нея. 🤔

Последна редакция: пн, 30 окт 2023, 00:20 от La Libellule

# 715
  • Мнения: 3 262
Под клапата се виждат парчета лимон, няма да се учудя ако Аслан е приготвял риба, надявам се не за Неше 😜
Е, Аслан при последния разговор на балкона в стаята на децата и каза, че той лети към бездната и дали затвор или смърт ще се случи, ако не днес, утре, но е неизбежно. Затова и повтори отново, че не е нужно да спасява някой, а най - добре да си върви



Е, тя преспа и отиде при леля Нердет.

Защо къде ще живее, тя си има апартамент под наем и Неше дори беше доволна, че няма да и го вземат 😊
А ако остане в къщата най-добре да я направи клиника, задължителна за всички.

Направо си нямам на идея как ще живеят всички там заедно.
А Аслан е направил собственоръчно маса, но това не е достатъчно.

# 716
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 308
Нали децата щеше да гледа? За това се чудя ще стои ли там.

През целия епизод Девин гледаше Аслан толкова влюбено😍 изглеждаха наистина сякаш сега се запознават, опознават. Аслан беше притеснен като я покани на чай, после и да хапнат. Можеше да получи отказ 😃

Снимката е от къщата на Аслан.

# 717
  • Мнения: 3 262
Точно в разговора на балкона това и каза, това, че е обещала на Лейла....да си върви, защото той лети към бездната.
Точно три пъти в тази серия и го каза. А и без да и го казва тя винаги може да си тръгне. Направо се чудя, ако беше заминала за Лондон колко време щяха да издържат един без друг.

Снимката вярно е от къщата на Аслан. Но лелята нали плати вече глобата, така че запора вече е паднал и те могат да се изнесат, дори и децата да вземат и Джелян.  А майка, дъщеря и снаха да ги затворят в имението да се отправят 😂

# 718
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 308
Че те сега не могат и един ден един без друг😁 Девин само като чуе, че Аслан е с опасност и пали с 200😆 и звъни на полицията😄  тя щеше да тръгва, но остана с него чай да пие, после обяд, бар, къде ли щеше да свърши нощта, ако не бяха ги прекъснали.

Тя си призна, че има желание определено 😁


В този епизод Аслан на всички каза да се спасяват.

Обаче той е свързан с това семейство и не може да го остави. Не може да каже махам се,  бях до тук. Нова маса ще прави, пак ще ги събира.


Последна редакция: пн, 30 окт 2023, 01:17 от La Libellule

# 719
  • Мнения: 2 192
Добро утро! 🍀

В средата, в която живеят Аслан и Девин няма как да бъдат щастливи и да продължат заедно. Докато се занимават с проблемите на другите бъдещето за тях ще е неясно. Единственото ясно е, че се обичат, но това не е достатъчно.
Накрая всички ще се окажат пациенти на психиатрията.

Любовта може да излекува човек убит от семейството си... но само ако си далеч от това семейство.

Общи условия

Активация на акаунт