Пъзели 59

  • 23 771
  • 774
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6 937
Добро утро, хайде не остана, утре почва Аделка сутринта, а следобед са Евето и Елейн Smiley

Пъзелмания ноември 2023

Събота 10 часа
adelka

Събота 15 часа
евето и Eleyn

Неделя 10 часа
Мишо и Калина (Люксембург)
mimok
Бухтичка и white duckling


Махнах предложението ми в пътуващите тъй като няма желаещи, отиват за продажба.

Да се похваля пуснах поръчка от озон без нито един пъзел. Даже имах един от аутлета и го извадих. Понякога съм желязна. Само понякога Joy

Сладоледени изкушения
1000 части
Black Sea Lite

# 691
  • София
  • Мнения: 2 363
Щом ще продаваш си заплювам животните Satisfied зaщото другия го имам Joy

Вчера си получих поръчката с пъзелите  - актуализирам
на баткото пъзела за торбички :
Скрит текст:

а тези са от моя Дядо Коледа:
Скрит текст:


Сега подготвям една с намалени книги, но смятам да удържа и да няма пъзели Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 692
  • Мнения: 302
АЙде, успех на всички утре и в неделя и нека пъзелът бъде с нас RelaxedStuck Out Tongue

Аз тези дни съм натиснала на загадки на Jumbo и за това нищо не споделям, но пък се наслаждавам какви красоти редите и поръчвате.

# 693
  • София, България
  • Мнения: 5 612
На този пъзел много му се чудех, но като го показа Зори и всякакви съмнения отпаднаха. Много е хубав! 300 части е, но са толкова завъртяно изрязани, че си беше добре като трудност.



Този го редихме с Джо, 360 части, качеството на Джъмбо нещо се е влошило.


Най-накрая започнах прословутите Мармалади на Спрингбок, които се оказаха по-големи от бурканите в естествен размер.  цък

Успех на Пъзелмания на всички състезаващи се двойки. Ще гледам и ще стискам палци.

# 694
  • София
  • Мнения: 966
Хаха, аз бих приютила останалите Simple Smile
Пътуващия пъзел е готов. Мона Лиза, благодаря, беше много приятен. Кой от София го иска, доста сте в списъка?


Аз бих го взела за редене, ако не е някой друг наред от списъка.

# 695
  • Мнения: 4 079
Elita, пиша ти на лично да се разберем.

# 696
  • Мнения: 340
Успех на състезателките ни утре и в неделя! Дано ви се паднат готини пъзели!

Днес очаквам поръчка от Озон на един пъзел, подарък за приятелка, и този - подарък за мен Simple Smile https://www.ozone.bg/product/pazel-black-sea-premium-ot-1000-cha … tichni-podpravki/

Наредих пътуващия Дамски брънч. Еве, много благодаря!
Мона Лиза, ти си наред. Моля те, пиши ми къде да го изпратя - в София или Айтос

# 697
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 807

Ако има желаещи да го редят, да пишат. Вече има един желаещ.

# 698
  • гр. София
  • Мнения: 1 604
Бухтичка, кой пъзел се маха от пътуващите, за който няма желаещи? Какво е било твоето предложение?

# 699
  • Мнения: 1 468
Crocodile Creek, мини метална кутия, 150 парчета


Quordle, размер S



От специалните парчета най-много ми харесва заекът Grinning И един недостатък: имаше неразделени парчета. В този само една двойка, в следващия, който отворих сега, са три двойки.

Последна редакция: пт, 03 ное 2023, 14:34 от Ghibli

# 700
  • Русе
  • Мнения: 1 009
Успех на всички в състезанието Flowers Four Leaf Clover Ще се постарая да гледам,когато мога,че пак съм на работа
.Мона Лиза,и аз много се чудих преди да го купя този,но се оказа със страхотно качество и много приятен за редене.Даже още не съм го развалила и си го гледам понякога.Simple Smile Много ми хареса пъзела с бурканите Purple Heart
Chibli,хлабава ли е сглобката на дървения пъзел?

# 701
  • Мнения: 1 468
Зори, може би не разбирам какво питаш, защото аз на дървен пъзел с не-хлабава сглобка не съм попадала. Винаги играят парчетата. Не съм усетила разлика в сглобката досега при нито едни дървени пъзели, които съм редила (Unidragon, един български, забравих марката - нещо с три букви беше, Trefl, Wentworth).

# 702
  • Мнения: 6 937
И аз не съм виждала дървен, който да не е хлабав.

Оля - https://www.bg-mamma.com/?topic=1593369.msg47143483#msg47143483

# 703
  • гр. София
  • Мнения: 1 604
Аз дори съм ги харесала, но явно нещо не съм разбрала. Хубави са Simple Smile

# 704
  • София, България
  • Мнения: 5 612
В очакване на първата квалификация да ви покажа последното айтоско пъзелче, защото довечера пътуваме за Павел баня и после - София.


Трудността дойде от там, че реално има 5 червено-черни буркана и 3 жълто-оранжеви. Пъзелът хич не е лесен, но за сметка на това е огромен. Типичната сглобка на спринбок не ме дразни, парчетата са здрави и според мен това е сигурно единствената марка пъзели, при която колкото повече го редиш даден пъзел, толкова по-хубави ще стават парчетата, защото ще се поизгладят по ръбовете.

И аз не се записах за пъзелите на Бухтичка, защото имам тортите, които не знаех, че са торти.

Общи условия

Активация на акаунт