Пъзели 59

  • 23 483
  • 774
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 997
La_Valletta, добре завърнала се в темата. Hug
Покажи ни, де, какво отнесе от Озон. Simple Smile

Аз все пак си взех коледния на Галисън.
https://www.ozone.bg/product/pazel-galison-ot-750-chasti-special-delivery/

И един мулти-пъзел
https://www.ozone.bg/product/multi-pazel-galison-ot-1000-chasti- … -the-cheeseboard/

# 76
# 77
  • Мнения: 1 997
Чудни са! Готова си за Коледен маратон Simple Smile

# 78
  • Варна
  • Мнения: 36 748
Ама наваксваш за предната Коледа ли или за тази?

# 79
  • Мнения: 5 313
И за двете )).

# 80
# 81
  • Варна
  • Мнения: 713
Добро съботно утро. Принципно не пиша често, но това не означава, че не чета темата. Най-после наредих пъзела, който започнах преди доста време.

Определено се реди по-лесно, отколкото горички и тревички.
Започнах един от новите, не бях редила Grafix, беше ми интересно защо толкова им са  намалили цената. Не е лош, засега върви добре.

# 82
  • Мнения: 1 997

Пъзели в пъзела. В този има 5 отделни части, които са част от големия.

# 83
  • София
  • Мнения: 3 027
Добро утро, явно ми харесват шаренките Blush
Време за сън, Black Sea, 1000 части

# 84
  • София
  • Мнения: 8 584
Много интересно това с мултипъзела, vox! Тъкмо се зачудих защо си дала толкова спри за 1000 части, че и уж с намаление 🤣 Дали има на други марки?

Аз наредих кръглия на Евето от световното. Ама забравих да снимам вчера и преди малко го развалих да мога да й го върна  😂😂😂 Успях за 1:42 , което за кръгъл мисля, че ми е рекорд. Не знам защо все са ми по-трудни кръглите.
Няма да нося питка днес Sad Спах лошо, събудих се изморена и като се оказа, че няма мляко, го приех за знак да не се инатя.

Последна редакция: сб, 07 окт 2023, 22:06 от ToniShu

# 85
  • Мнения: 1 997
Тони, честно казано не знам за други марки. В Озон има и този от 500 части, но пак е на Галисън.
https://www.ozone.bg/product/multi-pazel-galison-ot-500-chasti-k … tchen-essentials/

Аз и днес няма да мога да редя Пинокио  Sad Отивам на есенния базар в Пловдив.

п.п. Права е Бухтичка, че при този реално отделните части не са пъзели. За мен не е представлявал интерес и не съм го проучвала подробно, но сега като писа се загледах. Пак е интересно, но с пъзел елементи повече ми харесва. И май описанието мулти(със значение на много) пъзели не е коректно в този случай.

Последна редакция: сб, 07 окт 2023, 13:49 от vox

# 86
  • Мнения: 6 918
Този с кухнята на Галисън от много отдавна го искам, но там специалните елементи са цели части, а не са пъзел и те.

На Карън малкия пъзел е такъв на Равенсбургер. За други не се сещам. 

# 87
  • Мнения: 701
Остави питката, Тони, ти си важна, ти ела да ти се порадваме.

Аз пък си намерих майстора, един Арт пъзел, който всъщност е с отлично качество, но затова пък хич не се дава картината.

# 88
  • Мнения: 1 468
Серията Hidden shapes на Трефл не се ли брои и тя за "пъзел в пъзела"? Но те са без обособена картинка.

# 89
  • София
  • Мнения: 8 584
Оф, много обичам да ви виждам, калпазанки такива! Особено пък след световно! Обичам ви, бе, чудесници - ей така, простичко Simple Smile 
Имам въпрос: този пъзел някой явно го е запазил при мен, ама не съм записала кой - може ли да си признае, моля? Занесох го днес с надежда някой от обичайните зпаодозрени да си го познае, ама цъ. Дадох го на Happy eyes да го нареди и после тя ще съдейства да достигне до следващата си дестинация Simple Smile А каква лютеница е направила...добре, че не продава, щях да се презапася като американка с тоалетната хартия в началото на пандемията Joy


Като се прибрах и си взех покупките, отворих първия си Roovi - няма много прах, има тук-там недоизрязване (без да е проблематично), сглобката е добра. Парченцата са дребни и леко лъскави, но леко. Минус, който поне мен ме дразни - като съединиш грешните парченца, при разделянето е твърде вероятно да пострада някое уше. Което е странно за сравнително плътни парченца (поне според мен).

Общи условия

Активация на акаунт