Пъзели 59

  • 23 677
  • 774
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 1 930
И на мен ми е хубаво да ви видя Simple Smile
Отидох с една торба с идеята на връщане да я ползвам за пазар и си тръгнах с още по-голяма. Поне успях да видя за 3 секунди Мона Лиза с Джо, но мъжа и децата ме изненадаха на входа на метрото и трябваше да ги прибирам. Следващия път повече Simple Smile
Днес редих за кеф с Алекс на Хепи. Много добре се справя детето Simple Smile

# 91
  • София, България
  • Мнения: 5 609
Аз не смея да се появя, защото дължа пари на много хора. Joy
А и се надявах да я свършите онази мъка и да почваме Дисни-то.

# 92
  • София
  • Мнения: 8 594
Мона Лиза, взе ли си Магнолията? Имаш и един запазен при мен, ама е в карантина още две седмици (макар че знам, че нищо му няма - не киха, не кашля...) Simple Smile
На Евето ще й измислим ремарке, да си го дърпа на връщане Grinning И някаква такса за куриерските услуги! 
А Happy сигурно готви Алекс както Бухтичка готви малката бухтичка - ще ходят семейно по състезания Wink

# 93
  • Мнения: 6 180
Тия матрьошки май аз бях, че си имаме няколко вкъщи и ... така.
Имало е дечица, еххх ...

# 94
  • Мнения: 2 429
Black sea, 1000 части🌍🌎🪐🌌

# 95
  • гр. София
  • Мнения: 1 594
Hot Summer, този пъзел изглежда " УАУ"! Simple Smile

# 96
  • Мнения: 2 429
Без тъмната част е много готин за редене:)

# 97
  • Мнения: 855
Един дълго реден поради липса на време, а и труден красавец. Благодарности та Весевесе-то
[video][/video]

# 98
  • София
  • Мнения: 2 359
Тренирам първородния, другата година заедно на световното Joy Heart
evencee, писах на лично да се разберем
Мона Лиза и на теб, че взех нещо твое Simple Smile

Започнах пътуващия паун... вторият на мастър пийс, който редя. Надявам се и последен Hushed

# 99
  • Мнения: 6 930
Тренираме я малката Бухтичка, как Satisfied
Тъкмо ме подсети най-сетне да го кача това видео. Метнах я на пъзел шах веднага като се прибрахме, че аз на световното даже не можах да го пробвам Satisfied
Хепи, благодаря HugHeart

# 100
  • Мнения: 855
Моето дете има нулев интерес. Никакъв шанс за съвместно редене

# 101
  • Мнения: 6 180
Тази седмица докато пусках на Кремито пъзела с картините и жената от Спиди си го хареса. Обещах ѝ, че като се върне от пътешествие ще ѝ го дам да реди. Но заговорихме се и ми казва колко харесва пъзела с Дева Мария и аз мигам на парцали, щото и идея си нямам какъв е, та така като гледам този ще да е.
Не си падам по божествени, но много е хубав, наистина. Забелязала съм, че anp и angel baby ходят само по мои тип пъзели.

# 102
  • Мнения: 707
О, Бухтичка, какъв кеф, да си имаш вкъщи някой за пъзел шах. Ми ти я би с малка разлика, детето е със заложби.

Вижте аз какво си намерих на размяната на пъзели, отидох чак накрая и точно мен чакаше този Ангел
Всички искат да ходят на Световното другата година. Ще бием американците.



Благодаря за срещата, много не наредихме, но пък се наговорихме

# 103
  • Варна
  • Мнения: 718
Hot Summer, ако продаваш пъзела на Black Sea, нека да е за мен, моля.

# 104
  • Мнения: 4 072
Леле, тази капела ни взе здравето. Така се надявах да я свършите вчера. Ние бяхме на Витоша вчера. Много ми се идваше, но нямаше как. Другия път дано успея.

Общи условия

Активация на акаунт