Дайте да ги разцъкаме...

  • 12 476
  • 113
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 098
Интересно,4е доста работи не съм писала от това,което казва,заЩо ли ги слага като мои думи,незнам.Освен това не понася мисълта,4е 4ужденците от изто4на европа,живееЩи в испания съвсем не живеят примитивен и скръбен живот,а са доста напред.А и не умират да се трансформират в едни от тях.Разбирам я донякъде,заЩото това тук го виждам непрекъснато_удивление,грани4еЩо с бяс,4е не сме в еуфория,4е тук е "наЙ" вси4ко.ЗаЩо,ами заЩото ходим много и знаем,4е има и по_хубаво.
Асто,няма да ми промениш мнението ми за ниЩо,нахлувайки в една тема и плюейки по мен от безсилие,не те прави интересна,нито ти прави 4ест.Калта,хвърлена по мен ни най_малко не ме впе4атлява,заЩото съм страшно уверена  в себе си и семейството ми и мога да ти кажа 4е въобЩе не подозираш колко интересен и презадоволен живот имам.А относно ходенето било по Испания,било по Европа,едва ли си ходила колкото мен и мъжа ми,съмнявам се силно.

Последна редакция: ср, 31 яну 2007, 17:54 от Дивиана

# 91
  • Мнения: 201
здравеите отново
единственото което показвам тук е 4е испанките са прекрасни жени, и колкото и много да ти коства да го разбере6, ги познавам много по добре от теб, това е наиаве! дори и само фрики да е съгласна с мен, стигами!
поздрави!

Последна редакция: ср, 31 яну 2007, 17:55 от Дивиана

# 92
  • Мнения: 1 860
 Не знам кой, кого, какво се опитва до убеди, но тона с който си говорите не е лицеприятен. Асто, не те познавам, За първи път се натъквам на твои постинги, но начина по-който се изразяваш, далеч надхвърля представите ми за интелигентна жена, каквато искаш да се представиш.  Rolling Eyes

 Карсотата има различни измерение, през различните очи. Темата не е точно да спорим и да се убеждаваме, а да изразим собственото си мнение. Аз ги виждам така, местните жени, какво съм ги описала по-нагоре. На друг пък му харесват.
 А за размерите и аноксеричките, не знам какво да кажа. Аз съм размер 6 от тукашните. Май ми е време за клиника.  Mr. Green Ама на късите ми крачета, не знам колко кг ще са подходящи.  Whistling

# 93
  • Мнения: 201
здравеи nana_cool не се стремиа да изглеждам интелигентна, дори не мислиа 4е това е миастото да се доказваме, предполагам се обръста6 към мен тъи като другата я има6 по срещана тук, но ако се разходи6 из неинните постинги, нито един ниама без да се истъква във нещо! аз само се лимитирам да защитавам страната коиато ме е изградила като 4овек(и без да под4ертавам както прави тиа 4е като била студентка....., се едно ние не сме били студенти! тиа винаги е несто пове4е от останалите! пък за материални вазможности да не ти говориа колко пъти се е истъквала! аз нито един път не съм се исказала относно моето положение)!
обожавам иа, и ми е все таиа дали е тиа или които и да е друг за да ско4а и да си иа заститиа държавата!
но разликата тук е 4е каква слу4аиност има 4е винаги са едни и същи, или една и съща тези които приказват за страната ми, и то то4но дето наи малко със сигурност я познават!
съгласна съм 4е българките сме хубави жени, но испанките никак не изостават, и даже се грижат за вън6ността си много пове4е от нас!!!
поздрави на вси4ки!

# 94
  • Мнения: 6 167
забелязвам, че всеки, който дава други сигнали освен овчи възторг по живота в чужбина
веднага е хванат на мушка от някой 'стар' емигрант, който винаги се чуства длъжен да му обясни нещата как стоят всъщност.
марица изказа мнение жената. какво толкова.
ако не съвпада с нечие друго - ок.
грозно става, асто.
никой няма да си промени начина на живот от това, че няма еднакво мнение за
'чужбината' в която живее, нали?

# 95
  • Мнения: 201
да разбирасе стана грозно признавам!
но по грозен ми се стори и неиниат пост, кадето нито едно положително нещо не каза за тука6ните! не е странно нали!?
не се опитвам да и промениа мнението! просто се опитвам да покажа 4е е много дале4е от истината и 4е ме боли 4е все един и състи 4овек плюе без спиране страната в коиато живеиа!

# 96
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Не мога да говоря за цялата чужбина, затова ще кажа за Щатите. Наднорменото тегло тук е тясно свързано със социален статус. По-бедните са обикновено по-необразовани, не водят здравословен начин на живот и купуват най-евтините храни, които са пълни с най-много боклуци.

Понеже сте толерантни, свестни жени (поне повечето тук), кажете, красиво ли е да се подиграваш на хора, които нямат средства и достъп до образование?

Съвсем отделен е въпросът, че красотата има много превъплъщения. 

# 97
  • Мнения: 3 098
плюе без спиране страната в коиато живеиа!
Напротив!Писала съм и много положителни неЩа за твоята родина,публикувала съм снимки на местните празници,в други подфоруми съм давала за пример някои от хубавите страни на Испания.Просто ти 4етеш избирателно.

# 98
  • Мнения: 201
здравеите моми4ета
за 3 месеца във форума нито веднуж не видиах нисто положително за Испаниа! ниамам пове4е нищо да ти казвам.
Бубка абсолютно съгласна съм с теб за социалниат статус и вун6ниат вид! но то4но поради тази при4ина сама си отговариа6 на въпросът със следването! пък и 4есно казано винаги съм си мислела 4е ако ниакои има желание да у4и винаги си намира на4ин и средства, познавам много такива хора които не могат да си позволиат дори и билетите за реиса до университета, но със степендии и много ограни4аване си искарват кариерата!
поздрави на вси4ки!

# 99
  • Мнения: 2 907
Брей, един ден ме нямаше и сте се скарали за такива повърхностни неща!!!

Тя цялата тема е толкова повърхностна и неангажираща ( нана, не наричам теб повърхностна), че само едно общо мнение се искаше от участващите или дори майтап! Защото съм убедена, че каквото за мен е красиво, то за нана или Лени, или Марица ще е може би грозно. Освен това, да обобщаваме за цяла една нация жени е направо абсурдно.

Нищо не ни дава право да плюем по дебелите жени, защото един ден както сме били слаби може и ние да надебелеем. А може и да се разболеем. И докато страдаме, някой да се базика зад гърба ни каква двойна гуша имаме. А може и да обеднеем. Тогава въпреки добрия ни вкус, ще трябва да си купуваме най-евтиното и съответно най-кичозното. Но беднотията научава човек на смирение.

Затова нека се радваме на това, което сме и като видим дебела тийнейджърка във впити дънки и гол пъп, се усмихнем, а не се подиграваме като селски еснафи.

Аз лично се подигравам за външния вид на човек САМО когато този човек не струва за мен по други критерии. Но даже и тогава външността му ми е не толкова важна колкото духовното. Отдавна се научих да не забелязвам грозно облечените хора в ежедневието. По-скоро забелязвам красивите и поддържани жени. А те не са малко. Стига само човек да си отвори очите.

# 100
  • Мнения: 201
mystic исклю4ително съм съгласна с тебе!
аз ли4но много пъти съм отсклабвала адски и съм напълниавала адски, или поне на мен така ми се е струвало, критиките са били неизбежни в положителен и отрицателен планно, колкото и да не е приатно обществото е токаво със вси4ки и не прощава! ние самите сме обществото, съгласна съм напълно със теб, но колкото и да не е 4естно да се прави, ние, и то особенно жените сме създадени за да критикуваме, и тук ве4е ниама нации, нито раси, нито финансови статоси! винаги е имало една поговорка коиато аз ли4но много оби4ам, но със сигурност не иа спазвам! и тиа е: този които наи много говори, е този които вероиатно има наи много да си мъл4и!!!! но си е така създадени сме си да си се оплюваме! било с физика, било със статус, било със финансии, каквото и да е! важното е да сме пове4е от другиа!особенно българите сме спецове с това! и другиа да го смажем(сте ми се да се исплюя от тази 4аст хора тъи като дори мразиа надуването по булгарски), и дори и да е красавец сте кажем 4е е грозен(не го казвам от ли4ен опит нито коментар отнесен към мен във форума хахаха)
поздрави!

# 101
  • Мнения: 2 379
Мистик, хубав постинг!

Асто, трябва ти повечко чувство за хумор Crazy

# 102
  • Мнения: 2 292
еййййййййййй до какви спорове се стигна, стереотипи zа хубавици и краварки (кой е каzал, че всички краварки са гроzни  newsm78) , до дебели , слаби ... испанки и неиспанки, северни и южни ... със сигурност има на всякъде жени, които могат да ни вzемат дъха.
Марица, само да ти кажа, че съдиш спрямо собствените си представи zа хубост, чар и привличане. Жените, които си покаzала на мен ми харесват. Е нямат кукленски барби фиzиономии, но има въс всяка от тях нещо раzлично и нещо живо, което ми е zагадъчно, което ме привлича. В Испания не ми е направила ни една жена впечатление на гроzна, Всяка е някак жива и естествена и това ме караше да се чувствам добре там.
А по повод красавиците с бабрби муzунки, да ти кажа имам една колежка, която е като Снежанка. Великолепна кожа, гладка коса, личице като на кукла ... много е красиво момичето, но ... ами не zнам ама аz не мога да и свикна. Всеки път , като я видя в коридора (не се виждаме често) все zяпсвам сякаш нещо неестествено има и се опитвам да го открия, някак си сякаш ходеща кукла манекен минава покрай мен и винаги подсъzнателно чувстам, че сякаш нещо нее наред. Ами лицето и никога нищо не иzраzява, не мога д агадая по него, дали е жена с характер или не, дали има чувсво zа хумор или не , дали е щастлива или тъжна ... просто някак си ... е не zнам дали обясних добре .
Сега да кажа и аz , пък ако щете ме набийте . На мен българките ми се виждат ефтини и циганорки , zавистливи и прости (едно 98% от тях). Доста дълго време минава, докато се сближа с някоя от тях и си променя първоначалната нагласа (но всеки тук zнае , че съм анти български настроена). 
За мен красиви са чернокожите жени. Като мине покрай мен някоя висока, добре сложена , с големи очи и хубава коса, с естествено и открито иzражение , колоритна прическа и походка сякаш стъпва върху пари .... ми иде да се мушна в миша дупка с цялата си европейска прелест  Wink

# 103
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Брей, един ден ме нямаше и сте се скарали за такива повърхностни неща!!!

Тя цялата тема е толкова повърхностна и неангажираща ( нана, не наричам теб повърхностна), че само едно общо мнение се искаше от участващите или дори майтап! Защото съм убедена, че каквото за мен е красиво, то за нана или Лени, или Марица ще е може би грозно. Освен това, да обобщаваме за цяла една нация жени е направо абсурдно.

Нищо не ни дава право да плюем по дебелите жени, защото един ден както сме били слаби може и ние да надебелеем. А може и да се разболеем. И докато страдаме, някой да се базика зад гърба ни каква двойна гуша имаме. А може и да обеднеем. Тогава въпреки добрия ни вкус, ще трябва да си купуваме най-евтиното и съответно най-кичозното. Но беднотията научава човек на смирение.

Затова нека се радваме на това, което сме и като видим дебела тийнейджърка във впити дънки и гол пъп, се усмихнем, а не се подиграваме като селски еснафи.

Аз лично се подигравам за външния вид на човек САМО когато този човек не струва за мен по други критерии. Но даже и тогава външността му ми е не толкова важна колкото духовното. Отдавна се научих да не забелязвам грозно облечените хора в ежедневието. По-скоро забелязвам красивите и поддържани жени. А те не са малко. Стига само човек да си отвори очите.


mystic, 4есто съм съгласна с това, което пиШеШ, този път не. Естествено, вси4ки се мъ4им да не съдим по вънШността, но неизбежно, първите впе4атления се изграждат по нея. При това, Ли4но на мен много рядко ми се е слу4вало, 4овек, който "струва" да е грозно обле4ен. Може да е евтино, но грозно и ки4, не (това, за да оспоря и факта, 4е ако сме без пари, Ще се обли4аме ки4озно. Даже смятам, 4е 4есто многото пари предполагат по_голям риск към ки4а Laughing)

Оттам нататък слаб или дебел, какво е грозно/красиво и пр., мисля 4е не бяха обект на темата, която трябваШе да е леко клЮкарска, или поне аз така я разбрах.  newsm78 Rolling Eyes

# 104
  • Мнения: 201
vivita съгласна съм 4е всеки си има вкус и за всеки красотата е разли4но пониатие, но винаги има като 4е ли един изграден пример за "хубаво" и грозно, с което има една голиама 4аст от хора които съвпадат! относно анти българското съм абсолютно съгласна с теб! хахаха но си е така, права си си, от малка, нмного преди да излиаза от българиа си го мразех този манталитет, завистта убива хората, сасипва ги като ли4ности! биах си в БГ преди една година, след дългогоди6но отсъствие, и видиах още по зле българщината в този ниуанс в които ти под4ертава6 на българките!
но не е нужно да си ходи6 до там за да се види, има мнооого по света които живеиат в българскиат свиат и се сабират само с българи и дори и езикът не у4ат за интегрирване да не говорим, та как да се зближи 4овек със тиах като вси4ко около тиах им се струва отрицателно, те са наи умните, наи красивите, наи 4истите и т.н. целиат свиат е боклук, те не!(маи се отклоних от темата Grinning )
feiam да виарно е 4е парите не правиат да се обли4а6 добре! абсолютно виарно е! ниама смисъл да питаме никого, пуска6 телевизиата или хваста6 едно списание и е пълно с милионерки които си ниамат ама никаква идеа от обли4ане! но пък си е и за смъртна присъда да има6 средства и да неумее6!!!! (според мен)
поздрави на вси4ки

Общи условия

Активация на акаунт