Отговори
# 720
  • Мнения: 14 152



ох това чок готино и огнено не мога да го изобразя на гиф
https://twitter.com/OnlyCagatayU/status/1731309547900305714
Ето го и гифа, Феми!

# 721
  • Мнения: 27 795
Ох страхотен е като запали цигараааа неустоимо секси е.
Цигара да си да те залалиии и изгории с тез устниии и поглед 🔥🔥🔥🔥🥵🤎🤎🍷🍷
Дали ще успеем да видим тийзъра на ''Гадар'' преди да изпишем темата за да го добавя към заглавният пост

Последна редакция: вт, 05 дек 2023, 16:35 от femmi2

# 722
  • Мнения: 14 152

     Феми, ако тези дни излезе тийзъра ще го сложиш в заглавния пост, ако не - в новата тема ще започнем с нов тийзър и много инфо и снимки от "Gaddar". Тъкмо ще има какво да коментираме.



# 723
  • Мнения: 27 795
[ТОП 5 ПРЕДАВАНИЯ В NETFLIX ПРЕЗ НОЕМВРИ. ⬇️

№ 1 #AllTheLightWeCannotSee by
@ShawnLevyDirect
  с/
@AriaMiaLoberti
  🪖
номер 2
@TheCrownNetflix
  👑
№ 3 #DNAdoCrime w/
@JinkingsMaeve
  🔫
№ 4 #Терзи с/
@cagatayulusoyy/size]



Terzi e на  4 - то място














[/center]
 Айде, да почваме купонааа и сгреем с елИксира и музиката да свири .
Сръбска класика . Направо си представям Чачи на китарката Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: вт, 05 дек 2023, 22:20 от femmi2

# 724
  • Мнения: 14 152

     Феми, че ние спирали ли сме купона, че да го почваме отново?!
     При нас все си е купон!
     Хем се веселим, хем отразяваме своевременно всяка нова информация за Чачо.


# 725
  • Мнения: 27 795
Да сложа снимчици на близкия верен аркадаш Мустафа Мерт Коч.   Благодарение на него виждаме част от ежедневието на  Чачи.




Последна редакция: вт, 05 дек 2023, 23:25 от femmi2

# 726
# 727
  • Мнения: 27 795
Мислех си след като деня  на излъчване на "Гадар" ще е в Петък дали тийзъра няма да го пуснат тогава, ще позная ли? Залагам че и купон ще има по традиция за амбициозния проект. Ще се постараят с рекламата от канала и Ай Япъм.
Ще е яко екшъъън
Героя на гост актьора ще е с голямо криминално досие. Още в началото ще почнат с пАтлакламата:stuck_out_tongue_winking_eye:
Рейтинга да летиии Flowers Four Leaf Clover

# 728
# 729
  • Мнения: 14 152
Здравейте, дами!



Бъдете здрави, щастливи и благословени!



     Не мога да подмина празника на рибарите, моряците и морето. Та Чачо е най-запаленият риболовец! Да му отдадем заслужената почит.





# 730
# 731
  • Мнения: 27 795
Честит Никулден на всички и на имениците и наздраве! И на нашето моряче и запален рибар също.  🐟🐟🐟🍷🍷🍷Да си хапнете вкусно. Обичам рибка ,майчето да ми е жива и здрава е майсторка на пълненият шаран. Всяка година по традиция си пълни и пържи.

От тела не мога да донеса снимки ,но вие сте напълнили страничката с такава красота.Heart Eyes
Софи , нацели слабото ми място с гифа с лилавата ризка и как гледа в монитора кадър с Хазалка. Споменавал е че е гледал няколко епизода от сериала.
Това интервю е култово. Носталгия и спомени. Ей , тогава се издаде с движения и свенливост. Разсейваше се и картината не си довърши. 
Сега дали е гледал от проектите си ми е любопитно. Той си е самокритичен.
Актьорите са така винаги може и по - добре. 

Да предупредя, че няма да имам възможност за нова тема.
Вие си пишете спокойно. Утре ще я пусна.

Последна редакция: ср, 06 дек 2023, 14:15 от femmi2

# 732
  • Мнения: 836
Привет, група! Само 3 сезона ли ще бъдат на Terzi? Някой има ли информация?

# 733
  • Мнения: 27 795
Привет, група! Само 3 сезона ли ще бъдат на Terzi? Някой има ли информация?
Здравейте , няма повече сезони на Terzi. Сезон 3 е последен. Завършва нелогично и тъпо, но това е .. сценарии какво да правиш.. има мнения на зрители, които харесват финала. За тях е щастлив и разбираем.
Като се замисля, ако има продължение наистина ще завърши с психо трагедия. Пеями и Димитри може да умрат. Психото няма да ги остави и ще отмъсти.
Пеями му, като разбере че най добрият му приятел е жив ще напусне Есвет и пак ще се разкъсва отвътре.❤️‍🩹

Последна редакция: ср, 06 дек 2023, 22:33 от femmi2

# 734
  • Мнения: 14 152

     Гети75, добре дошла! Аз още не сколасвам да изгледам последния Сезон 3 на "Terzi", но първите два сезона определено ме впечатлиха. Ако ти имаш желание, време и възможност може да споделиш впечатленията си. Чета много разнопосочни мнения за последния сезон. Ще ми бъде интересно твоето.







Цитат
#Gaddar снимането продължава 🙌🏻
Има много експлозивни сцени, заснети в #Gaddar , особено първите 3 епизода, които вероятно ще оставят отпечатък върху 2024 г.

Общи условия

Активация на акаунт