Бачорски и златната ябълка - семейно риалити (Тема 1)

  • 40 988
  • 757
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 782
Не знам , нямам нищо против нея , просто има нови “инфлуенсъри”, които са ми ужасно еднакви и безлични , тя е  една от тях , ако не снима детето няма какво да качв. Когато и да ми излезе все едно и също-детето и кафето.  Бях и гледала някакво интервю в ютуб , абсолютно скучна и безлична.

# 76
  • Мнения: 723
Тя с Георги е близка приятелка от много години.Ямно от него се запознава с Даниел
Едва ли знае за форума, но бързо ще научи сигурно. Явно щом и другите братя и свекърва не я харесват, ясна е работата. Сега ще си проличи и в риалитито. Снимки и сторита можеш да контролираш, въпреки че единия брат е продуцент и пак нещата ще бъдат изрязани, но със сигурност ще има моменти, които няма да убегнат на драгия зрител Smiling Imp
Емилия тези дни беше поздравила единия брат за РД и беше написала нещо от сорта, че й е като брат. Очевидно с част от семейството поддържа, не само отношения, ами близка и приятелска връзка.

# 77
  • Мнения: 1 787
Не знам , нямам нищо против нея , просто има нови “инфлуенсъри”, които са ми ужасно еднакви и безлични , тя е  една от тях , ако не снима детето няма какво да качв. Когато и да ми излезе все едно и също-детето и кафето.  Бях и гледала някакво интервю в ютуб , абсолютно скучна и безлична.
Моето мнение е същото. Самия й начин на говорене е все едно го прави насила, редовно мрънка за нещо. Но явно не за всички изглежда така.

# 78
  • Мнения: 738
Мен просто такива неща не ме дразнят 😁 Виж, доста повече ме дразни някой да пише на обвързан мъж с бременна жена, някой със самочувствие без покритие да ни обяснява какво на кого отива и подхожда.

# 79
  • Мнения: 4 327
А Наска ако не ходеше постоянно по почивки дали нямаше да е "отегчена и вечно мрънкаща"?
Емилия е готина и показва нещата такива каквито са, това е истинският живот, а не само "цветя и рози", което представя Атанаска.

# 80
  • Мнения: 738
С krystall мислим еднакво 😊 Съдържанието на Емилия наистина е просто ежедневието ѝ, което на едни е интересно, на други не. Но не е напудрено като на госпожица Стил и визия 😂

# 81
  • Мнения: 723
То на Наска й е лесно.Майка й гледа напредналото дете,готви им.[Па вземат Емили ,разболеят я, върнат я.Тя си гледа почивките и свободата,пък Емилия опъва каиша.Като гледам никой не й помага.
А Наска ако не ходеше постоянно по почивки дали нямаше да е "отегчена и вечно мрънкаща"?
Емилия е готина и показва нещата такива каквито са, това е истинският живот, а не само "цветя и рози", което представя Атанаска.

# 82
  • Мнения: 4 327
За разболяването така го каза сякаш нарочно я разболяват ..

# 83
  • София
  • Мнения: 23 131
Не разбирам защо 100 пъти трябва да се повтаря едно и също.
А тази Емилия само инстаграм ли има, защото аз не ползвам. 🤔

# 84
  • Мнения: 4 049
За разболяването не съм съгласна. Масово децата са болни. През седмица! Тя ходи на градина, нормално е да хваща някой и друг бацил. И ми е интересно как я разболяват? Държат я на студено? Спи в двора? Мие двора със студена вода? И с каква цел? Да е гадно на майка ѝ?

https://youtube.com/@emilialozanovaa?si=CUfoEWb3yVoGYu54
Ето ютуб канала ѝ. Не съм гледала нито едно видео.

# 85
  • София
  • Мнения: 23 131
Мерси много, като имам време ще погледна. Simple Smile

# 86
  • Мнения: 1 787
Тя като гледам има 4 видеа за година.

# 87
  • Мнения: 4 480
Атанаска не е най-острият нож в комплекта (любим израз от друга тема, браво на автора Simple Smile ), но също и не разбирам какъв е този хейт по нея в коментарите в Инстаграм. Все едно една жена трябва да е мъченица и едва да смогва, за да е добра майка.
Обаче нямам високи очаквания за предаването, според мен ще са някакви 10-12 минутни епизодчета и чат-пат ще има някое нравоучение от Даниел, каквито много обича да пляска в социалните мрежи. Да видим.

# 88
  • Мнения: 7 782
Сега чета коментари в инстаграм , такива находки има -тя била нищо без Даниел , на него такава жена не му отивала , срамувал се от нея .😀  Голям смях.

Последна редакция: пт, 13 окт 2023, 00:35 от Candy_girl

# 89
  • Мнения: 4 327
Хейта е заради това, което се е случило в началото на връзката им. А и самата тя се държи много надменно и това дразни. Постоянно изтъква разни неща.
Доста негативни коментари има наистина. 🙈

Общи условия

Активация на акаунт