AVON кампания 3 и 4

  • 16 831
  • 325
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 828
И аз се чудя за парфюма, и то заради чантата  newsm78
Иначе нямам нужда от нищо в момента, може да се прежаля и малката да намаже с една чантичка пудел  Grinning

# 16
  • Мнения: 537
Мен пък тази чанта не ми харесва, който си я вземе да сподели като материя как е и като обем, макар че изглежда бая голяма.
Искам да попитам как меришеше Treselle Silver?

Последна редакция: чт, 25 яну 2007, 14:31 от Tedi_

# 17
  • Мнения: 985
Записвам се в темата с въпрос. Някой може ли да ми каже дали продуктите от стр. 140 от новия каталог действат наистина и намаляват окосмяването? Набелязала съм си ги, а да не взема да се мина, че бодилосиони натрупах  доста и още един ще ми дойде в повече.
Ползвала съм само рол-она за намаляване на окосмяването, приятно ухае, но ефектът беше нулев. Освен това не бих ти препоръчала тази серия, защото съдържа много химия, за разлика от нея лосионите от серията Naturals са много по-изчистени  Peace

Благодаря ти за отговора.   bouquet Ще си избера нещо друго от новия каталог. За сега съм си заплюла със сигурност муса за лице. А серията Naturals ...ако има фен клуб, то аз ще съм  председател на този клуб. Имам всички видове лосиони за тяло, плюс спрейчетата и душ-геловете. Много съм доволна от тях.

# 18
  • Мнения: 537
Аз също съм привърженик на лосионите и душ-геловете Naturals, спрейовете са нетрайни и не ползвам. Сега съм решила да провам и ексфолиантите им, как са, хубави ли са. До сега съм ползвала онзи с нар и ми харесва, но е време за промяна.

# 19
  • София
  • Мнения: 769
 Да си кажа и аз моето впечетление от SSS за намаляване на окосмяването: ползвала съм рол-она - не видях никакво действие, но от лосиона съм доволна и смятам пак да си взема. Ползвам го след епилация (не след бръснене, ако има значение) и тъкмо привърших една опаковка, незнам дали си внушавам, но сякаш имам по-малко косъмчета, може да е от сезона защото имам чувството, че зимата ми растат по-бавно, но според мен е от лосиона  Peace
Може би трябва да се изразходи поне 1 опаковка, за да се види някакъв резултат.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 914
Ooo, и аз май ще си поръчам тези от стр.140
+муса
+прелите
+от Naturals 2

И се чудя за пръчките Simple Smile 2 в 1 на стр. 9,90. Гланцовете изглеждат почти еднакви?  Thinking

# 21
  • Мнения: 1 028
Ен-та Grinning
Пробвам сега новия химически пилинг... какво да очаквам?
Мен ми го похвалиха от едно място,ама ми се щеше да чуя и други мнения,щот аз му се назландисвам отдавна на тоз ми ти пилинг.Ади душата,като забележиш резултати да споделиш.

# 22
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
еййй, извадихте ми го от устата този хим. пилинг, и аз се чудя да го вземам ли или направо да ходя в салона до ми го правят!
хайде, чакаме отзиви  bouquet

# 23
  • Мнения: 537
Аз съм ползвала стария хим. пилинг и то го използвах на гърба. Имаше невероятен ефект, кожата стана гладка, някои белези се заличиха, сега ми излизат по-малко пъпки. Предполагам на лицето ефекта ще е по-голям. Каква е разликата в новия и стария, освен че стария е от две части? Съдържанието на киселина ли, и после с какво се неутрализира?

# 24
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
мерси, Теди!!
а да е ползвал някой от серията аню line/wrinkle corrector? имам един тестер, още не съм се мацала. има ли ефект, момичета? далеч съм от идеята, че ще ми изчезнат бръчиците, ама все пак... Confused

# 25
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Запис Grinning

# 26
  • Мнения: 4 076
само незнам как е кърса на тяхната парична единица(злота ако се не лъжа  Embarassed )
евро е.

# 27
  • Мнения: 606
В полския каталог парфюма Кристал Аура е с 1 подарък smile3508

Последна редакция: чт, 25 яну 2007, 18:37 от Andoniya

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Ен-та Grinning
Пробвам сега новия химически пилинг... какво да очаквам?
Мен ми го похвалиха от едно място,ама ми се щеше да чуя и други мнения,щот аз му се назландисвам отдавна на тоз ми ти пилинг.Ади душата,като забележиш резултати да споделиш.
аз пък вече един месец точа лиги по ей тая оферта и се пазя за следващия каталог http://snimka.bg/album.php?album_id=94003&view=1&photo=41
мерси, Теди!!
а да е ползвал някой от серията аню line/wrinkle corrector? имам един тестер, още не съм се мацала. има ли ефект, момичета? далеч съм от идеята, че ще ми изчезнат бръчиците, ама все пак... Confused
и аз използвах мостра за една дълбока бръчка на челото, определено докато го използвах имаше ефект Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 1 914
Аз съм ползвала стария хим. пилинг и то го използвах на гърба. Имаше невероятен ефект, кожата стана гладка, някои белези се заличиха, сега ми излизат по-малко пъпки.

Добра идея. Не се бях сетила  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт