Оборудвах крадците на коли

  • 2 440
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Пред нищо не се замислят Tired.
Предишната ми кола я крадоха 2 пъти, първия път (преди 13 години) я намерих по чудо, втория път (преди 6) и аз оборудвах някого с части за Фиат Типо Twisted Evil. Общо взето от цялата кола сигурно по-малко щяха да изкарат, и двете ми врати бяха смачкани от един пощенски камион и нарочно не ги правех, за да не привлича внимание уж, защото мислех да я сменям.
Писах и брисах в полицията - полицайката, която ми прие протокола директно си ми каза, че при състоянието, в което е, едва ли ще ми се обадят за откуп, да я пиша бегАла за части. Така и стана - ни вест, ни кост. Не беше и застрахована, така че пих една студена вода.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 320

Е, не може да даваш такъв съвет  Stop Още повече, че случката, която ти разказваш е отпреди 10 години, а тогава сигурно и полицията не е била полиция, а милиция още... (разбира се се шегувам...)


Бубе, може и да не съм права.... Но ако сега ми се случи същото никога не бих разчитала на тях, пък камоли да отида до полицията. За съжаление опита на мои познати, пострадали наскоро не е много по различен от моя от преди 10 г.. И пак си зависи на какъв служител ще попаднеш, както и на много други фактори...

# 17
  • Мнения: 1 858
Към Буба   "А и дори и да нямате вяра на полицията(което е напълно неуместно)"
Не разбирам кое е неуместното в случая?! Полицията с какво е заслужила доверието на хората? С бездействие, с незаинтересованост, с некомпетентност?
И не говоря празни приказки за съжаление!
mania4ka много съжалявам за това, което ти се е случило и се надявам, че ще откриете колата или поне ще ви бъде изплатена.

# 18
  • Мнения: 492
mania4ka ,Честит рожден ден на голямото ти детенце!Да сте здрави и щастливи!А за колата - дано има бързо и адекватно решение на проблема.

# 19
  • Мнения: 817
Дори и да не с свърши работатаполицията ,колата трябва да бъде обявена ,не за друго ,но от застрахователната компания ще им искат формоляра ,за да им изплатят застраховката.
А що до вярата в полицията.......................... мен са ме обирали ,кола са ни крали ,на мои познати също ,дори на скоро ограбих наши комшии и никой не се е похвалил да са намерили извършителите.Също така не знам на едно от убийствата в страната да са се похвалили ,че са заловили някого.Като почнеш от Луканов ,минеш през всички показни мутренски убийства ,сестрите Белменски,кмета на Е.Пелин и т.н.................... винаги работят по много версии ,винаги някой им прецаква местопрестъплението ,замарсено ,губят се вешществени доказателства ,вдига се шум и накрая нищо...................... .Сори за отклонението Rolling Eyes

# 20
  • Plovdiv
  • Мнения: 303
Mаниачка, много съжелявам за колата и се надявам да успеете да я намерите или поне да е застрахована.
Що се отнася до полицията, аз също не съм много позитивно настроена. Преди няколко месеца ни разбиха колата. В момента в който я видях в какво състояние е, веднага хукнах към полицията, понеже е на 2 мин. от нас и определено щеще да стане по-бързо така отколкото да ги чакам на място. Дойдоха до колата и започнаха да свалят отпечатъци. Накрая се оказа, че не можаха да намерят нито един отпечатък, включително и мой и съпруга ми  newsm78. След това пак се върнах в Районното, изписах няколко листа хартия и от тогава ни съм ги чула, ни съм ги видяла. Не че имаше нещо кой знае колко ценно, в общи линии повече ме беше яд за това, че бяха натрошили стъклата, но това с отпечатъците ме разби отвсякъде  ooooh!

# 21
  • София
  • Мнения: 8 932
Само едно искам да кажа. Много коли се крадат само с цел получаване на откуп. Така че познайте кой стимулира крадците, ще ви подскажа-този който си плаща.
Иначе Маниачка пожелавам ти поне колата да си намериш, че с тия малки дечица имаш нижда. Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 1 320
....Много коли се крадат само с цел получаване на откуп. Така че познайте кой стимулира крадците, ще ви подскажа-този който си плаща...

Еми, когато полицията не ти дава друг вариант.... Ти си блъскал 1-2 г. да си купуш кола и накрая идва някой и ти я взима.... Полицията хич, не и е! Казват еми щом си имал толкова пари да си я купуш, ще имаш и пари да си платиш откупа. И на кой да разчитам на полицията ли, дето половината работят с автокрадците!? Ми, да, ще си платя откупа, пък нека да ги стимулирам!!! Моето си мое и след като нужните органи не ми помогнат да ми го върнат, ще си търся други начини. Докато не се научат как да работят, и да работят за хората, а не в техен ущърб ще е така!

# 23
  • Мнения: 1 418
....Много коли се крадат само с цел получаване на откуп. Така че познайте кой стимулира крадците, ще ви подскажа-този който си плаща...

Еми, когато полицията не ти дава друг вариант.... Ти си блъскал 1-2 г. да си купуш кола и накрая идва някой и ти я взима.... Полицията хич, не и е! Казват еми щом си имал толкова пари да си я купуш, ще имаш и пари да си платиш откупа. И на кой да разчитам на полицията ли, дето половината работят с автокрадците!? Ми, да, ще си платя откупа, пък нека да ги стимулирам!!! Моето си мое и след като нужните органи не ми помогнат да ми го върнат, ще си търся други начини. Докато не се научат как да работят, и да работят за хората, а не в техен ущърб ще е така!
Аууууу,недей да говориш така за полицията,че ей сега ще те оплюят,както го направиха с мен онзи ден.Тук повечето са безгрешни и фенове на въпросната власт.Никой няма право да се оплаква.

# 24
  • София
  • Мнения: 8 932
Аз лично хич не съм фен на полицията, но съм на мнение, че ние си причиняваме повечето проблеми. На крадците-откуп, на докторите-подкуп, пък после някой ни бил крив. Ей и на поезия ме изби чак!  JoyPeace

# 25
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Здравей, ужасно нещо ти се е случило!
На мнение съм, че трябва да се уведоми полицията и да се разчита на тяхната помощ!  Praynig Дано да се намери  Hug

# 26
  • Мнения: 183
много жалко за колата,моят съвет е търси автокрадци да ти я намерят newsm78
друг начин няма,ако чакаш на полицията има да си почакаш,а за застраховка трябва да има поне нещо от колата за да ти я изплатят Whistling

# 27
  • Мнения: 1 426
Малко темата стана пак за полицията. Аз отдавна съм я отписала тази институция. Просто за жалка картинка. Пишат още на едни допотопни машини, нямат компютри, нямат коли. Хич не ми се пише за отношението към нея, просто отдавна не разчитам на тяхно съдействие. Виждам че все още има хора които и вярват, но явно не са се сблъскали с безсилието.
Автокрадци (това са паразити живеещи на чужд гръб) нямам желание да търся, защото нищо няма са им платя. Дори предния ден сме се видяли с въпросните, ама знае ли човек какво му се пише. Явно добре са проучили и подготвили.

# 28
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...Автокрадци (това са паразити живеещи на чужд гръб) нямам желание да търся, защото нищо няма са им платя.

мдам. Великодушно.
Постъпихе по същия начин и вярвай ми, някой (аз даже знам, че това си е Господ) добре си ги наказа.

mania4ka - вие да сте живи и здрави!  Peace Останалото е куп желязо Wink

# 29
  • Мнения: 2 663
Ако е застрахована, особено при БУЛИНС, мисля, че няма да имаш проблеми. Не съм рекламен агент на компанията, но фирма, на която са били крадени служебни коли, си ги е намирала. тоест, са и ги връщали. според мене крадците са били съблазнено от столчетата, за жалост, наистина ти съчувствам и разбирам как се чувстваш, особено с 2 деца. Tired ooooh!
На тази компания колите не ги крадат(или поне се замислят),но пък бързо ги намират и ги връщат.Незнам на някой досега да не са я намерили.

Крадат ги и още какрядко, но да!Това преди 2 години нямаше как да се случи, но сега вече такива неща са факт! Всичко зависи от колата

Маниячка, много съжалявам за случилото се, неприятна работа

Общи условия

Активация на акаунт