Терапевтичен ли е виртуалният ексхибиционизъм?

  • 1 784
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 677
Аз,след като споделя,чакам някой да се качи на пързалката и леееекичко го подбутвам по нея и след тва се забавлявам с лупингите му по пътя  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 15 619
Не се разголвам, не виждам смисъл никакъв в това.
Ако си разголя душата, ще се почувствам зле, много зле.
Тя, душата, си е за моя лична употреба, има пред кого да я показвам.

 Обаче анонимното споделяне с непознати, но не пред целия форум, действа облекчаващо. Mr. Green
 

Последна редакция: чт, 25 яну 2007, 12:52 от luna

# 17
  • Мнения: 3 447
На мен ми върви мисълта в една друга посока - не е точно ексхибиционизъм май. Става въпрос за оплакването и мрънкането - като ревеш непрекъснато във форума, дали олеква?  Thinking

# 18
  • Sf
  • Мнения: 808
Да, терапевтичен е! И не само виртуалният Simple Smile Да споделяш и да си излееш болките, радостите с напълно непознати хора понякога действа така освобождаващо и облекчаващо Simple Smile

Емоционален човек съм и често, каквото ми е отвътре, това и показвам навън Simple Smile Гледам да се сдържам Simple Smile

Но наистина помага Simple Smile Вярно е, че така пък натоварваш другите, които надали искат да слушат какъв каква какви са шефовете ти или как мъж ти нещо някъде, а децата пак отново, обаче наистина действа пречистващо Simple Smile

Във форума е много интересно понякога, когато четеш между редовете, някои потребителки дори си сравняват и допълват информацията Simple Smile Никаква виртуалност май няма дори Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Именно.
Олеква ли като ревеш?
И как се чувстваш, знаейки, че хиляди хора са запознати с твои доста лични подробности?

# 20
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Като ревеш - олеква. Не може да се сравни с показването на кътчетата от душата ти пред целия форум.

# 21
  • Sf
  • Мнения: 808
Именно.
Олеква ли като ревеш?
И как се чувстваш, знаейки, че хиляди хора са запознати с твои доста лични подробности?

Аз търся поне да се овъртоля реално пред живи хора Simple Smile Но като се замислиш, тук също се включват толкова хора със съчуствие, съвети и съпричастност, така че пак получаваш обмяна на емоции Simple Smile

Мисля, че наживо си е по-добре Simple Smile Тук все пак не знаеш кой точно чете, дали няма да има някакъв негативен отзвук от споделеното. Попадала съм на хора, които познавам реално и по принцип избягвам да изпадам в подробности във виртуалността Simple Smile Simple Smile Simple Smile А и откакто нашият ІТ един ден ми изпринти всичко, каквото съм писала в нета, направо се ошашавих Simple Smile

# 22
  • Мнения: 3 447
Става въпрос като ревеш пред целия форум. И на мен ми се случва да рева на близки форумки на кю, но то е друго.

# 23
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Става въпрос като ревеш пред целия форум


Струва ни се закътано  местенце, но е все едно да ревеш пред целия свят....... или поне този, който чете на кирилица

# 24
  • Мнения: 293
сега съм Дона. Явно не страдам от ексхибиционизъм, раздвоение на личността си заплювам  Party

Не разбирам как олеква болката, че свеки те тормози, като споделиш - такива проблеми се решават, по един или друг начин.

За загуба.. пак не. Поне от мен случайно да сте разбрали колко близки съм загубила?? И за котката си не казах. Crossing Arms

Т.е. - казах, но в такава тема. Пълна глупост. Защото тогава разбираш колко много хора са загубили нещо или някого.. и вече твоят проблем е така мъничък и маловажен. Ей това ако не ви утешава, вече не знам какво.

Имам дежа-вю. Постоянно пиша едни и същи неща. Хората не са асоциативни. Ако във всяка тема, в която се вдъхновя да пиша, пиша това, дет съм турнала за подпис, ще има ли сми? Поне флуудът ще намалее.  Laughing

Последна редакция: чт, 25 яну 2007, 13:29 от Чесън

# 25
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Имах предвид реален рев - със сълзи, сополи, зачервен нос и всички екстри. О, и рамо ти трябва, ама не виртуално.

# 26
  • Мнения: 3 447
Имах предвид реален рев - със сълзи, сополи, зачервен нос и всички екстри. О, и рамо ти трябва, ама не виртуално.
Еее, ти изобщо не си за тая тема  Simple Smile

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 6 341
Досега не съм се възползвала много от тази възможност, за в бъдеще не знам,но определено предпочитам на реален човек / 1 бр.,максимум 2-3 бр./ да се оплача.А най-ми е добре да се оправям сама.По принцип не съм есхибиционист по природа,даже ме е срам повече от необходимото.



Извън темата ,но не мога да не чиститя на Лилита  preggo

# 28
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Добре, че не съм новак - щеше да се засегна Mr. Green
Едва ли помага емоционалното разголване. Не мога да повярвам, че някога ще ви споделя изневяра например.  

# 29
  • Мнения: 3 423
Именно.
Олеква ли като ревеш?
И как се чувстваш, знаейки, че хиляди хора са запознати с твои доста лични подробности?

Предполагам, че олеква.
Иначе как толкова много хора ще си
споделят интинмости тук. Никой не
те знае, никой не те вижда, можеш
да си кажеш болката, без да ти уловят
зачервяването по бузите, ушите, деколтето.
Някой може и да се попипва, докато
си представя, че му четат писанията.
Аз лично не обичам да отварям шлифера
и да стряскам мами и татковци в интернет.

Общи условия

Активация на акаунт