Мили мами кажете ми нещо за киселините?

  • 3 864
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 461
И през двете ми бременностти бях обречена на тези  отвратителни киселини smile3514
Пиех газирана вода,сода бикарбонат,плод-ябълка,об.бисквита-долу горе ме облекчаваха.

# 16
  • Мнения: 1 272
Talcid и търпение, мила!

# 17
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Имах киселини с първата бременност до петия месец, със повръщане даже на водата, която пиех  Sad
Помагаха ми нетрадиционни неща - кисели зелени ябълки, варени картофи и сирене. Това ядях 9месеца...

# 18
  • Мнения: 7 723
Само дъвките ме спасяваха  Wink

# 19
  • Мнения: 595
талцид на едро лапах и чакаш да родиш
вервай ми след операцията първата ми мисъл не беше за бебето, а това че нямам киселини Joy

# 20
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
сода
кисело мляко
и колкото да е странно-данет на данон

# 21
  • Мнения: 2 922
Газирана вода с лимон; кисело мляко.

# 22
  • Мнения: 8 917
На мен ми помагаше Мезим форте Peace

# 23
  • Мнения: 5 362
Талцид.
Газирана вода.

# 24
  • Мнения: 7
blagodaria vi mnogo na vsi4ki za savetite,a ranitidina mi go prepora4a ne koi a aku6erkata,s koiato sa zaedno s moiata aku6ero -ginekolojka,oba4e ne mi kaza po kolko moga da go pia vreden li e,az zasega sam izpila kam edin blister za edin mesec,mnogo me uspokoiava,oba4e sega ot vas nau4avam 4e ima i drugi ne6ta,blagodaria,pak i na sledva6tata konsultacia 6te ia pitam.az sa6to pieh gazirana voda v na4aloto oba4e ve4e opredeleno ne pomaga.

# 25
  • Мнения: 4 784
БАДЕМИ - вълшебни са!

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 443
И аз съм на същото дередже,особено вечер,направо чак ме стяга главата от болки.Една огнена топка застава на гърлото ми и стой,та гледай  #Crazy В такива моменти в легнало положение-тцъ,щото всичко се връща нагоре  Sick Аз от няколко дена открих своето лекарство-кисело мляко в промишлени количества,веднага успокоява.

# 27
  • Мнения: 80
Стопацид или лъжичка сода с повечко вода и тъпрение до края на бременността, когато киселините ще са неприятен и забравен спомен. Simple Smile

# 28
  • Средната земя
  • Мнения: 371
Спасяваше ме само Сода Бикарбонат. Искрено ти съчувствам, аз не можех да спя от киселини и ...содичка в малко водичка, без да прекалявам обаче!

# 29
  • Мнения: 881
Аз получих киселини през 8мес. и така до края.Но единственото ми спасение беше ЛИМОН.Ядях го с корите и резултата беше вълшебен.Нищо друго не ми помогна - то не бяха бисквити,солети,сода .Така че горещо ти го препоръчвам.Съчувствам ти защото това е едно от най - неприятните неща по време на бремеността,но скоро като видиш своето малко човече и забравяш през какво си минал,защото това е най-голямото богатство.Търпение мила.

Общи условия

Активация на акаунт