Бебе и алкохол.

  • 8 728
  • 103
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 73
Темата е за бебета да.И аз след годинка съм захранена с бира.

# 91
  • София
  • Мнения: 4 903
.....  (2,5 годинки)  - хлапето само си хваща чашата и я надига....

 #Shocked  Загубих ума и дума ...

# 92
  • Мнения: 1 289
Пуша и пия. Но акъл в главата ми все още се намира.
Не си правя илюзии, че ще го опазя до 16-годишен да не близне алкохол, но пък даването му на невръстни деца ми звучи, меко казано, безумие.
...Не съм нито на едната крайност, нито на другата, но това наистина е изключително безотговорно и неприемливо за мен.


И аз не мога да проумея подобно родителско безотговорно отношение.Мож би затова "държа детето си в кувиоз"... като не му давам да опита от всичко,за да не му стане нещо,а било то шоколад,газирани напитки и прочее.

# 93
  • Мнения: 474
аз пък веднъж на една опашка слушах майки да се разправят за "безотказен лек с/у колики" - смяно кафе, по 1 лъжичка щом бебето започне да плаче ooooh! #Crazy

братовчед ми като бях малка разказваше как в първи клас баща му го учил да носи ракиена чашка на рамото си, а после да я глътне на екс, това беше голяма хвалба, че се справял в очите на баща си #2gunfire
smile3555 smile3555 smile3555 smile3555
Абе, аз къде живея??????

# 94
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Еее, ми пие им се на децата !  Mr. Green кафе, бира, ракийка ...
Иначе по темата - и аз пуша и пия, но бебо няма скоро да го огрее  Naughty

# 95
  • Мнения: 474
Еее, ми пие им се на децата !  Mr. Green кафе, бира, ракийка ...
Иначе по темата - и аз пуша и пия, но бебо няма скоро да го огрее  Naughty
Peace /само дето не пия/

# 96
  • София
  • Мнения: 672
ама как алкохол на бебетата?!? Тва е лудост и аз не бих дала Simple Smile

Ама да ви кажа, знам че ако много ви реве бебчето, една капачка ракия на вечерта и до ранния следобед няма да се събуди Wink Това го знам от опит на една моя приятелка...

А като се събуди сигурно ще го тресе махмурлука и пак няма да му се реве

# 97
# 98
# 99
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 761
И аз съм против даването на алкохол на бебета и малки деца. Нямам все още свои(засега  Wink ),в осма г. с. съм и съм ограничила приемането на алкохол и кафе до минимум.Тоест по едно дълго кафе на ден и по една две чаши бира,когато се съберем с приятели, а толкова много обичам да пия бира.......... Sad , но бебето преди всичко.

# 100
  • Мнения: 528
мойта много обича бира ий давам само колко да си близне е верно че после иска още и още но като й кажа че няма и тя спира.Ракия един ден опита неволна еи то беше вината на бащай щото си сипал ракия в нейната чаша и тя надига и после рев.Разбирасе ние се ошашавихме и такъв  #2gunfire #Cussing out бой изяде таткото и след няма и 10 минути заспа като тараба,а сутринта едва стана от ракията

# 101
  • Мнения: 1 121
Това е най-абсурдното нещо, което съм чела! Явно някои родители нямат търпение децата им да пораснат и да им подражават във всяко отношение Twisted Evil

# 102
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Досега от както се е родил е изпил 2 или 3 глътки бира...... и то само на празник де.....

# 103
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 479
Аз пък давам - всеки ден Mr. Green
Капките за колики Бебинос съдържат 36% алкохол - почти колкото българските водки (37%).

Количеството сигурно е колкото топнатото пръстче Wink

Така е. Много ме кефи да чета изтръпнали постинги с оцъклени очи и прочее... Но за това, което си споменала, никой не се замисля дори  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт