Кога имате време бе хора и не ви ли омръзва форума

  • 2 130
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Аз лично чета и пиша много бързо просто.
Но и аз не чета всичко. Или ако ми звучи интересно темата, или ако видя интересни никове, се вмъквам.

# 16
  • Мнения: 2 407
Форума ми е като наркотик, не мога без да влезна,а и се разтоварвам.Работя,но като има мерак се намира време.

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Аз не работя, нямам деца и по цял ден съм си в къщи.Имам свободно време и съм почти по цял ден във форума (ако не изкочи нещо друго и бъда заета, естествено).И не, не ми омръзва.Постоянно има нови теми, а и аз обикалям почти всички подфоруми, може да не пиша навсякъде, но чета Laughing.

# 18
  • Мнения: 13 512
Ако имаш предвид мен, да си кажа:
Първо - не чета всички теми, само някои.
Второ - не чета във всички форуми - само в 3-4.
Трето - не ходя на работа.
И четвърто, най-важното - детето ми е голямо и няма такава нужда от мене. Да не говорим, че спокойно си общуваме, докато съм тук, даже и често чете зад гърба ми.  Mr. Green
(А няколко пъти ми се случи да приготви обяда (вечерята) и да ми го сервира пред компа.  Party
Как Сийка е другия ми профил- с единия пиша през деня, с другия- нощем. понякога и с двата- за заблуда!

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Първо доста време  само четях около полвин година.Отскоро ,  научавам доста неща  които са ме вълнували ,но някой друг е задал темата преди мен.
Чувствувам го като Google-винаги ще има отговор на въпроса ти. Споделените перипетии на съфорумките  със сигурност помагат на  всички тук.Щом ни четат децата ни,мъже ни-явно има защо.

# 20
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Аз лично усещам пристрастяване към форума! Много ми е кеф! Чета и пиша в "Готварство", " Клюкарник" и "Красива мама". За това мое състояние сте виновни всички Вие, защото сте ПРЕКРАСНИ!

# 21
  • Мнения: 420
 Grinning Разполагам с много свободно време за уплътняване.
По принцип съм ангажирана в семейния бизнес, но ме викат само когато имат нужда от мен.
Не си стоя вкъщи, а се навъртам покрай бизнеса, но в повечето време няма работа за мен и скучая.
А служебния компютър е включен в нета по цял ден. Естествено, че вися на него.
Скоро открих BG-mama по съвет на една приятелка, която ползва служебния си компютър за тази цел.
Още не ми е омръзнало - интересно ми е, забавлявам се. Когато ми стане безинтересно, ще се преместя другаде.
Не чета всички теми, а само тези, при които ме привлича заглавието им. Гледам и кой ги е пуснал.
Преглеждам само  това, което се е появило от последното ми пребиваване тук.
Забелязала съм кои форумки пишат само глупости или се лигавят и техните мнения направо ги прескачам. Също и тези с латински букви.
Иначе имам способността да чета много бързо, а пиша по десетопръстната машинописна система.
Нищо необяснимо няма в моето целодневно висене тук. Начина ми на живот е обяснението.

# 22
  • Мнения: 425
И аз да си призная усещам пристрастяване. От скоро съм във форума, но пък затова по цял ден вися тук. Работата ми позволява да съм постоянно в интернет и вечер като се прибера в къщи пак хвърлям по едно око на форума. Доста интересни и полезни неща има. Направо е  newsm74

# 23
  • Мнения: 3 423
Моят ден е 78 часа. Намирам време за всичко.
Омръзват ми само данъците и писмата от GEZ.

# 24
  • Мнения: 7 640
Ако имаш предвид мен, да си кажа:
Първо - не чета всички теми, само някои.
Второ - не чета във всички форуми - само в 3-4.
Трето - не ходя на работа.
И четвърто, най-важното - детето ми е голямо и няма такава нужда от мене. Да не говорим, че спокойно си общуваме, докато съм тук, даже и често чете зад гърба ми.  Mr. Green
(А няколко пъти ми се случи да приготви обяда (вечерята) и да ми го сервира пред компа.  Party
Това удовлетвори ли любопитството ти?

и пето- хора и интереси- разни.
Някой са по-организирани и вършат бързо и едновременно много неща Peace

# 25
  • Мнения: 560
Ми работя на смени-два дни бъхтам по 12 часа и 2 дни се излежавам като плужек в нас.Кво да правя.Хората са си на работа през седмицата.Драскам спам по форумите. Blush

# 26
  • София
  • Мнения: 1 361
Благодаря за откровените отговори!
Относно това кой пише бързо и чете бързо - аз също седя пред компютър по цял ден откакто се помня и мога да пиша бързо, но не за да се заяждаме пуснах темата.
Мерси ! Grinning

# 27
  • Мнения: 302
Много полезни неща можеш да научеш от този форум!Т. к. нямам много време предимно чета и рядко пиша!

# 28
  • Мнения: 811
Не работя,гледам си детето и наистина 4уствам понякога ,4е съм пристрастена.4ета,4ета ,а понякога и пиШа  Wink

# 29
  • средноголям град в България
  • Мнения: 145
Повече чета, а видно е по-малко пиша. Също се учудвам на някои как могат да имат търпение, желание и амбиция  да публикуват мнение почти във всяка тема.

Общи условия

Активация на акаунт