Диета на Пиер Дюкан - 8 част

  • 22 610
  • 453
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 277
4ESTITA VI BABA MARTA!!!
DA STE JIVI, ZDRAVI, VE4NO USMIHNATI I ELEGANTNI Wink

# 391
  • Мнения: 84

ЧЕСТИТА БАБА МАРТА
Взела две игли от Ежко,
прежда от върбите взела,
Баба Марта тази заран
мартенички е изплела.

Ето ти една за здраве,
ето ти една за сила.
Баба Марта на децата
пролет днес е подарила

# 392
  • Мнения: 900
Добро утро ичестита баба марта!Да сте здрави ,весели и засмени!
Относно схемата ,мисля че 5/5 е през първия етап на режима,после 2/5,...Но!Според мен е по- добре всеки сам да си прецени как да редува дните и според възможностите си и според килограмите, с които се бори.И 3/3 да правиш Чаена,пак ще има резултат.Вярвай ми Peace
newsm10 Точно така !
.....Утре ще пия много вода, но да ви кажа 5 литра е такова натоварване на бъбреците, че не си и помислям за толкова.
......
Мани бъбреците, за сърцето е още по-вредно ooooh!, нарушаваш електролитния баланс
Нито едното ,нито другото е вярно.Прочетете малко повече и се обосновете ,преди да пишете такива неща и да обърквате хората плс. SunglassesЗадайте си обратния въпрос ,какво тогава става ,ако не се пие изобщо вода или много малко вода.?режима е изцяло белтъчен и какво става ?Не искам да влизам в ролята на агитатор  или лектор на тази тема,всеки сам да решава за себе си какво и по-колко да приема,в темата се е изписало доста ,а и във виртуалното пространство информация колкото щеш. bowuuЗа себе си аз стигам до около 3.5-4 литра вода на ден.

Последна редакция: чт, 01 мар 2007, 11:27 от LUZORO

# 393
  • София
  • Мнения: 462
И да ви се оплача, че тия два три дена умрях от глад. Бяхме на гости, а там ми предлагаха всичко друго , но не и каквото трябва. Само искаха да ми пробутат разни кюфтета и кебапчета, били само месо. Да не говорим, че ме караха и да ям мъничко фасул , миш-маши разни, пържени, какво толкова имало, нали щели да са без  хляб...  ooooh! Та едва ги канъдрдисах да си  сваря едно месце и да си направя супичка, вчера карах на варени яйца и кисело мляко, а днес само на мляко, сега се върнах и си сложих месцето да ми се вари.

това много го мразя с кандърдисването за ядене. моите свекър и свекърва, както и други разни "доброжелатели" нерекъснато всячески се опитват да ми опропастят опитите за отслабване. винаги има приказки от рода на, какво ти има, добре си си, що се правиш на интересна, само малко си вземи и т.н.
аз обаче този път ще издържа.
вече съм 2 кг. надолу, днес ми е четвърти ден!   newsm44 това ми е такъв стимул, че просто няма отказване от тук нататък.

използвам случая да ви честитя баба марта и да ви пожелая на вас и на близките ви да сте здрави, румени, засмени, мноого щастливи и елегантни! baloni

# 394
  • Мнения: 4 447
Здравейте, красавици!
Честита Баба Марта!
Тути, по-рано бях споменала, че аз закусвам често с кисело мляко с нарязан на ситно магданоз (вместо трици). Нямам проблем с 00 и си мисля, че е от това. Ако се разровиш в по-предишните теми, бях писала за благотворното влияние на магданоза при жените. Но после се появиха и други тези, за лошото влияние върху жени, които са бременни или се стремят към това. Ако не ме домързи - ще го изровя отнякъде отново. Всеки си решава сам, аз съм за яко магданоз

Що се отнася до водата - при рицарките беше изложено, от много знаещ човек, как да определим нужното количество вода - 400 мл за всеки 10 кг тегло. Това, ако не се лъжа е количество за здрав човек. В тази диета (затлъстяването си е болест) е необходимо, не, задължително е, да се завиши.
Лек ден на всички!   bouquet

Това е за магданоза:
"Той има силно диуретично действие и е идеално средство против задържането на вода преди менструация. Тъй като съдържа голямо количество витамин С и минерални соли, той има тонизиращо, антирахитично и антианемично действие...."

Последна редакция: чт, 01 мар 2007, 10:43 от tanita_ko

# 395
  • Мнения: 2 149
Значи 3.5 литра вода на ден е ок...
Няма да спорим за водата, аз я обожавам!
 Hug
Обезмасленото сирене нали става все пак? Tired
Четвърти ден започна днес, утре истината ще излезне наяве Simple Smile!

# 396
  • Пловдив
  • Мнения: 14 132
ЧЕСТИТА   БАБА   МАРТА  !!! ЖИВИ И ЗДРАВИ , ВЕСЕЛИ , ЗАСМЕНИ  !!!

# 397
  • Мнения: 3 360
Честита Баба Марта!Здрави ,весели,засмени да сте всички!


Танитка,благодаря ти много за инфото HugА ти пресен магданоз ли хапваш сега или замразен?Ще опитам,да знаеш PeaceИ за водата -подкрепям те!Трябва да се завиши количеството bowuuсмятам и аз.

Усмихнат ден ви желая мили Дюканки!  bouquet

# 398
  • Мнения: 4 447
Девойки, какво сте се умълчали? Какво гледате, Ники Кънчев или Славчо? Познах ли? Аз едвам издирих темата , почти в архива се беше напъхала.,..
Тути, пресен магданоз паса.

# 399
  • Мнения: 3 360
Eeee,за пръв път има мълчание в музикантско-Дюканската тема!Защо???
Лека нощ тогава Whistling

# 400
  • Мнения: 2 149
Добро утро!
Моят ентусиазъм да изкарам 10 дни на ударен режим се изпарява.
5 ден започва днес, много ми е трудно да ям каквото и да било  ooooh! Решила съм днес да лоча айрян, да ям кисело мляко и...това.
Довечера съм в нашите, което ще рече, че имам кантар, който преди седмица беше на 74кг. Ще видим какво ще покаже, но вчера бях подложена на солидни подигравки, че за 5 дни се свалят 5 кг. Аз не усещам да съм свалила нещо, но няма значение...важното е, че спрях захарта и хляба, ориза, картофите и тортите  Crossing Arms
Вчера ми бяха на гости част от родата - родителите ми и свекърите - на един сач си правихме цър=пър пилешко филе, за тях и кръгчета лук+моркови на лентички+картофено пюре+зелена салата... Аз пих вода и ядох пилешкото само. Naughty
Много е неприятно, че не могат да се ядат зеленчуци и плодове....
Една приятелка ми каза, че портокалите много горят мазнините, но дали е така, коооой ще ми каже?!
Още една музиканка може да видите в мое лице - пиано, китара, Националното музикално училище. Mr. Green И пеене, хайде.

# 401
  • Мнения: 3 360
Е това е!Ама ние надушваме ли са бе момичета HugЧаена-  bouquet  bouquet  bouquet
Относно килограмите-бъди сигурна че си свалила.Може да са 2кг-не 5,но все ще мръдне стрелката  PeaceЗа плодовете  нам,че не бива/мисля лимон и грейпфурт???може/А зеленчуците и на мен мноого ми липсват и ме изкушават.Все пак имай впредвид,че салатата/маруля,зеле,моркови,краставици../са за препоръчване пред всичко останало.Поздравявам те за силата-давай само така!  bouquet

# 402
  • Malgrat de mar
  • Мнения: 131
Не се предавай!Ще се справиш!Аз изкарах 7 дни така,но отслабвах до 5 ден.Мерех се всеки ден на кантара и виждах резултата,можеби тава ме мотивираше.Стискам палци да успееш!

# 403
  • София
  • Мнения: 462
Добро утро, момичета! започва петият ми ден на мръвки. свалила съм до тази сутрин 2.700 кг.
Чаено момиче, няма да се отчайваш! хич не ги слушай другите, и на мен много ми се подиграват, особено след нескончаените ми и предимно несериозни опити за вталяване. може да съм свалила 3 кг., но вече ме срещат разни хора и ми казват, че съм се вталила! пък и панталончетата взеха да отслабват хватката върху мощните ми телеса!
успешен ден на всички и добри резултати! Heart Eyes

# 404
  • Мнения: 2 149
Ами трябва пак да отида на 1 страница, за да видя какво да правя.
Няма вариант след ударена да съм 1:1 - ударен, + зеленчуци, ударрен, + заелнчуци...?
Или трябва да са 7:3 в полза на зеленчуците ли?
Отивам да чета.
Лошото е, че имам лошия навик да не ям въобще с часове, и преди си бях така - цял ден мога да изкарам на един дюнер и 2 кафета, но вечер какво настава  Twisted Evil Тази вечер сме в майка и татко, утре в свеки и свекърчо, какво да ям?  TiredНадявах се  поне ако днес направя 5 дни първоначални, от утре да правя 5 дни със зеленчуци, после пак ударен.
И пия хормонални хапчета, дано не ми прецакат диетката! Praynig
Електра, не ти прочетох килцата, ма като напишеш "мощните ми телеса" и все едно себе си виждам.
Купила съм си 2 поли - дънкова и ...пак някаква като дънкова, Л и номер 40 - трябва да ми станат съвсем ок, сега ги закопчавам, но все пак са ми мноооого точни.

Чудя се само как да излъжа природата - 10 години пълна, последните 5 дебелка, дали няма паметта на тялото ми да е супер и да си остана дебела цял живот? Cry

Тази нощ сънувах, че съм отслабнала...вече мечтая, така да знаете! Лошото е, че все пак съм любител на готвенето, а природата не ме е направила ядяща и слаба, напротив. Любовта ми към котлоните и фурната се отразява на вида ми.

Има ли друг музикант тук всъщност?

Общи условия

Активация на акаунт