София - Баба Марта идва с радост,мартенички &

  • 11 075
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 639
Хайде и аз да се разпиша Hug
Браво на Linet  bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 888
Linet  това "децица" в заглавието неволна грешка ли е или нарочно newsm78

# 17
  • Мнения: 243
Petrova_ , по скоро е неволна отколкото нарочна Blush Все пак докъто пусках темата малкия се катереше по мен и невиждах много, много какво пиша.Все пак благодаря ти, че ми обърна внимание. Peace
ОХ, момичета да ви се оплача, май малкия ми се разболява. Cry Опитва се да кашля и ми вдигна температура. Дано не е хванал гадния грип, пък то къде да го хване, като 2 дни не сме излизали. newsm78

Последна редакция: пт, 26 яну 2007, 16:31 от Linet

# 18
  • София
  • Мнения: 888
Petrova_ , по скоро е неволна отколкото нарочна Blush Все пак докуто пусках темата малкия се катереше по мен и невиждах много, много какво пиша.Все пак благодаря ти, че ми обърна внимание. Peace
ОХ, момичета да ви се оплача, май малкия ми се разболява. Cry Опитва се да кашля и ми вдигна температура. Дано не е хванал гадния грип, пък то къде да го хване, като 2 дни не сме излизали. newsm78
Е,нищо де - с такава правописна грешчица е по интересно FlutterПреди няколко дни и моята хубостница се опита да се разболее- почна да кашля и да й тече нослето. Взех превантивни мерки - чай от подбел с мед, изтривка с ракия и зехтин и витамин Ц. На другата сутрин все едно нищо не беше било.Дано да не се разболеете  от тоя грип...

# 19
  • София
  • Мнения: 94
И Мария цяла седмица покашляше по малко и имаше температура от време на време. Не е грип уж, но не е и здрава Sad
Въпреки моите превантивни мерки - и аз давам чайове, сиропи, разтривам - ефекта беше нулев Sad

Linet, дано не се разболее твоя малък мъж!

# 20
  • Мнения: 851
Здравйте и от мен  Grinning
И аз да се запиша  Laughing Момичета може ли да ми споделите вие като цяло подкрепяте ли идеята едно дете да ходи на ясла или не?! Аз се чудя много Thinking И към мамите, чиито деца ходят на ясли в Младост 4 - коя ясла е хубава?
Поздрави и дано дечицата ви бързо да се оправят, а тези които са здравички хич и да не се разболяват  Naughty Тоя грип скоро ще свърши - нали ще застуди  Flutter

# 21
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Може ли и мен да намъкнете в списъка отпред:казвам се Николета, дъщеря ми е Констанца, родена на 10.12.2001г. Живеем в Младост/ води се само Младост, до Окр. б-ца сме/. Бях се представила в предната тема, но все пак.....
Иначе и Танти е болна. Май не е грипа, защото Т не е вдигала, но има хрема и кашля цяла седмица. Действаме с хоемопатия, нехомеопатия и т.н. Аз лично съм много доволна от действието на Цитросепт.

# 22
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Здравйте и от мен  Grinning
И аз да се запиша  Laughing Момичета може ли да ми споделите вие като цяло подкрепяте ли идеята едно дете да ходи на ясла или не?! Аз се чудя много Thinking И към мамите, чиито деца ходят на ясли в Младост 4 - коя ясла е хубава?
Поздрави и дано дечицата ви бързо да се оправят, а тези които са здравички хич и да не се разболяват  Naughty Тоя грип скоро ще свърши - нали ще застуди  Flutter

В Младост 4 има само една ясла - в 76 ОДЗ - и ясла и градина , 64 ЦДГ е след 3 години - само градина

# 23
  • Мнения: 851
Благодаря Меги,
а дали е хубава?  newsm78 Доволни ли са майките от нея?

# 24
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
На тези мами от нашата част на квартала (около Фантастико), ОДЗ 76 им идва малко далеч и са недоволни от това (че няма места в другите - те са в Младост3 - две една до друга - незнам кои са, по-близо са до нас от 76). Иначе из форума съм чела доста похвали за нея - има майки които са преместили децата от 64 в нея и са доволни, но има и такива които са избягали от нея точно в 64-та и пак са доволни. Мнения различни.
Подробности не знам - Тошко е в 64 -та, и на Велина там сме подали молба

# 25
  • София
  • Мнения: 888
Здравйте и от мен  Grinning
И аз да се запиша  Laughing Момичета може ли да ми споделите вие като цяло подкрепяте ли идеята едно дете да ходи на ясла или не?! Аз се чудя много Thinking И към мамите, чиито деца ходят на ясли в Младост 4 - коя ясла е хубава?
Поздрави и дано дечицата ви бързо да се оправят, а тези които са здравички хич и да не се разболяват  Naughty Тоя грип скоро ще свърши - нали ще застуди  Flutter
Аз подкрепям идеята  детето да ходи на ясла. Разбира се има колкото мнения против, толкова и за. Малката ходи на ясла повече от година - почти не боледува, мнооого е общителна и научава доста неща оттам. Аз не съм ходила нито на ясла, нито на градина и в резултат на това все си бях болна от пменвмония и  страшно срамежлива:)

# 26
  • София
  • Мнения: 12 231
  Аз пък подадох преди седмица молба в 76 до Бизнес парка и ми заявиха да се надявам евентуално чак догодина март месец.. Къде наблизо има други ясли? Ако може поне номерца, защото тази до Европа е само детска градина, а аз дори незнаех че има разделяне...

Последна редакция: пт, 26 яну 2007, 21:55 от Aila

# 27
  • Мнения: 851
Благодаря момичета,
то за нас има още доста време, но аз искам да вземе решение от сега и да се застраховам като си подам молба някъде, защото като слушам в повечето ясли няма места. Пък мен няма да ме чакат от работата и искат да се върна по-рано от 2 те години. А чували ли сте, че вече не взимали деца на ясла докато не са навършили 2 годинки newsm78 Дали е вярно? Защото ако е така...ще трябва да минем на варианта с детегледачка  Confused

# 28
  • София
  • Мнения: 94
И аз съм за яслата. Ако има и някоя баба на близо, на която бихме могли да разчитаме когато Мария е болна - направо перфектно би било - ама за сега няма  Simple Smile Мария ходи от 4 месеца вече - научила е много нови неща, там си хапва добре - за разлика от в къщи - нямам нерви да се правя на маймуна на всяко ядене, казва си кога и се ходи до тоалетната, ляга си следобед самичка, играе си с всички непознати дечица по градинките внимателно. Доволни сме много и смятам, че сме взели правилното решение - само дай Боже повече болести да няма!

# 29
  • Мнения: 639
Чувала че има и от 6 месечна везраст newsm78 Аз мисля да пусна моята от годинка

Общи условия

Активация на акаунт