Моля помагаите эа тия гадни стрии!

  • 2 210
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 45
jd,dali 6te ima po-golqm efekt, ako se maja i s nqkakav krem protiv strii?a i drug vapros:kakvo koli4estvo voda se slaga?

# 16
  • София
  • Мнения: 10 858
djesmin_86 с какво се мажеше по време на цялата бременост? За предпазване имам в предвид?

# 17
  • Мнения: 511
http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=57458&goChar=S
Ето това със сигурност знам че е ефикасно, но не се ползва по време на бременност и кърмене. Скъп но е революционен продукт.  bouquet

# 18
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
jd,dali 6te ima po-golqm efekt, ako se maja i s nqkakav krem protiv strii?a i drug vapros:kakvo koli4estvo voda se slaga?

1.ако искаш, може да се опиташ, но аз мисля, че няма смисъл.
2. леле-мале,извинете, това е най-важната част от рецептата, а аз да я проспя! Половин литър е.

ползвала съм го - никакъв ефект, а и мирише гадно
с какво ли не се мазах, нищо не помогна
те си избеляват с или без мазане, но браздичките (грапавостта) не се заличава, поне при мен

Не съм се изразила правилно по-горе. Аз под набраздяване на стриите разбирам, че почват да приличат на другата кожа, която не е опъната като целофан, все пак.

# 19
  • Мнения: 574
Ползвам ампули Phytolastyl на Lierac, стриите  избледняват, но не зная дали ще изчезнат напълно.
Аз ползвам и гела Peace Peace Peace

# 20
http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=57458&goChar=S
Ето това със сигурност знам че е ефикасно, но не се ползва по време на бременност и кърмене. Скъп но е революционен продукт.  bouquet



Момичета не се лъжете да си копувате този крем!!!!!
Аз платих 300лв. на др.Кокева( която обяснява как не му слага надценка, но явно не е така, като видях истинската му цена) нияма НИКАКЪВ резултата.

Аз също съм отчаяна от тези стрий.
Моля пишете по-подробно за начините по които се справяте с проблема

# 21
  • Мнения: 511



Момичета не се лъжете да си копувате този крем!!!!!
Аз платих 300лв. на др.Кокева( която обяснява как не му слага надценка, но явно не е така, като видях истинската му цена) нияма НИКАКЪВ резултата.


Има голяма разлика в продуктите купени от Б-я и оригиналните продукти. Но не споря. Ти си първата която чувам да не е доволна, но щом е така Hug
Аз си мисля, че си си купила някакво менте, затова.

# 22
  • Мнения: 13 512
http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=57458&goChar=S
Ето това със сигурност знам че е ефикасно, но не се ползва по време на бременност и кърмене. Скъп но е революционен продукт.  bouquet

Момичета не се лъжете да си копувате този крем!!!!!
Аз платих 300лв. на др.Кокева( която обяснява как не му слага надценка, но явно не е така, като видях истинската му цена) нияма НИКАКЪВ резултата.

Аз също съм отчаяна от тези стрий.
Моля пишете по-подробно за начините по които се справяте с проблема

Да се намеся и аз в спора, че продуктът го има в различни разфасовки- тази в ягодката е малката-50 ml , а  другата е 3 пъти по-голяма-170 ml и цената е почти идентична 135 долара. Така че подозирам,че говорите за един и същ продукт.
за готовите да експериментират-http://www.bodestore.com/strevaxl.html- доставка до БГ- 6,95 $

# 23
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Днес говорих с една приятелка във фитнеса и стана въпрос за стриите. Тя имаше доста, а не й личат!?!?! newsm78 #Crazy Естествено, попитах как е станало. Тя каза, че ползва свинска мас. За вече съществуващи стрии. Ама се мазала повече от 6 месеца. Сега почнала някакъв стягащ крем, за да се по прибере тук-там. ще включа и това мазило при мен. Чакайте за резултати  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 45
zdravei jd, za listata iskam da te pitam o6te ne6to, za6toto ne mi e qsno:trqbva li da se nakasat listata na par4eta predi da se slojat v stakleniq sad ili se slagat tseli?a i trqbva li predvaritelno da se izmiqt predi da se sipe vodata?

# 25
  • Мнения: 45
jd,ima li zna4enie po kolko pati na den 6te se maje6 ms vodata?ako se maja pove4e ot edin pat dali 6te ima problem?

# 26



Момичета не се лъжете да си копувате този крем!!!!!
Аз платих 300лв. на др.Кокева( която обяснява как не му слага надценка, но явно не е така, като видях истинската му цена) нияма НИКАКЪВ резултата.


Има голяма разлика в продуктите купени от Б-я и оригиналните продукти. Но не споря. Ти си първата която чувам да не е доволна, но щом е така Hug
Аз си мисля, че си си купила някакво менте, затова.

Ох,
 ако тази цена е за по малка опаковка значи не съм се прецакала чак толкова, но що се отнася за ефекта при мен наистина няма такъв.
Вие от кога се мажете и колко кремчета сте изразходва ли?
Може аз да трябва да се мажа още!!??

# 27
  • Мнения: 18
ползвала съм на Lierac ампулите само 1месец и избледняха,а сега след 7месеца без да използвам продукти за стрии нямам почти нищо

# 28
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
За бръшляна - листата се слагат цели, само се измиват преди това, разбира се. Маже се един път на ден. 1 е полезно, но има разни съставки, дето мисля, че не са съвсем безобидни и при повече мазания може да стане предозиране. Рецептата е от в-к "Всичко за всеки" от преди повече от 10 години. Беше дадена за целулит. Ефекта върху стриите е страничен.  Mr. Green , ама аз заради него го правя.

# 29
  • Мнения: 45
За бръшляна - листата се слагат цели, само се измиват преди това, разбира се. Маже се един път на ден. 1 е полезно, но има разни съставки, дето мисля, че не са съвсем безобидни и при повече мазания може да стане предозиране. Рецептата е от в-к "Всичко за всеки" от преди повече от 10 години. Беше дадена за целулит. Ефекта върху стриите е страничен.  Mr. Green , ама аз заради него го правя.
здравей,отново!аз имам и целулит,но не на корема а на краката.ти пробвала ли си го за целулит?и ако-да -дали помага? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт