Отслабване с кавитация и body sculpt

  • 1 152
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте, боря се от години с килограмите в областта на корема и паласките . Периодично приемам лекарства , които ми изпиват енергията и нямам сила за спорт. Реших да опитам с кавитация и body sculpt  .Споделете вашите резултати .

# 1
  • Мнения: 11 344
Кавитация - при първата процедура за пръв път видях Бърза помощ отвътре. Явно кавитацията разтопи сланини от зората на ледниковата епоха и нещо се случи с дробчето ми. Като почнах да повръщам ... едвам се спрях в спешното.
Втората процедура - ами само загубих пари - нищо друго.

Виж няма да стане, както се надяваш. Висцеларната мазнина не е по корема, тя е ВЪВ корема, между органите и за това е опасна. Няма ни кавитация, ни уреди да я стопят.

# 2
  • Мнения: 4
Аз вече направих 5- 6 пъти кавитация и нямам никакъв здравословен проблем, освен че имам видими резултати .Тази част от огромния корем , който имах мисля -и с много усилия в залата нямаше да ми се получи.За мен резултата си заслужава - години " глад-безсъние от глад - храна - депресия" До колкото знам са необходими минимум 6 процедури , аз продължавам...Направих  и 2 body sculpt  и от тях ми се струва, че има резултат , но съм нова и ми се искаше мнение от някой  вече минал по този път.

Последна редакция: ср, 25 окт 2023, 21:36 от Arrmania

Общи условия

Активация на акаунт