Pola take - home или избелване на зъбките в къщи

  • 2 244
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 630
Тук съм за да се похваля - трети ден и видим ефект.
Тъй като английския ми е много слаб - не се ангажирам с буквален превод. Ще препиша инструкциите от опаковката, а ако има владеещи езика - моля - превод.
INGREDIENTS: Pola Day and Pola Night are high viscosity, neutar pH take home tooth whitening gels. Both are pleasanty flavoured, cristal clear sustainedrelease gels whit a unique blend of soothers, conditioners and a water content high enough to further reduce sensitivity. Indications for use:Whitening of discolored vital teeth, whitening of discolored non-vital teeth.
TREATMENT GUIDELINES:
Pola Day - 3%   2 or 3 x30 min/day,1x60 min/day
                -7,5%1 or 2 x 30 min/day, 1x45min/day
                -9,5%1 or 2 x 15 min/day, 1x30 min/day
Pola Night-10% 2hrs to overnight
                -16% 90 min to overnight
                -22%1x45min/day
Note: Patients whit sensitivity will require a day or two break between treatments. Shortening treatment time is aiso suggested.
PLACEMENT PROCEDURE:
1. Place  a small drop of gel into every compartment of the tray for the teeth undergoing treatment.
2. Seat the tray, with the gel around the teeth. Note: Do not eat, drink or smoke during treatment.
3. Wipe away excess gel in mouth with a tissue ir dry soft brush.
4 After treatment, remove tray. Rinse tray and mouth with iukewarm water.
5. Brush teeth. Note: Use gel at room temperature. Foods and drinks containing strong colors should be avoided for ot least 48 hours or consumed in moderation. Do not smoke immediately after treatment - wait for at least two hours.
Другите неща са свързани със съхранението на гела, да не се използва от бременни и кърмачки, да се съхранява далеч от деца и животни, да се използва след консултация със стоматолог, и т.н.
Дано нямам много правописни грешки Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 5 289
Моя приятелка онзи ден също си взе.Прави се отливка и самата шина,която ти дават е силиконова+2 туби като паста за зъби с избелващото вещество.Стои се три часа с тях,като само през това време може да се пие кафе,вино,чай и да се пуши,когато се свалят неможе.Екстрата струва 180лв,като на нея и направиха за 160,а както виждам може и за 100лв.Ще видим дали ще остане доволна,ще пиша пак.

# 17
  • Мнения: 1 069
 Скоро и аз се замислих по въпроса, затова ще следя темата с интерес. Важното е какви са отрицателните ефекти от процедурата.

# 18
  • Мнения: 630
Добро утро момичета!
Тази суртин съм с по-бели зъби, но и по-чувствителни. Реагирам на студено. В момента съм сложила в шините флуорния гел и и ще видим ефекта.
Карчева, сигурно е друг вид избелваща система и затова е по-скъпа.  Моите спринцовки с избелващ гел са 4 и са с 22% карбамид пероксид. Сега си намерих кутийката от предишното избелване . Там процента е 30 и се наричат Viva Stile. Намериг и инструкцията - пак на английски Sick. Ще трябва да го науча този език.

# 19
  • Мнения: 2 386
Хм - аз не пуша и не питах за цигарите. Малко ще ми е ляво без кафе, но една седмица ще издържа. Много дълго се чудих дали въобще да започна избелване - стоматолозите по принцип не препоръчват, защото се нарушавал емайла. Всички кариеси трябва да са оправени - особено шийните. За сега нямам поражения, ефекта беше много добър и се запази близо 6 месеца, а и цяла Америка се избелва. При тях е въпрос на лична хигиена да са с блестяща усмивка/дано не подразня някой с това/. Мислих си да си сложа светулки, но при тях има отнемане на част от емайла, а и зъбите са ми добре подредени. Затова се спрях пак на избелване.

Какви пък са тези светулки? Чувствам се като марсианец  hahaha
Това за Америка би ли го пообяснила малко,че скоро заминавам и не ми се ще да ми се смеят на не-блестящата усмивка... Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 630
Хм - аз не пуша и не питах за цигарите. Малко ще ми е ляво без кафе, но една седмица ще издържа. Много дълго се чудих дали въобще да започна избелване - стоматолозите по принцип не препоръчват, защото се нарушавал емайла. Всички кариеси трябва да са оправени - особено шийните. За сега нямам поражения, ефекта беше много добър и се запази близо 6 месеца, а и цяла Америка се избелва. При тях е въпрос на лична хигиена да са с блестяща усмивка/дано не подразня някой с това/. Мислих си да си сложа светулки, но при тях има отнемане на част от емайла, а и зъбите са ми добре подредени. Затова се спрях пак на избелване.

Какви пък са тези светулки? Чувствам се като марсианец  hahaha
Това за Америка би ли го пообяснила малко,че скоро заминавам и не ми се ще да ми се смеят на не-блестящата усмивка... Rolling Eyes
За светулките обяснява д-р Венелинов - мисля в темата за порцелановите фасети. Той е стоматолог и от неговите обяснения по ще разбереш.
А за Щатите - там е въпрос на лична хигиена да си с бели зъби. За тях избелването е нещо нормално. Не че съм ходила, но мъжа ми често прелита до там.

Общи условия

Активация на акаунт