Радва се на първата си зима и зъбче/та/ вече ЮЛЧЕТО си има!

  • 8 912
  • 295
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 845
Ето и моя опит с крокодила, следващият път ще го направя по-добре, защото нямах още едно яйце, за да го намажа, за да стане лъскав, но въпреки всичко го изядоха моите мъжлета
http://snimka.bg/album.php?album_id=86144&photo=8

# 31
  • Мнения: 1 975
Привет на всички  bouquet Hug

Не съм писала пак от много време, но нещо не мога да се добера до компа напоследък Rolling Eyes

Искам само да ви попитам, че нещо съм много притеснена има ли някой като нас- хапваме по 4 пъти на ден, а където и да чета пише, че трябва да са 5. Но понеже ние спим до към 8:30 и пропускаме първото хранене за деня. Ще напиша нашата схема и моля за отзиви, коментари и препоръки Wink

8:30 - 150мл. АМ
12:00- 180мл пюре/в повечето случаи плодово, защото другите ги повръщаме/ или попара /това е от днес, но май и нея не я харесваме много/
15:30- каша около 150 мл.
17:30 - мандаринка или друг плод
19:00 - 150 мл. АМ и туй то Simple Smile

Надявам се, че ще ме посъветвате какво да правя, но се тревожа че малко яде, а по-начесто не иска #Crazy

Целувки на всчички  bouquet

# 32
  • ES
  • Мнения: 2 172
prascho - 500 гр. брашно, 1 яйце, 250гр. прясно мляко, 1 кубче мая за хляб, сол и захар - ама да ти кажа малко повече идва брашното около 700-800 гр. имайте го в предвид
На мен си ми отива 500 гр брашно, рецептата е точна, но когато го омесите преценете, тестото трябва да е мекичко като висулката на ушето ви, това от баба го знам.
А ние казахме вече своята първа, долу-горе членоразделна думичка и не е  мама нито тати а ДАЙ.Дано не е осъзната, че бедна ни е фантазията с татко му.
Големи количества пюрета изяждат вашите бебоци, ние повече от 100-тина грама не сме изяждали.
Честити месечинки-половин годинки на София на мама Fiona и на Момчил на мама Witchy и на Весела на мама Yolk и на Калоян на мама Pearly, които стават на 7 месеца

# 33
  • Мнения: 1 294
Много късмет Flowers Four Leaf Clover, веселба   tongue и най-вече здраве за беборанчовците и наздраве на майките им beer

st.q Мимето се обърна и на двете страни в края на 4-ти месец, но не пружинира, нито пък пълзи.За твое успокоение мога да кажа, че детенцето на една моя приятелка се обърна на 8 месеца и проходи 2 месеца след това Mr. Green.Ако детето ти не обича да лежи по коремче няма стимул да се обърне по корем newsm78.А ве, след като е успяла да се изтърси от спалнята добре си е детето, то и за това се иска здраво тяло и боен дух smile3521

Ренито,  ние имаме същото столче.Ползвам го от близо месец и съм много доволна все още от него.

А за ганювите пюрета Sick само лимонената киселина ако им беше излишна....нишесте(с най-голямо процентно съдъжание в пюрето), захар, парченца стъкло, твърд найлон #2gunfire.

Аз приготвям пюретата от замразени зеленчуци, но месото смятам да го купувам винаги прясно.Месата които се продават охладени, когато наближи времето да се развалят ги плясват във фризера обикновено, та това ме възпира да ги купувам.

 nadejda5047
ето тук:http://imageshack.us/ качваш снимката на детето и от там копирай адреса й.лед това влизаш в  профила си и следва Paste.Дали го обясних като хората?????

# 34
  • Мнения: 1 294
galiq_82 за мандарина не е ли твърде рано?

Аз храня така:
Iхр.      АМ-180/210мл.
IIхр.     каша или кисел(редувам ги)
IIIхр.    зеленчуково+30мл.АМ или месно пюре(въведох го преди няколко дена).Месното съм                     решила ако е домашно приготвено(с минималмо количество месо), да го редувам със                   зеленчуковото.Ако пюрето е купено ще давам от него само 2 пъти в седмицата.
            Само да вметна, че в  месното пюре не се добавя АМ.
IVхр.    АМ--180/210мл.

Между храненията давам плодово пюре или сок.Попара не давам.
Ако бебо е на 5 хранения според мен е по-добре, три от тях да бъдат с АМ.

# 35
  • Мнения: 1 975
Slyncho мерси много за твоето меню Hug аз мандаринка й давам от доста време и много й харесва и да чукам на дърво не е имало проблеми Praynig, давам й цяло парченце и тя си изсмуква сока Party  А пък аз вече незная какво да правя с тези пюрета нищо освен плодово не яде, всичко повръща.

А да, щях да ви питам - на консултацията педито ми каза, че мога първото хранене да го заместя с плодово мляко с бисквити, стори ми се малко раничко, та затова да ви попитам за мнения Hug

Айде пак цунки  bouquet

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Тъй ние пак сме тук Embarassed

Върнахме се от доктора,слушаха Митака само със слушалка и казаха че шумчето вече не се чува.Слава на Бога newsm17 newsm44 newsm44 newsm44. В сряда сме на ехограф и тогава ще знам със сигурност как е положението
Нита,аз хем имам много горчив опит с падания и обръщания и вчера както си вечеряме с мъжо и малкия най-кротко си стоеше в шезлонга,изведнъж се килна настрани и се захлюпи.той лежи шезлонга отгоре му както е закопчан за него............ужас Sick.И днес го хващам на няколко пъти в последната секунда,а съм се обърнала за части от секундата.Направо незнам, вече го мъкна из стаите задължително с мен newsm10
Пламебг,аз диетата я правих само 5 дни,и минах замалко на Лунната и без малко да припадна от глад Confused.Спрях я веднага.Сега съм решила да спазвам Лунната всяка седмица Peace/като днес например/,макар че ми е много трудно с тея крокодили Crossing Arms.Ети31 супер ти е крокито smile3521
Галя82,не мога да ти напиша нашия режим,защото от няколко дни малкия започна да се буди по-рано и режима ни се промени тотално ooooh!.Смятам обаче че щом малката ти кукла е спокойна и неиска да яде повече значи и стига това количество храна.Не се притеснявай  bouquet

# 37
  • Мнения: 708
jorji страшно много се радвам цункай много Митака   love001  love001  love001  love001
eti_31 много ти благодаря за тортата моя големия син каза "мамо все по-вкусно става всичко" и яде  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 ето я и нея
и тази баница
http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php?2129beff35cb76933ce1f … 4.msg8111#msg8111
облизаха си пръстите
не ме питайте мен ама аз съм корава ядох една салатка от маруля и моя ме нарече мазохист  Mr. Green
galiq_82 и ние сме така на 4 яденета защото става в 10 часа сутрин и не могат да станат 5 по-никакъв начин
st.q Валери не се обръща защото мрази да стои по корем много скача ходи с проходилката върти се по-гръб във ваната докато не изплиска цялата вода не мирясва и цялото антре става във вода Joy
това е от нас  bouquet

Последна редакция: пт, 26 яну 2007, 18:38 от isi_kam

# 38
  • ES
  • Мнения: 2 172
isi_kam  за тортата иска парола

# 39
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Е,може ли така от вчера след обяд досега и пак съм 101 в новата темичка.Аз днес Цвети по-принуда я оставих да ми я гледат,защото трябваше да отида до работата,уж за малко,то стана до преди малко Sick
Та за цял ден само едно пюре е изяла,а кърмата изобщо не я иска от шише ooooh!
Сега сме на гости и пиша от чужд комп,не мовах да се стърпя,а Цвети и без това я гушкат всички наред Hug
Айде за сега чао StopЩе пиша от вкъщи Heart Eyes
И да не забравя,честито на всички празнуващи  bouquet

# 40
  • Мнения: 2 481
И ние казваме Тата тата тата тата само това повтаря от вчера!Тата та тата!

М гиздова изтрий напълно всичко от лентата и почваш на ново като на новата си слагаш която искаш снимка и тогава слагаш лентичката в подписа! Peace

Наде5047 ти къде искаш да качиш снимки в подписа или в снимкабг! newsm78

Айде сложи тата да вечеряме!
Бай целувки!

# 41
  • Мнения: 708
ето я

Последна редакция: пт, 26 яну 2007, 20:33 от isi_kam

# 42
  • Мнения: 407
jorjito браво,че всичко е наред.Това да се чува.
иси-кам много е хубава тортата.колко рула ти отидоха?
Айде някой ще напише ли тук рецептата на Кроки,че да не я търсим Praynig

Не се сещам какво още щях да пиша,ама утре пак.
Отиваме да се къпем и после мама да папа,че не съм яла цял ден(това редовно го правя)
Лека ви нощ.До утре.

# 43
  • Мнения: 2 481
Малеее ква торта Shocked Shocked Shocked
Уж вечерях ама като я видях огладнях!

Някой може ли да ми преведе това:
Whoa!It looks like you may have a pop-up Blocker instaled.Try holding down the 'ctrl' 'alt' or shift'key when clicking the 'play'or join buttons.That should allow the game window to pop-up!

Нещо не можем да играем в погото и това ни излиза! newsm78
Няква забрана ли що сме въвели казвайте!

Браво Жоржи дано сте добре и след ехографа! Praynig

Юлия одеве имаше 37,7 температура,дадох и панадол и сега няма!Дали е от зъби newsm78 дано е това че с тия грипове ме е страх!

# 44
  • Мнения: 1 298
Eli дано е от зъбки  Thinking

Бананът го давам суров винаги.Останалите плодове и зелечуци ги варя.

Пипи дала съм яб ,круша,банан,последно слива и праскова на Хип.

Диди фиеста кажи рецептата за крам карамела с кроасани  Praynig Че нашият тати обича такова  Joy

Галя 82 плодовото пюре НЕ замества хранене  Naughty Но ти ходиш при Димитрова тя не ти ли обастни ?
Пробавяй да добавяш някакъв зеленчук в малки количества ,да не е без хич.Или пък каша.

Честито на порастващите бебоци !   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт