Пицария с детски кът?

  • 6 727
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 18 679
Искам да добавя за Рагаци, че освен всичко останало, и кухнята е страхотна Peace Единственото, което не ми харесва е, че стълбите към детския кът са доста стръмни, но Ники вече им хвана цаката Wink

# 16
  • Мнения: 3 271
И ние сме много доволни от Рагаци  Peace Ако се обадите предварително да си резервирате голямата маса, която е най-близо до детският кът би било супер Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 6 559
В кино Арена. Детският кът / клуб е баш до пица Виктория, но се плаща ако не ти е проблем и е за деца над 3 г. май  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 1 047
Аз пък не съм доволен от Рагаци.
Персонала се държи надменно,
детския кът се намира в едно мазе,
стълбището към него е тясно и опасно,
влажно е и не се проветрява.
Няма кой знае колко играчки.
Дано да са променили каквото могат!
Успех!  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 797
 Детският кът в Рагаци не ми хареса - мръсно и непроветриво, играчките са счупени и изпокъсани, но е нормално като се има впредвид, че не се заплаща, не го и поддържат.

# 20
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Моля ви, дайте координати на пицария Рагаци в Красно село!!!!!

  Е тази е ужасна,за детски кът е приспособено мазето-до него се слиза по много стръмни стълби,и е ужасно влажно и мирише на мухъл.Няма нито един прозорец и само изкуствено осветление.Играчките са доста захабени и няма никакво разнообразие.Просто не си губете времето. Hug

# 21
Здравейте на всички!
За пръв път Ви пиша на всички и бих искала да Ви кажа,че този детски кът "Джунглата" в Овча Купел 2 е много малък,но е много удобен за нас и децата ни при положение,че има само един "Мак Дак". Бих препоръчала на всички да празнувате там рожденните дни на децата си при това лошо време.

# 22
  • София, център
  • Мнения: 3 455

На Гурко!

Общи условия

Активация на акаунт