Притеснявам се

  • 3 082
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 093
(при мен стана вчера, 7 часа след имплантацията)

Как разбра, че тогава ти е била имплантацията?

Карина, честито  bouquet

# 16
  • Мнения: 588
Здравей Карина Simple Smile - ти ме изправари с тази темичка, аз мислех да питам същото, тъй като от 22 януари поддържам тем.36.9-37.3 като теб. Но сега вече потвърдих подозренията си, че това е един от признаците на ранната бременност.  Стискам ти палци, всичко да е наред и скоро да се похвалиш с две чертички.   bouquet Пък може и двете след това да се прместим в темата на Октомврийките. Аз не искам да избързвам още със теста, ще изчакам да ми закъснее поне с два дни, но това чакане направо ме побъква Crazy

# 17
  • Мнения: 9 093
Момичета, нормално е в лутеалната фаза стпйностите на БТ да са такива.
Не се подвеждайте, че това е знак за бременност. Знак е, и то почти сигурен, ако след изтичане на дните ви след овулация, 14 в стандартния случай, стойностите се задържат такива.

# 18
  • Мнения: 565
Kariii, днес е 29-ти, ще се похвалиш ли?  Laughing Казах ли ти че ще те дебна а?  Hug

# 19
  • Мнения: 4 555
Реших утре сутринта да си направя теста, защото ако ми покаже една чертичка (даже и да не е верен резултата поради това, че е много малко след закъснението), няма да имам сили да го понеса.
Така че за по-сигурно - утре.
Иначе за сега нямам М   Simple Smile

# 20
  • Мнения: 276
Здравейте Карина  и Каталина! Е при мен поне цикъл не дойде! Вече е втори ден закъснение но не смея да се хваля на никой. много ми е странно......с първата ми бременност след закъснението не съм се притеснявала от нищо и казах на всички! Ама тогава нямаше форуми и не се затрупвах с всякаква информация  за рискове и за реални опасности поне до осмата седмица от зачеването! Сега просто не знам как да реагирам....и кога да съобщя новината? Вие как смятате да действате?

# 21
  • Мнения: 4 555
Аз планирах да не казвам на никого, поне докато не започне да ми личи.
Но едва издържам!
А дори все още не съм 100% сигурна.
И въпреки това ми се иска да кажа на всеки срещнат!
Ако утре сутринта видя две черти, не знам какво може да ме удържи да кажа на всички наред, просто не знам...

# 22
  • Мнения: 565
И аз съм така. Само че не мисля толкова на кого да кажа, ами дали всичко ще е наред. Но все пак като за начало естествено тук май ще сте първи дето ще разберете какво съм видяла. Ами момичета утре май ще е интересно тук ...  Hug

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 1 712
Кари, и аз чакам новини от тебе! Всички сме любопитни какво става с тебе! Стискам ти ужасно силно палци! Веднага да ни информираш! Хайдеееееееее, зарадвай ни с  EFP newsm30

# 24
  • Мнения: 367
Момичета,стискаме ви палци и чакаме новините EFP

# 25
  • Мнения: 1 975
Стискам палци на всички, защото е мнооооооого хубаво да си майка, но важното е да не се отчайвате, постоянство му е майката smile3521 newsm10

# 26
  • Мнения: 4 555
Момичета, много сте мили, благодаря ви  Hug
Купих си теста и сега чакам с нетърпение да стане утре сутрин  Blush Направо не знам как се въздържах да не го направя веднага...
Много съм ви благодарна за подкрепата, не знам какво щях да правя без вас  Hug
Утре непремено ще пиша какъв е резултатът  Peace

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Стискам палци, да са две ярки черти
И мен вчера не ме свърташе, даже имах един тест вкъщи,но мъжът ми не помнеше къде го е прибрал, че миналия месец ми дойде сутринта точно когато щях да го правя. Сега пък него не го свърта след като видяхме двете черти да се похвали на всички Simple Smile
Спокойна нощ и утре ще чакаме резултат Simple Smile

# 28
  • Мнения: 4 555
tanya_p, честито   bouquet
Живот и здраве, ще сме в общата октомврийска тема Simple Smile
Лека бременност ти желая и наесен едно братче за Ники Simple Smile

# 29
  • Мнения: 153
Момичета Simple Smile И аз стискам палци  newsm51

Ще чакам да се похвалите утре Simple Smile

Целувки!

Общи условия

Активация на акаунт