Как успокоявате вашите бебета?

  • 2 453
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 729
гушната в мене и с разходка от една стая в друга-това и действа най-успокоително

# 16
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Ние сме почти на 2год и като каже,че иска нещо да направи,особено което е непозволено,трудно го удържам.Ако плаче от инат си го оставям да плаче,след малко му минава.Когато не му е ден му пускам телевизия"Сити" и едни песни,едни танци,та чак блока кънти.

# 17
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Универсалното приспособление за успокояване на бебка е "Зайченцето бяло", ако не подейства "Мила моя мамо" и вече последен вариянт някакво измислено оперно пеене  #Silly

# 18
  • Мнения: 227
Любимата песен на Василенка е Зайченцето бяло

# 19
  • Мнения: 256
гушвам го и му пея любимите му песнички Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 3 407
Гушкам я и нежно и говоря.

# 21
  • Мнения: 1 081
Ако е много зле положението-вземам го и си танцуваме на някоя песец(не назовавам заглавия, защото при моето пеене са трудно разпознаваеми). Иначе съм свалила от нет-а няколко клипа на Нели Фуртадо и Джъстин Тимбърлейк-ейййй, много ги харесва-спира да плаче, пуска играчки, и като го зяпне тоя  монитор-100 пъти да ги пусна, 100 пъти ще ги гледа:)Нооооооооооо, зяпането на ТВ и РС е вредно:( А носенето е полезно за формата на ръцете на мама:)

# 22
  • Мнения: 54
Вземаме се на раце и почваме да се друскаме да си пеем да се разхождаме из апартамента и така.

# 23
  • софия
  • Мнения: 636
Не ми се налага. Дъщеря ми досега е плакала само няколко пъти като закъснея за хапването. Иначе само се смее, заспива сама и се събужда с усмивка. Сега ни растат зъби и е малко неспокойна, но пак не плаче, а само се пробужда по-често и иска да отидем при нея - вика ни с разни нейни бебешки звучета, които издава.

# 24
  • Мнения: 574
Откакто ме чу да и пея не реве изобщо Mr. Green newsm78

# 25
  • София
  • Мнения: 353
Не ми се налага. Дъщеря ми досега е плакала само няколко пъти като закъснея за хапването. Иначе само се смее, заспива сама и се събужда с усмивка. Сега ни растат зъби и е малко неспокойна, но пак не плаче, а само се пробужда по-често и иска да отидем при нея - вика ни с разни нейни бебешки звучета, които издава.
Щастливка!!! Да ти е жива и здрава  Peace

# 26
  • Мнения: 475
Ние сме на "Хей ръчички....",направо се захласва на нея и Sting. Hug

# 27
  • Мнения: 258
При нас действа да се гушнем и разхождаме на ръце като му пея песнички, повечето са с някакъв измислен от мен текст:) Ама явно се успокоява от гласа ми,защото със пеенето съм доста зле Joy Иначе се радва и на "Хей ръчички,хей ги две",защото като ни изписаха от болницата,майка ми само нея му пееше. Simple Smile

# 28
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Цицата, песента за жълтоклюно патенце, рекламите по Фокс лайф.

# 29
  • Мнения: 8 242
Както и да го успокоявам, реши да се ядосва, няма кротване  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт