Спойлери от реалити предавания - тема 16

  • 175 397
  • 1 422
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 697
Направиха ли ви впечатление думите на Димо вчера?

“Ако Джералдин спечели битката днес ще стане първата сигурна жена участник в Ол старс”

Михаела и Ваня защо не ги броят?

# 76
  • София
  • Мнения: 3 094
Толкова планове за преместване на играчи се нароиха в ИВ, че вече се чудя ... "кой ще е кум, кой сват и кой на булката брат..."?!

# 77
  • Мнения: 471
Направиха ли ви впечатление думите на Димо вчера?

“Ако Джералдин спечели битката днес ще стане първата сигурна жена участник в Ол старс”

Михаела и Ваня защо не ги броят?

Сигурно защото Ваня каза, че в никакъв случай няма да се включи, ако не ѝ платят, а вероятно още не са се споразумяли за хонорара. Ако въобще решат да плащат на участниците де Smiley

# 78
  • Мнения: 3 177
Денислава е била във връзка с Любо от сезон 7 на Фермата, в момента е с Рълев.
По-голям спойлер за победителя от това няма … надушила е рекламата и паричките !!!

# 79
  • Мнения: 2 697
Всеки, който ще влезе в Ол старс е редно да иска пари. Не знам защо смятат, че Джералдин не би искала пари.

# 80
  • Мнения: 4
Радо отпада вторник

# 81
  • Мнения: 4 566
Ай сакън, дано е грешна информация.

# 82
  • Мнения: 4 471
Направиха ли ви впечатление думите на Димо вчера?

“Ако Джералдин спечели битката днес ще стане първата сигурна жена участник в Ол старс”

Михаела и Ваня защо не ги броят?
Каза го за Олимпиева - че ако спечели е първата сигурна жена в сезон 6, не за Джери.

Как отпада Радо? Той е капитан, а не Рълев ли? Ще връщам промото.

# 83
  • софия
  • Мнения: 1 050
Това спойлер ли е или пожелание, брат?

Рано му е на Радето сякаш Grinning

# 84
  • Мнения: 277
 значи капитанската е елимициона и Радо е капитана и Мастагарков си го бие, ако е вярно евала на Мастагарков въпреки всичко печели доста тежки игри и елиминира доста силни съперници, въпреки че ми е тъпо за Радо, но имаше спойлер, че и той си отива скоро.

# 85
  • Мнения: 1 889
Аз категорично отказвам да повярвам , че Радо отпада тази седмица. 🧐 Дори и снимката да е след териториална, а не след битка за спасение, пак не вярвам.

# 86
  • Мнения: 483
Много ме е яд за Радо Disappointed Relieved имаше още какво да покаже ...

# 87
  • София
  • Мнения: 3 447
Мисля, че столчетата показват ситуацията в племената към момента, в който "детската" ръчичка ги сподели с нас, а не към бъдещия развой на събитията в племената.


Може да търся под вола теле, но за мене става въпрос за (поредния) съвет на Гладиаторите. И... филологът в мене заговаря 🤣🤣🤣. Аористните форми "дадоха" (примери), "разказаха" ми "говорят" за свидетелски действия в миналото (т.е. съвета). Ако става въпрос, че някога са давали примери за "маменото" на Момчи, че някога (си) са разказвали, би трябвало да имаме форми в минало неопределено време (перфект) - "давали са", "разказвали са" (Сравни: Ходих в Париж вчера/миналата седмица/ миналия месец. - Ходил съм в Париж. (не е ясно кога... някога в миналото)

Надценяваш филологичното ниво на продукцията Simple Smile

Иначе много долно да те питат защо еди кой си бил казал нещо за теб. Като с "делото", което Димо си измисли, че Гатьо бил завещал. Дано Момчил ги затапи подобаващо, както им затвори устите с телефона.

# 88
  • Мнения: 3 177
 значи капитанската е елимициона и Радо е капитана и Мастагарков си го бие, ако е вярно евала на Мастагарков въпреки всичко печели доста тежки игри и елиминира доста силни съперници, въпреки че ми е тъпо за Радо, но имаше спойлер, че и той си отива скоро.
Както се разбира Рълев е капитан … как Радо ще отпадне, освен истинност и логика липсва !!!

# 89
  • Мнения: 6 263
Нищо чудно някой от екипа на "Игри на волята " да ни пробва тук ,колко сме "вярващи" и после пак да ни испляскат  във фейса Grinning

Общи условия

Активация на акаунт