Има ли желаещи?!?

  • 15 595
  • 296
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 366
ЕЕЕе Правда , не се разтройвай , сигурна съм, че тази седмица ще пристигнат и другите неща е ще се радваме заедно всички, чак пък такъв карък не си... просто още малко търпение
А тоалетната е ето тази http://www.preissturz.at/babyshop/fisher_price_babygear___meine_ … e_to-Art9313.html  поне аз мисля, че за тази става дума...
Ако знаете в момента Лаци е на бънджито и такава веселба пада, вече спокойно мама може да си весе пред компа хехехех, а и вчера готвих все едно съм сама в къщи... много приятно  Joy Joy Joy
Приятен ден от нас

# 226
  • в центъра
  • Мнения: 445
Хм, а дали не е тази - http://www.fisherprice.at/fisher-price-babygear-Kat367/fisher_pr … chen-Art2591.html  newsm78
Тази съм я виждала в магазина на Марсел на пл. Македония - струваше 100 лв.  Shocked Money  #Crazy

# 227
  • Мнения: 366
 Ммммммм незнам , айде Габи да каже , ама другата по -тарикатска ми изглежда

# 228
  • Мнения: 2 614
А тоалетната е ето тази http://www.preissturz.at/babyshop/fisher_price_babygear___meine_ … e_to-Art9313.html  поне аз мисля, че за тази става дума...

Мисля, че е тази, защото Габи спомена нещо, че имала руло за тоалетна хартия и била съвсем като истинска.

П.С. Меги, и аз не мислех до момента, че съм такъв карък, ама гледай този път Wink

# 229
  • Мнения: 301
А тоалетната е ето тази http://www.preissturz.at/babyshop/fisher_price_babygear___meine_ … e_to-Art9313.html  поне аз мисля, че за тази става дума...

Мисля, че е тази, защото Габи спомена нещо, че имала руло за тоалетна хартия и била съвсем като истинска.
Здравейте Heart Eyesимахме си гости тези дни и не бях влизала в темата,като гледам почти всички сме си получили поръчките Hug
Меги, благодаря че си отговорила вместо мен Heart Eyes
Да,точно тази е муз.тоалетна,която поръчах за бебка Hugза сега отзиви все още не мога да дам,тъй като се приучваме да я ползваме по предназначение Peaceпо-натам ще пиша как е Wink
Правда надявам се скоро и ти да зарадваш Калина Heart Eyes

# 230
  • Мнения: 301
Хм, а дали не е тази - http://www.fisherprice.at/fisher-price-babygear-Kat367/fisher_pr … chen-Art2591.html  newsm78
Тази съм я виждала в магазина на Марсел на пл. Македония - струваше 100 лв.  Shocked Money  #Crazy
А тази Цвети я поръча за сладката Реа Hugсъщо много е сладурска Peaceприлича ми на трон-че Sunglasses

# 231
  • Мнения: 451
Момичета, дойде още едно известие. newsm20 Дано да е последно, в противен случай се местя на палатка пред митницата. Следобяд ще отида да ги взема и щом се върна веднага ще пиша. Ще принеса в жертва колената си, ще се помоля върху натрошени орехови черупки. И като ме  видят кървясала smile3556, дано да решат, че съм луда и за да не ме виждат повече да ми дадат всичко. smile3513
 newsm34 easter

# 232
  • в центъра
  • Мнения: 445
Момичета, дойде още едно известие. newsm20 Дано да е последно, в противен случай се местя на палатка пред митницата. Следобяд ще отида да ги взема и щом се върна веднага ще пиша. Ще принеса в жертва колената си, ще се помоля върху натрошени орехови черупки. И като ме  видят кървясала smile3556, дано да решат, че съм луда и за да не ме виждат повече да ми дадат всичко. smile3513
 newsm34 easter

Милата tsuffyq, пишман стана с наште поръчки!  smile3506
Дано наистина вече всичко дойде, че да се зарадват всички майки и дечица! newsm17

# 233
  • Мнения: 366
 Добре, че поне чувството ти за хумор не е "кръвясало" , Цвети, а дано се смилят над теб чичковците пощтальони и митничари и това да е за последно........   fight че , ако не двете с Правда ще се саморазправим с тях. Лаци вече омаза стабилно столчето за кола с пюрета докато дойде и другият подарък.... но пък от бънджито не се отлепя, все едно няма бебе в къщи, чува се замо дрънкането на играчките на бънджито... умира от кеф jump newsm81
Дано имаме скоро добри новини

# 234
  • Мнения: 5 320
Дано да е последното колетче  Hug!

# 235
  • Мнения: 451
Дойдоха най-сетне, но пак липсва едно- на Валериа, много се притеснявам да не е изчезнало. Вече й писах на ЛС, че дори в сайта немога да го намеря. Иначе всички други са тук. Очаквам да пишете да видим как да си ги предадем. Тези  които са от Студентски град може направо да се видим в Младост, че да не се разкарвате до центъра примерно. Както предложите.

# 236
  • Мнения: 2 614
 newsm44 newsm44 newsm44
Ураааааааа!!!! Цвети, когато кажеш ще се видим, но в петък в 12 пътувам за 10 дни, ако може преди това, ако не ще е по- нататък!
Не мога да ви опиша, колко се радвам!!!
Цвето, благодаря ти за здравите нерви! newsm51 newsm51 newsm51

# 237
  • София
  • Мнения: 2 768
нека цвети предложи удобно за нея време и да каже дали ще й е възможно да донесе нещата някъде в центъра и ако ли да, къде? все пак тя ще ги мъкне и ще се съобразим с нея. аз предлагам утре но нека цвети каже дали става.
много й благодаря за това че "изнесе цялата поръчка на гърба си"   bouquet

# 238
  • София
  • Мнения: 2 768
забравих да пиша че на Дари и подарихме влакчето-играе си с него, но май е за по-голями. Но иначе самото влакче наистина е страхотно, заслужава си чакането,  Peace 

# 239
  • Мнения: 1 455
Цвети едно голямо БЛАГОДАРЯ и от мен  bouquet
Сега зглобих играчката и не мога да и се нарадвам.Дано само се намери на Валерия,че ще стане много кофти ако е загубено.
Поздрави,Гери Hug

Общи условия

Активация на акаунт