Ягодка - обсъждане на продукти 2

  • 19 856
  • 438
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
ще е добре много да не се заглеждам в този сайт, че .......... и това е просто супер на страхотна цена http://strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=55903&sou … =valentineProduct
а някой чувал ли е нещо за марката Borghese /не че е важно, но определено не съм я срещала в БГ newsm78/

# 16
  • София
  • Мнения: 847
Цената му е почти толкова,колкото беше и в магазините в България- 122 лева, само че  в магазина щяхте да получите още бонуси.

Аз пък да ви се оплача, в Бюти Зоната (и в двете) абсолютно се ослушват, като стане дума за тестери. Съвсем скоро на два пъти пазарувах, единия път за 130 лв., и не ми предлагат абсолютно никакъв тестер. Последния път направо си поисках, а оная рови рови в чекмеджетата и ми вика "ми то нищо нямаме"?!

Иначе съм съгласна със съвета на монда - уж по-евтиното на сайта може да ви излезе по-скъпо, ако е продукт, който не сте изпробвали, особено пък що се касае до цветове - фон дьо тен и червила примерно.

# 17
  • Мнения: 13 512
Това е абсолютно недопустимо, особено за такъв голям магазин. ама там имаше възможност да се пробват всички продукти,нали? има тестери? Но въпреки всичко трябва да ви дават да пробвате,  не да си ги прибират за себе си или раздават на приятелки.Има продукти, за които не можеш да добиеш представа от едно намазване, но пък поне можеш да видиш реакцията на кожата ти. Защотоефекът от  един околоочен крем няма да си проличи и от 10 намазвания...за съжаление .

# 18
  • Мнения: 14 490

Аз пък да ви се оплача, в Бюти Зоната (и в двете) абсолютно се ослушват, като стане дума за тестери. Съвсем скоро на два пъти пазарувах, единия път за 130 лв., и не ми предлагат абсолютно никакъв тестер. Последния път направо си поисках, а оная рови рови в чекмеджетата и ми вика "ми то нищо нямаме"?!


монда говори за варна. иначе в софия май наистина е така.
не знам дали са се променили нещата в магазина на ести лаудер но като го откриха майка ми редовно пазаруваше оттам. никога не й дадоха тестер или пък подарък /а тя купуваше скъпи неща, не червило за 30 лева примерно, макар и това пак да е скъпо/, като се има пред вид че политика на фирмата ести лаудер е при всяка покупка да има подарък. измислено е от самата ести лаудер и се практикува и досега в магазините й. по света обаче, в бг тия неща не важат.

# 19
  • Мнения: 13 512
да ви кажа- преди 5-6 години, когато във Варна още не се продаваха Клиник и Ести, си  ги купувах от магазина на Витошка. Когато нямах възможност да отида до София, им се обаждах по телефона и те ми изпращяха продуктите по куриер.И винаги, ама винаги са ми давали  тестери и подаръци. Сега може би в София са се променили нещата за съжаление. А защо не вземете да напишете едно писмо  до представителите и да се оплачете? Може би те изобщо не са на ясно,че  не се дават тестери на новите продукти?

Последна редакция: сб, 27 яну 2007, 10:39 от monda

# 20
  • Paris
  • Мнения: 1 727
А тези някой да е ползвал? http://strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=50675&goChar=C
Наситен ли е цвета, има ли блясък?

# 21
  • София
  • Мнения: 971
а някой чувал ли е нещо за марката Borghese /не че е важно, но определено не съм я срещала в БГ newsm78/

Да се похваля, тъкмо си получих пратката! Фон дьо тена на Borghese и червилото на Lancome. И от двете съм много доволна!

Пакетчето ми го донесоха на ръка, питах вече разнасят ли пратките, пощальонката каза, че малките покети ги носели.

# 22
  • Мнения: 3 342
Още една много добра оферта - използвала съм и в момента използвам от този вид блясък - с плътни, хубави цветове/поне моите два/ и може да се използва самостоятелно, без червило.

http://strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=43599&CatgId=18

# 23
  • София
  • Мнения: 4 966
Ако някой иска може да се комбинираме,на глосовете,които Тони показа.Аз съм за 4-ия.Ако има желаещи де...

# 24
  • Мнения: 1 381
А тези някой да е ползвал? http://strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=50675&goChar=C
Наситен ли е цвета, има ли блясък?

Пробвала съм само тестера и не ми харесва.

# 25
  • Мнения: 3 010
Още една много добра оферта - използвала съм и в момента използвам от този вид блясък - с плътни, хубави цветове/поне моите два/ и може да се използва самостоятелно, без червило.

http://strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=43599&CatgId=18


ami аз се колебая, но тези цветове нещо не ми допадат, единствено третият сякаш, но ми се струва много светъл, някой ако го е ползвал да каже....

# 26
  • София
  • Мнения: 10 310
Ако някой иска може да се комбинираме,на глосовете,които Тони показа.Аз съм за 4-ия.Ако има желаещи де...
Тези глосове са много добри, аз основно тях използвам! Но офертата е за мини опаковките, не си струва според мен, те са по 2,4г  Shocked

# 27
  • София
  • Мнения: 4 966
Ако някой иска може да се комбинираме,на глосовете,които Тони показа.Аз съм за 4-ия.Ако има желаещи де...
Тези глосове са много добри, аз основно тях използвам! Но офертата е за мини опаковките, не си струва според мен, те са по 2,4г  Shocked
ясна работата.А Наде,колко струва единия?40?

# 28
  • Мнения: 6 910
Да се похваля, тъкмо си получих пратката! Фон дьо тена на Borghese и червилото на Lancome. И от двете съм много доволна!

Пакетчето ми го донесоха на ръка, питах вече разнасят ли пратките, пощальонката каза, че малките покети ги носели.
И на мен днес ми пристигна пратката, донесоха ми я вкъщи Peace

А относно тестерите ми се струва странно. Аз обикновено като пазарувам дори им отказвам повечето тестери, защото ми дават прекалено много.

# 29
  • Мнения: 14 490
И на мен днес ми пристигна пратката, донесоха ми я вкъщи Peace



еее хвалете се конкретно бе момичета - нали целта е обмяна на опит за продуктите, не всичко в ягодката е качествено.

Общи условия

Активация на акаунт