"Горещо" с Мира Добрева

  • 10 770
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 288
Ще го гледам и очаквам да се посмея с Мирето. Много ми стана забавна с позицията си на потресена монахиня, безпомощна пред развратния и груб живот, изпълнен с чалга и Азис.
Нещо неудовлетворена ми се видя, дано да няма проблеми момичето! Довечера ще видим какви ще ги надроби. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 640
Харесвам Мира Добрева,с нищо не ме подразни в миналото предаване,напротив -смело изрази позицията си по важен за нея /а и за мен/проблем.Довечера ще гледам с интерес.Не е нужно всички да я харесвате,но може да се опитате да я разберете.Аз така постъпвам с хората,които не харесвам.

# 17
  • Мнения: 7 186
Нямам много впечатления от нея, но не мисля, че е глупава жена. Може би е по- консервативна.
А че е много хубава, не може да се отрече. Веднъж я видях на живо и останах очарована. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 063
Заради такива коментари, човек отива да си купи обувки на Версаче, да има за какво да си почешат езиците. Mr. Green
Е не, толкова филми се наложиха от средата на XX в. за известните личности - откъм това що за хора са. Не гледате ли там, че всъщност голяма част от тях използват психологическа защита?
За пръв път си позволявам да взема отношение за приятел от "известните личности", доста други тук са се коментирали.

# 19
  • София
  • Мнения: 5 605
Добре че ме подсети и аз ще гледам

# 20
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
 Чалгата е като Нищото от Приказка без край......... поглъща ни .... това е болестта на принцесата ..... на нашата демокрация ..... ....... болест на обществото ни..... .......... Аз наистина смятам, че цензура трябва да се наложи някаква ....... въпреки че съм за свободата на словото и личността .....

# 21
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Не разбирам защо твърди, че е от Златоград, при положение че е от едно селце близо до Златоград. Явно това наистина и е голям комплекс. newsm78

# 22
  • Мнения: 1 424
Ще я гледам от любопитство  Peace Познавам я лично, съвсем бегло,ще я видя как ще се представи при Венета.

# 23
  • Мнения: 2 897
Ако имам възможност,ще гледам,но и да изпусна-няма да страдам много Wink

# 24
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
е то чудо голямо, като не е родена в София... познавам много задници, дето са израстнали  в центъра и какво от това? пак са си задници.
не съм й фен на тая, но пък евала, че си изрази така ясно позицията предния път.
и е хубава, да

# 25
  • София
  • Мнения: 676
На мен пък ми се струва малко превзета. Не знам на какво се дължи, но имам усещане за неискреност в нея... А като журналист мисля, че е слаба - мисли бавно. Но за говорител става - хубава е.

# 26
  • Мнения: 2 013
Нямам много впечатления от нея, но не мисля, че е глупава жена. Може би е по- консервативна.
А че е много хубава, не може да се отрече. Веднъж я видях на живо и останах очарована. Simple Smile

Виждала съм я няколко пъти в спортни дрехи с дъщеря й и Мариана Векилска. Трудно ми беше да я позная, без грим и токчета не е особено забележителна, абе, човек не би се обърнал след нея. Иначе не мога да я коментирам.
Аз имам по-особено мнение за ТВ водещите - смятам, че трябва да са по-стари, да внушават повече авторитет и доверие. Да са направили име като журналисти, преди да почнат да четат новини. Справка - Би Би Си и други сериозни телевизии.

# 27
  • Мнения: 2 498
И аз си мисля, че е доста надута и превзета.....а и защо крие родното си място?-много зле говори за нея....
И като се качвала в такси, ако шофьора слушал чалга веднага слизала-фръцла...като е толкова отворена да си наеме шофьор с лимузина и да слуша опера hahaha....

# 28
  • Мнения: 2 498
Видях и чипиците....

# 29
  • Мнения: 6 417
Леле, 72-ри набор, а какви торбички има под очите.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт