Скачате ли на въже?

  • 15 141
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 916
http://www.liniastandart.com/modules.php?op=modload&name=New … der=0&thold=0

Не знам дали има ефект, но си го пазя от преди 4 години когато дадох 20 лв. за маниашко въженце (което никога не влезе в употреба), срам, срам  ooooh! ooooh! ooooh!

# 16
  • София
  • Мнения: 5 289
Василиске нямало е ефект при тебе,щот няма кво да отслабваш и да стягаш затуй Laughing.
Блондиверно е за циците,първия път като заскачах гола от кръста нагоре и като се замятаха горките.... ooooh!едвам ги събрах hahaha.Оттогава само със сутиен. Peace
Ах непосле ти ще им се смееш на увисналите дупета. Party
Миранда как ме размя Joy,добре че аз съм на първи егаж,че гаранция щеше да има оплаквания.
Кеми търси си такова като мойто,като шнур е,с дръжки и в една кръгла пластмасова кутийка,в Пикадили ги има,много е удобно и не се оплита,защото е тежко. Peace
Аргун сега е момента да се включиш към скачащите. Grinning

# 17
  • Мнения: 634
И аз много обичам, но няма къде

# 18
  • Мнения: 7 723
Карч, по- хубаво нещо за красива фигура от скачането на въже- няма.
Искам само да те посъветвам- дори и в къщи, никога не скачай по чорапи, или пантофи. Обувай си подходящи обувки , за да ти държат стегнат глезена, защото лесно можеш да го навехнеш. Преди 2 години си го бях навехнала и сега винаги си обувам кецки . Wink

# 19
  • Добрич
  • Мнения: 958
никога не скачай по чорапи, или пантофи. Обувай си подходящи обувки , за да ти държат стегнат глезена, защото лесно можеш да го навехнеш. Преди 2 години си го бях навехнала и сега винаги си обувам кецки . Wink
Наистина  Hug Досега не съм се съобразявала с това - все по чорапи скачах  ooooh!, но е много вярно. Ще го имам предвид за напред   bouquet

# 20
  • Мнения: 5 140
Наистина е много хубаво скачането на въже, Карчева подсети ме и ще си купя едно въженце.
За гърдите и за краката са ти го написали, нямам какво да добавя, ще видим после резултата какъв ще е.

# 21
  • Мнения: 1 290
Мен ме е страх за гърдите ми,без това ходя и на фитнес,че и на кростренажора се друсам,остава и да скачам и може последствията да са лоши  Sick

# 22
  • Мнения: 565
И 2та с мъжа ми скачаме на въже (той го прави на тренировките си с другите момчета, а аз в градината) и определено има резултат, но трябва да си редовна. Скачането на въже е по-голямо натоварване от бягането например и определено топи калории, както и стяга краката. Аз имам специално въже на "Nike" и съм много доволна, но и най-обикновено ще ти свърши работа стига дължината да е подходяща за теб.   bouquet 

# 23
  • Мнения: 565
А да добвя и за гърдите: аз съм с големичък бюст и си купих специален спортен сутиен, който винаги нося когато спортувам. Почти не мърдат докато скачам. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 959
Не съм скачала от години обаче ако има полза още в понеделник отивам до магазина да си купя въже.

# 25
  • Мнения: 1 424
И аз много обичам да скачам на въже  Peace Дава резултат, ако съм редовна го забелязвам  Peace
Писка Лиска от къде си взе спортен сутиен ? Трябва ми,че с моя бюст е много кофти... как се друсат  Blush

# 26
  • Мнения: 4 916
Един въпрос: само навън ли скачате или понякога вкъщи?

Щато аз трудно ще изляза навън  ooooh! , студено ми се струва.

Ето днес, например, много ми се ходеше на народни танци с мамите в Дианабат, ама ме домързя  ooooh! ooooh! преди това, сутринта де,  не ме мързеше да отида до Плиска (защото аз вкъщи кафе не мога да пия  Crossing Arms , искам сред хора), ама да си вдигна задника на обед до Дианабат - никога. Вместо това току-що прерядох с чийзкейк (снощи си го направих, много хубав стана)  Mr. Green Mr. Green Mr. Green и сега ще трябва да компенсирам чийзкейка с въженцето.

# 27
  • Мнения: 636
Карчева,явно сериозно си се захванала със скачането не като мен! Пожелавам ти успех и пиши за него тук та дано и аз стана сериозна.Вече 1 година и повече дори мина откакто съм си купила въже,но скачам 1 ден - имам както ти казваш мускулна треска на всякъде,потя се много.Но толкова - после все нещо "нямам" време Embarassed А така ми се иска да съм редовна.
Повечето момичета казват,че има ефект,така че казвам ЩЕ СЕ ОПИТАМ ДА СЪМ СЕРИОЗНА!!!
Хващайте въжетата и да подскачаме!

# 28
  • Мнения: 3 576
Наскоро гледах в някъв сайт въженце с електроника - на дръжката му нещо се отчиташе време/пулс/ брой подскоци.
Много ме е яд, че не мога да си спомня къде, бих си взела едно такова  Mr. Green
Иначе ми е много трудно скачането, в последно време се пробвам на кростренажора - 3 пъти седмично по 40 мин, комбинирам с упражнения за ръце с гирички и коремни.

Ама мамка му, не съм мръднала и 1кг надолу за 2 седмици  Cry

# 29
  • Мнения: 1 290
А да добвя и за гърдите: аз съм с големичък бюст и си купих специален спортен сутиен, който винаги нося когато спортувам. Почти не мърдат докато скачам. Simple Smile
Къде ги продават тези сутиени сподели моля те  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт