Защо не съм в Син Сити?

  • 2 379
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 239
и аз на това се надявам- такива легенди се носят за него...Ама дали и на баща му семето е било здраво?

Генетичният ми фонд предизвиква завистта на всички уважаващи себе си хейтъри. Смесица съм от кръвта на Александър Македонски и Чингиз Хан, но и с примеси на Аполон все пак. Завърших Датския Колеж.

# 16
  • Мнения: 13 512
ей, най-после да си падна и аз по истински мачо...все в мухльовци се влюбвам...ама на! Отивам да кажа на майка ми, че най-после намерих такъв, какъвто ми търсеше!. лове,лове....

# 17
  • София
  • Мнения: 2 623
и аз на това се надявам- такива легенди се носят за него...Ама дали и на баща му семето е било здраво?

Генетичният ми фонд предизвиква завистта на всички уважаващи себе си хейтъри. Смесица съм от кръвта на Александър Македонски и Чингиз Хан, но и с примеси на Аполон все пак. Завърших Датския Колеж.

Много си скромен батенце  Party
Мислех, че ще изредиш най-малко Казанова,
Дон Жуан, Крали Марко и Херкулес, а защо не
и Робин Худ например - може от него да си
наследил меценатството към бедните и
онеправдани пичета, които скитат немили
недраги сега в Син Сити и пият минерална вода,
защото СПОНСОРА е болен  Joy

# 18
  • Мнения: 13 512
онеправдани пичета, които скитат немили
недраги сега в Син Сити и пият минерална вода,
защото СПОНСОРА е болен  Joy
русо жадно не остава- все ще се е намерил някой друг да ги почерпи...
за оплакване си е баш само Жорката.  Това и Господ няма да ти го прости- да си останеш петък вечер дОма, камо ли пък и в брачното ложе с Жоровица. Сраааааааааааам..... Embarassed

# 19
  • Варна
  • Мнения: 4 818
В преръдка епилирана ще те обгърна,
и рой сълзи ще мокрят болното ти чело,
целувки в цяр за тебе ще превърна,
ще страдам в мъка с болното ти тело!
 cry

Съкровището сигурно днес е оздравял?
Навярно вече в банята се е напял?
Защо покана за кафе не е получило сердцето?
Ай, как възбужда се небцето!
Оставяй ме да чакам и да искам -
аз в океан любов все ще се плискам!
 ooooh!

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Според мен не си отишъл в Син Сити, понеже банът ти е изтекъл в 12 през нощта и си бързал да се разпишеш тука  Grinning

# 21
  • София
  • Мнения: 7 097
Завърших Датския Колеж.

Между другото, и аз  Peace ама не знаех, че това е повод за хвалба... hahaha

Жорка, като гледам муза си на любовната поезия  Heart Eyes Дръж се, баце, че ще замре словото без теб... Hug

Сигурна съм, че ако пичетата в Син Сити разберат за страданието ти, ще се тръшнат болни солидарно с теб...
Ето, даже чувствам, че и мен ме втриса... Sick

# 22
  • Мнения: 239
В преръдка епилирана ще те обгърна,
и рой сълзи ще мокрят болното ти чело,
целувки в цяр за тебе ще превърна,
ще страдам в мъка с болното ти тело!
 cry

Съкровището сигурно днес е оздравял?
Навярно вече в банята се е напял?
Защо покана за кафе не е получило сердцето?
Ай, как възбужда се небцето!
Оставяй ме да чакам и да искам -
аз в океан любов все ще се плискам!
 ooooh!

Границата между точно пиче и бесно психаре е доста тънка и е редно да съблюдаваш някакъв протокол все пак.

онеправдани пичета, които скитат немили
недраги сега в Син Сити и пият минерална вода,
защото СПОНСОРА е болен  Joy
русо жадно не остава- все ще се е намерил някой друг да ги почерпи...
за оплакване си е баш само Жорката.  Това и Господ няма да ти го прости- да си останеш петък вечер дОма, камо ли пък и в брачното ложе с Жоровица. Сраааааааааааам..... Embarassed

Жоровица днес е в мола на Стамболийски с детето и аз съм си самичък в мезонета.

Според мен не си отишъл в Син Сити, понеже банът ти е изтекъл в 12 през нощта и си бързал да се разпишеш тука  Grinning

В Син Сити има безжичен, но не съм го пробвал тъй като там съм доста зает.

Завърших Датския Колеж.

Между другото, и аз  Peace ама не знаех, че това е повод за хвалба... hahaha

Жорка, като гледам муза си на любовната поезия  Heart Eyes Дръж се, баце, че ще замре словото без теб... Hug

Сигурна съм, че ако пичетата в Син Сити разберат за страданието ти, ще се тръшнат болни солидарно с теб...
Ето, даже чувствам, че и мен ме втриса... Sick

Ние сме колеги от най-елитната институция. Искам да ти кажа, че от сега нататък можем да си пишем само двамата в наши си теми без да отговаряме на околните. Твърде висока е класата ни, ако се сещаш за какво става дума.

# 23
  • Мнения: 765
  Сън не ме хвана тази нощ . Това е някакъв избирателен грип - пуснали са го от Европейската комисия да мори най- красивите , най-богатите , най-патриотично настроени меценати с големи ...сещаш се какво . Жоре , Жореее...спасение няма .

# 24
  • София
  • Мнения: 1 105
Темата ми е малко като "Защо кацнахме тук!?"

# 25
  • София
  • Мнения: 5 289
Малеее Жоро ooooh! затва ли снощи в Хелп беше толкова празно,нещо тъжна беше някак атмосферата.....тц тц аз се чудя кво е станало,а то Жорката липсвал.Как можа да причиниш такова нещо на толкоз пичета? Mr. Green

# 26
  • Мнения: 239
  Сън не ме хвана тази нощ . Това е някакъв избирателен грип - пуснали са го от Европейската комисия да мори най- красивите , най-богатите , най-патриотично настроени меценати с големи ...сещаш се какво . Жоре , Жореее...спасение няма .

Е заради тоя грип не ме пускаха у Щатите 15 години. Е за тва говорим все пак.

Темата ми е малко като "Защо кацнахме тук!?"

Ще кацнеш ако си птиче, но ти си просто едно майче.

Малеее Жоро ooooh! затва ли снощи в Хелп беше толкова празно,нещо тъжна беше някак атмосферата.....тц тц аз се чудя кво е станало,а то Жорката липсвал.Как можа да причиниш такова нещо на толкоз пичета? Mr. Green

Нормално е - все пак пиченцата като идват с таксито от Дървеница си гледат за колата ми отпред. Като я няма е нормално да продължат към БИАД, не мислиш ли?

# 27
  • Мнения: 4 371
Съчувствам ти. Три дни съм с температура, от вчера съм на антибиотик.
Може да обменим опит.

# 28
# 29
  • Мнения: 490
Добре , че грип ....все пак  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт