💪"Игри на волята: България" - сезон 5, тема 8 (23.10 - 30.10)

  • 129 271
  • 3 318
  •   1
Отговори
# 60
  • Sofia
  • Мнения: 1 439
Намествам се пред тв за новата прожекция Grinning
В анкетата на въпр. 1 – Рълев, 2– Момчил. Корицата е екстра!

На любезния ни домакин – благодаря ти! Ако те имаше в анкетата, щях и на теб да цъкна Stuck Out Tongue Winking Eye

# 61
  • София
  • Мнения: 3 440
На мен любимец ми е Крум - освен заради силния дух и воля, също и защото е с много симпатични черти и мъжествено излъчване. Не ми допада, обаче, силната гравитация около собственото "аз" и че понякога губи търпение в общуването с приятелите си - например последния разговор с Цвети и Калоян. Това граничи с огромно самоуважение и драстично неуважение към другите хора. И Момчил много го харесвам - пак заради силния дух и воля, но и заради благородството, което често проявява. Единствено ме дразни, че очаква взаимност, а това до голяма степен обезсилва добрите неща, които който и да е човек би направил за другите, ако очаква непременно благодарност. И двамата имат потенциал за финал, а и за спечелване на формата. Иначе от останалите участници засега ми изглежда, че Рълев, Радо, Мишо, Мартин, Денислава, Вики и Цвети имат шансове за стигане до финала. Това са като цяло най-комплексните играчи за мен.

Нищо не обезсилва. Той не очаква, а вярва. Малък е още, затова.

# 62
  • София
  • Мнения: 11 671
Виолета седя твърде много и на Чистилището т.е. извън основната игра, така че няма как да е играч на сезона.

# 63
  • София
  • Мнения: 5 790
Благодаря за прекрасната тема!
Благодаря за прекрасния сит лъв! Все такъв да е, и в игрите, и в живота. Пълни ми очите и душата това момче, без да е топ модел. Пупу. Така де, ясно е за кого гласувах.

# 64
  • София
  • Мнения: 3 085
Корицата е топ!

Продукцията да обърне внимание на резултатите от анкетата по т.2. Wink
Първо ще гледам, пък после ще прочета какво сте писали днес.

Diavolo, благодаря за труда!

# 65
  • Мнения: 2 928
Diavolo, благодаря за темата! 🌹

Аз харесвам Момчил, Радо, Рълев (дано не заиграе с Виолета 😄) и Мартин (в моментите, когато не "начуква канчето" на Мастагарков). 😄

# 66
  • Мнения: 31 317
Играч на седмицата ми е Рълев, а любимец Момчил и после Рълев.
Най- добрата корица до момента.🩵
Благодаря!

# 67
  • USA
  • Мнения: 7 341
Страхотна корица.
За мен Момчил ще остане лицето на сезон 5, така както Юли 1, Андрей 3, Фифо 4.
За сезон 2 нямам никакви любимци - евентуално Ваня.

Виолета няма как да е герой на сезона,защото не е харесвана,нито е показала нещо героично.
Абсолютен Злодей си е,а героите стават винаги положителните образи(в нашия случай Момчи, Рълев, Радо,Мастагарков..)
Още в началото не можах да харесам Дени и сега,след гаврата на Мартин и нея срещу Мастагарков, мнението ми се затвърди. Противни коментари и плюене зад гърба на Благо.
Мартин го отследвах в ИГ, и от него съм много разочарована. Да ходи да се прави на шеф в кръчмите.

Пупитке, тази година сме на едно мнение и въобще не ми лазиш по нервите.

# 68
  • София
  • Мнения: 27 301
Приятно гледане! Simple Smile

Поздравче с двама гладиатори!

# 69
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Добър вечер!
Дяволи благодаря за новата тема!
Искам червените да спечелят и да отидат в резиденцията, малко да се раздвижат нещата при сините , че те се оядаха..

Последна редакция: пн, 23 окт 2023, 20:10 от don domat

# 70
  • Мнения: 14 837
Дунев и капитан не иска да е. Ама се прави на ударен. Все едно не знае, че капитанската може да елиминационна. Само и само да не е той.

# 71
  • При семейството си
  • Мнения: 6 626
Днес се зачетох, Мартин Елвиса, когато го спрягат с Емануела, преди 6-7 години, пишат, че има 1 дете/дъщеря. На сегашната визитка децата/дъщерите са 2 и определено по-малката не е на подобна възраст.
За какво ли става на въпрос?
П.С. Благодаря за труда и за новата тема на Дяволо.

# 72
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 129

Пупитке, тази година сме на едно мнение и въобще не ми лазиш по нервите.
И ти на мен. Имаме напредък. Sweat Smile

Денислава си плю на възможностите с гадно поведение. Иначе можеше да ми хареса, но откакто пее в хора на булитата, няма такъв шанс.

# 73
  • Мнения: 6 236
Голяма  е интригантка Дени ,барабар с Марто .Какво го крият този Дунев  и натискат лицемерно Благо Rolling Eyes

# 74
  • София
  • Мнения: 5 551
Едва ги издържам всички Старейшини. Те всяка седмица твърдят, че капитанските са елиминационни, и всяка седмица - изненадани. Най-смешното е, че те си вярват, че са стратези.

Общи условия

Активация на акаунт