💪"Игри на волята: България" - сезон 5, тема 8 (23.10 - 30.10)

  • 136 512
  • 3 318
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 276
Мерси за новата тема. Не моа! Кен като почти оживял случайно войник от окопите, а Елвиса - като доволен шумкар:))))

# 76
  • Мнения: 355
Цоп и аз тук 🤪

Относно предполагаемата връзка на Дени с някой от клана Рълеви, ако изобщо има такава,мисля че е с малкия брат.

И той и с тях (формирана се групичка с Мудеви, Ива и Мишо) на общи снимки и събития, сега чекнах нейния ИГ и има стори с него как хапват заедно.

Не че това е някакво доказателство или каквото и да е било,ама и на предната снимка (от където тръгна) с Никол в колата, пак беше той тагнат.

Не ме интересува с кого е мацката, само да не е с Иван Рълев или Мишо 🤣

# 77
  • Мнения: 1 528
Вилето сега по нейните схващания лидер ли е или просто си заговорничи?
Ох, добър вечер, мили мои!
Мастагарков, Мастагарков! Оправдавах те, че бая битки изнесе, но Марто и Дени са прави - страх те е за поемеш отговорност!
Вили, Вили, помни, че хитрата сврака - с двата крака!

# 78
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 281
Денислава започва да ми става много неприятна. Повярвали са си, че колят и бесят двамата с Мартин. Дунев, както винаги мишкува,  направо ми става жал за Мастагарков.

# 79
  • София
  • Мнения: 3 449
Стига бе, малкият Рълев е на 18.

# 80
  • София
  • Мнения: 5 551
Прав е Рълев за Калоян и Крум, но не и за тази глупост: "аз бих искал да се изправя срещу най-силните противници". Аман от тази нагласа, нали видяхме резултата миналата година. Трябва понякога да се действа с "акъл", не само да се играе за чест. Не са на въстание.

# 81
  • Мнения: 3 431
Тъкмо се чудех защо никой не пише в темата, а то нова има.
Идвам да се запиша-
Мисля, че Старейшини ще са на резиденция отново.

# 82
  • Мнения: 14 840
Ама и Мастагарков се мазни и на Дени и на Марто.

# 83
  • Мнения: 1 528
Дуньо намери как пак да се скатае - клепа Благо!

# 84
  • София
  • Мнения: 5 551
Стига бе, малкият Рълев е на 18.
На 19 г. е, мисля, че Джералдин продължава да държи рекорда за най-млад участник.

# 85
  • Мнения: 1 037
Змиите се събраха да плюят по Благо барабар с мишока Дунев.

# 86
  • Мнения: 1 292
Така .Официално искам сините да се разпаднат Sweat Smile И само Момчил ,Благо и Мишо да се спасят .И накрая Момчил да отсреля баба ти Вили .Ехх мечти Smile

# 87
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 285
Голям олинклузив изкара тоя Дунев, време е да си ходи.

# 88
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 177
Тъкмо се чудех защо никой не пише в темата, а то нова има.
Идвам да се запиша-
Мисля, че Старейшини ще са на резиденция отново.
Те Гладиаторите се превърнаха в новите Амазонки преди подсилването и ще е трудно да отлепят от реката срещу охранените старейшини.

# 89
  • Мнения: 1 528
Стига бе, малкият Рълев е на 18.
На 19 г. е, мисля, че Джералдин продължава да държи рекорда за най-млад участник.
След събота, по акъл Джери ще държи рекорда форевър! 😂

Общи условия

Активация на акаунт