Сайтове за Online Shoping

  • 33 506
  • 237
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 930
Ако някой ми каже Бг сайт за оригинални и истински парфюми,много ще съм му благодарна   bouquet
Имаше го по-горе - http://concord.bg/

# 46
  • Мнения: 2 936
Ако някой ми каже Бг сайт за оригинални и истински парфюми,много ще съм му благодарна   bouquet

www.parfum.bg ...парфюмерия Конкорд!

# 47
Мито и ДДС вече не се плаща, независимо от сумата за страните от европейския съюз!!!

Повечето търговци приемат обикновен банков превод чрез IBAN сметките, а таксите по превода са вече минимални. Парите пристигат много бързо, но всичко е въпрос на договаряне с продавача.
Напротив
ДДС се плаща и би трябвало да е в ЦЕНАТА която се вижда в европейските сайтове. Не се плаща ако купуваш от физическо лице - ebay Ако страна изван от EU, тогава ти го продават без ДДС, като ти си плащаш ддс-то като стоката влезе в БГ - на митница

# 48
Естествено, че това ДДС се плаща. Кой изобщо го коментира. Все едно да напиша, че за един парфюм, купен от БГ магазин се плаща ДДС. Естествено, че се плаща. Имам предвид, че не се плаща както до преди ДДС на държавата при внос.

А думата митница вече не съществува за стоките от ЕС!!!  Wink

# 49
  • Мнения: 550
ето още един за парфюми http://parfiumi.com

# 50
  • Мнения: 5 622
Не трябва ли тази тема да се закове? ЗА да може когато ни потрябва да правим справка за онлайн пазаруването, а не да я търсим, къде е отплавала темата?

Ако модовете решат, може да я изчистят от чат и уточнения и да оставят само конкретното инфо  Peace

# 51
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Буба и аз искам да се получи нещо такова, но не мисля, че магазините които съм написала са достатъчно.
По-добре да се изчака да се напишат повече онлайн магазини + чуждестранни и да се събере цялостното инфо, след което да се закове!  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 5 622
Да питам и тук: Някой пазарувал ли е досега от този:  laredoute.fr сайт и ако да, отговарят ли номерата на обувките на нашите? По-специално ме интересуват детскит обувки. ИМа много добри предложения и намаления, но не мога да се ориентирам за номерацията  Thinking

# 53
  • Мнения: 13 512
Да питам и тук: Някой пазарувал ли е досега от този:  laredoute.fr сайт и ако да, отговарят ли номерата на обувките на нашите? По-специално ме интересуват детскит обувки. ИМа много добри предложения и намаления, но не мога да се ориентирам за номерацията  Thinking
Да,отговарят.Има таблици на номерациите за всички дрехи и обувки
http://laredoute.fr/sizeGuide.aspx?rayCode=GA&popup=1
Les chaussures е обувки

# 54
  • Мнения: 5 622
А, да. Сега чак го видях. По-рано търсих, но не видях никъде номерация на обувки, а тя била най-отдолу, където незнайно защо аз не скролнах  Rolling Eyes

Мерси  Peace

# 55
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Монда хайде да те помоля ако си си поръчвала нещо.
Да обясниш по подробно процедурата.
Как поръчваш, за колко дена пристига, как пристига (взимаш си го от пощата или идва до вас)?
Със кредитна карта каква? И има ли значение?
Както и най-накрая струва ли си? Защото си харесах много хубави неща които никък не ми се виждат скъпи.
Мерси   bouquet

# 56
  • Мнения: 5 622
Не само, че има доста неща, които не са никак скъпи, ами са и направо евтини  Crazy НО аз лично се страхувам, че няма да си нацеля номера..Както на обувките, така и на дрехите  Rolling Eyes

А тези таблици, хич не им вярвам. До сега колкото и пъти да съм гледала по таблица, никога не съм си познавала размера. НАпример тук, по сантиметрите на крака излизам над 40-ти номер обувки, а аз нося 37-38....  Rolling Eyes И на детето му излиза по-голям номера. Носи 25-26, а тук излиза 27-28...  Thinking

Иначе за детските дрешки е по-лесно, поне гледаш ръст и готово, ама за нас....  newsm78


Нека, ако някой е поръчвал(а койтое  дал сайта, явно е), да кажат повече пдробности

# 57
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Да и аз имам тези притеснения. Нося 37-38 ама нещо не схващам цялата схема с номерата аз съм на https://www.laredoute.co.uk там май номерациите са еднакви за обувките.

# 58
  • Мнения: 5 622
А цените как са?Не идва ли по-скъпо от Англия, като са в лири цените или не?  Thinking

Дано някой ни даде повече инфо....

# 59
  • Мнения: 4 371
Аз пък гледам гръцкия и нещо постно ми се види. Особено детските обувки - тук човек може да намери по-интересни неща newsm78

Общи условия

Активация на акаунт