Стани богат - тема 17

  • 17 359
  • 737
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 37 355
Брад Пит и Анджелина Джоли

п.п. Германия!

# 166
  • Мнения: 16 176
По спортните въпроси бих ползвала жокер-другарче от форума,хи,хи,хи!
Момчетата ги знаят тези неща.

# 167
  • Мнения: 55 960
И аз имам някакъв спомен за Германия.

# 168
  • София
  • Мнения: 5 185
"Ч.Станция". И аз така - признавам си. Пък и бая песни са ми минали през ушите покрай меломания, лична колекция и радиопредаването. А на Сигнал не съм им баш фен. И отговорите бяха хубаво измислени. Докато се дзверех в отговори, жената го каза и се успокоих

# 169
  • Мнения: 16 176
Картаген в днешен Тунис е.
Троя е в Турция и Ефес също.
Леле,леле.

# 170
  • София
  • Мнения: 37 355
Картаген доколкото си спомням, но не съм на 100%

# 171
  • София
  • Мнения: 5 185
Йес! Африка и Картаген

# 172
  • Мнения: 44 042
Картаген.
Ефес е в Турция, Троя е някъде в този район.

# 173
  • Мнения: 16 176
Боже ,що не я питаха Рим де е?
Вандалите явно са американци,уау!

# 174
  • Мнения: 55 960
Аууу, че гаден въпрос. Картаген е толкова известен с друго, че щях да се подведа. Добре, че използва жокер. Браво на момичето.

# 175
  • Мнения: 44 042
Билалов се закача Grinning

# 176
  • София
  • Мнения: 5 185
А тя бърка вандалите с ордите на Чингиз Хан/Ханибал или монголите и хуните изобщо (ако ги е чувала, де).

Да почерпиш майка си и Билалов, участничке!

# 177
  • Мнения: 30 503
Пф, единствено си спомних, че вандалите са превзели Рим, някакъв спомен, че идват от север...
Предположих, че са направили Рим своя столица, след като са го завзели. За Картаген изобщо не се сетих...

# 178
  • Мнения: 44 042
Друга участничка не каза ли, че Картаген е в Монголия?

# 179
  • София
  • Мнения: 5 185
А или Б - като имаме предвид нивото?

Общи условия

Активация на акаунт