Внимавайте какво си признавате във форума !!! Стават гафове.

  • 5 004
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 370
Странно. От теми като тази излиза, че почти никой нищо не си признава тук. А като се замисля колко ама адски много неща знам за куп хора, пък и имам чувство, че на половината мога да направя психо портрети с 80% точност....
Може би се надценявам  Grinning
Ако вземаш за база виртуалното и смяташ да правиш портрети в реалното....хмм.....може да почнеш да конкурираш Фройд, да ти кажа ли?
Нямаш си и представа колко от тези хора, които се държат по един начин ТУК, са съвсем различни ТАМ. Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 5 289
Странно. От теми като тази излиза, че почти никой нищо не си признава тук. А като се замисля колко ама адски много неща знам за куп хора, пък и имам чувство, че на половината мога да направя психо портрети с 80% точност....
Може би се надценявам  Grinning
Предлагам ти да пуснеш нова тема:ПСИХО ПОРТРЕТИ!,ще бъде интересно  Laughing

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Бе въобще....представа си нямам аз!
Карчева, няма да пускам тема, понеже прекалената откровеност обикновено не носи нищо добро.
И без това форумът е кошмар тия дни.

# 18
  • Мнения: 2 212
Нямаш си и представа колко от тези хора, които се държат по един начин ТУК, са съвсем различни ТАМ. Mr. Green

А всяка себеуважаваща се ССФ твърди обратното  Sunglasses

# 19
  • Мнения: 1 517
Странно. От теми като тази излиза, че почти никой нищо не си признава тук. А като се замисля колко ама адски много неща знам за куп хора, пък и имам чувство, че на половината мога да направя психо портрети с 80% точност....
Може би се надценявам  Grinning

Глупости на таркалета. Точно тук хората се отпускат и си казват много. Аз не съм се крила и не съм открила топлата вода, както казва Лиска. Винаги си имам едно наум какво пиша тук. Не че ми пука, де. Направих торта "цици" на мъжа ми, намериха се познати да ме разпознаят и се възмущавахааа...  ooooh! Пуснах стихчета в "оная, Донината..." и там ме разконспирираха и пак възмутенииии...  ooooh!
Пуснах темата, защото ми стана смешно...човек не знае от къде какво ще му дойде; и колкото и да си сакрит зад ник и незнам си какво, идва момент, в който най-неочаквано всичко излиза наяве.

# 20
  • Мнения: 7 837
Портрети, психо, а... Кросамаяяяяя, къде сииииии  Laughing

# 21
  • Мнения: 1 517
Портрети, психо, а... Кросамаяяяяя, къде сииииии  Laughing

Кросамая и Чандра да се явят на борда!!!

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Що Кросамая, бе?
Кво не им харесвате на моите евентуални психопортрети?  Mr. Green
Махам се, Реза ако иска да ме изтрие.

# 23
  • Мнения: 6 155
Що Кросамая, бе?
Кво не им харесвате на моите евентуални психопортрети?  Mr. Green
Махам се, Реза ако иска да ме изтрие.

Аз ги харесвам  Wink
Ама това е щото търпя критика Mr. Green

# 24
  • Мнения: 3 447
Кво не им харесвате на моите евентуални психопортрети?  Mr. Green
Айде, чичано, казвай колко вземаш  Grinning

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Дона, недей спами.
Помисли ли за сървъра?!

# 26
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А ти помисли ли, като пусна предложението? Mr. Green

# 27
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Няма нещо , което да съм написала тук и да не мога да кажа на който и да е в реалният ми живот  Grinning
Точно това щях да пиша и аз.
Пишейки в нета нямам за цел да се крия и да си говоря глупости(както постъпват много незрели или тинейджъри). Никът ми е името и всичко, което пиша тук го говоря и реално.

Последна редакция: сб, 27 яну 2007, 15:33 от Lilqna

# 28
  • Мнения: 14 490
Що Кросамая, бе?
Кво не им харесвате на моите евентуални психопортрети?  Mr. Green
Махам се, Реза ако иска да ме изтрие.

Аз ги харесвам  Wink
Ама това е щото търпя критика Mr. Green

аз не търпя. давай - пък после ще има женски бой  Mr. Green

по темата - лиска го е казала точно.
макар че не трябва да ти пука - такава си си, това си правила, айде стига - аман от хора дето само гледат сеир.

# 29
  • Мнения: 5 577
Нямаш си и представа колко от тези хора, които се държат по един начин ТУК, са съвсем различни ТАМ. Mr. Green

А всяка себеуважаваща се ССФ твърди обратното  Sunglasses

За тези, които аз познавам гарантирам, че са същите кифли на живо и във форума.  Laughing

Аз също всичко което съм писала не ме притеснява, но е имало леки издънки. Едно момче например, тъкмо така се запознахме, започнахме да се сприятеляваме доста и той реши да ме следи в интернет. И понеже е много добър, точно за 5 минути беше ми намерил профила тук, и беше отворил оная тема "Срамни тайни"  Blush и си четеше баш каквото трябва. Не че има проблем, но се сприятелихме и той ме опозна по-бързо отколкото очаквах и определено не бях подготвена.

И на мъжа ми приятели да го поздравявали "колко помага на Мъргулия в домакинството и гледа детето".

И свекърва ми е влизала тук, и е гледала снимки на детето от срещи с другите форумски деца.

И един преподавател мой от университета ме пита "Как е в бг-мамма, шарения форум, дето само за мъже се приказва Shocked " (за тоз бях пуснала цяла тема).

Та така де, разписах се доста май.

Общи условия

Активация на акаунт