Отново зов за помощ!

  • 9 887
  • 152
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 908
Роза всичко е наред!Парите пристигнаха.Блогодаря!  bouquet

Bravoooooo  Hug A koga shteshe da e operaciqta, che ne pomnq  Embarassed Uspeh i kasmet! Mnogo celuvki na malkata sladurana   bouquet  Hug

# 46
  • Мнения: 774
Роза всичко е наред!Парите пристигнаха.Блогодаря!  bouquet
Момичета това се отнася за парите,който Роза е изпратила!
От фонда още нищо не са дали.Чакаме падписа на министъра!
Операцията ще е веднага щом имаме парите и можем да отидем в Израел!

Последна редакция: чт, 08 фев 2007, 16:36 от mari pesheva

# 47
  • Мнения: 908
Ufff,mi aide de. Kvo pravi toq ministar,tolkova edin podpis li ne moje da sloji  Sad

# 48
  • Мнения: 774
Явно! Документите са при него от миналата сряда. Sad Confused

# 49
  • Мнения: 18
Явно! Документите са при него от миналата сряда. Sad Confused

Здравейте,искам да ми кажете колко пари недостигат за операцията и състоянието с диагнозата на детето,ще се опитам да ви помогна чрез една известна личност,засега няма да и казвам името,ако реши да помогне ще ви кажа кой е!

# 50
  • Мнения: 774
Пеги не става въпрос за недостигане!В сметката на Ивка има 210лв. и 50евро,а цената на първата операция е 37 000долара.
Предполагам знаеш,че Ивка е одобрена от фонда за лечение на деца в чужбина,но процедурата е изключително тромава.Чакаме вече шести месец и все си мислим,че сме на финала. newsm78
за състоянието и диагнозата погледни тукhttp://ivetpesheva.hit.bg/

# 51
  • Мнения: 908
Явно! Документите са при него от миналата сряда. Sad Confused

Здравейте,искам да ми кажете колко пари недостигат за операцията и състоянието с диагнозата на детето,ще се опитам да ви помогна чрез една известна личност,засега няма да и казвам името,ако реши да помогне ще ви кажа кой е!

Tyi kato se predpolaga,che parite za Ivka sa osigureni, tazi vaprosna lichnost bi mogla da pomogne na drugo dete v nujda  Hug

# 52
  • Мнения: 3 674
Явно! Документите са при него от миналата сряда. Sad Confused

Здравейте,искам да ми кажете колко пари недостигат за операцията и състоянието с диагнозата на детето,ще се опитам да ви помогна чрез една известна личност,засега няма да и казвам името,ако реши да помогне ще ви кажа кой е!

pegi_sf....Това е страхотно. Дай Боже!! bouquet

# 53
  • Мнения: 3 504
Пеги не става въпрос за недостигане!В сметката на Ивка има 210лв. и 50евро,а цената на първата операция е 37 000долара.
Предполагам знаеш,че Ивка е одобрена от фонда за лечение на деца в чужбина,но процедурата е изключително тромава.Чакаме вече шести месец и все си мислим,че сме на финала. newsm78
за състоянието и диагнозата погледни тукhttp://ivetpesheva.hit.bg/

Коя беше майката на Цвети, детенцето едно мило, нежно момиченцеее, което даваха онзи ден по Нова, че заминава за операцията?

# 54
  • София
  • Мнения: 1 228
Коя беше майката на Цвети, детенцето едно мило, нежно момиченцеее, което даваха онзи ден по Нова, че заминава за операцията?

Майките на Ивет и на Цвети са различни, ако това питаш. Цвети и Ивет са две съвсем отделни деца, с различни заболявания, просто ще се лекуват на едно и също място.
Майката на Цвети се казва Неда Дикова (neda.dikova е прякорът й). В момента са в Израел за лечение на Цвети. За подробности: www.tsvety.net/diary.html
Само да спомена, че там едва ли ще имат много време да пишат по форуми ...
Ако е нещо изключително важно, мога да се опитам да им го предам. Но не обещавам кога ще успея да се свържа с тях...
В Израел ще останат поне един месец ... нека се молим с тях операцията да е успешна и възможно най - лека.  Praynig
Нека пожелаем и на Ивет скоро да лети към Тел Авив и нейната операция също да е успешна и лека.  Praynig

# 55
  • Мнения: 774
Рали,моляте пиши,ако имаш новини за Цвети!                                                                                   Не спирам да мисля и да се моля за тях! Praynig

# 56
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Мари, преведох малка сума по сметката на Ивка, дано най-после има някакво развитие от фонда и да ви отпуснат парите. Praynig
 

# 57
  • Мнения: 774
Шоколина благодаря ти!  bouquet
Много се надявам тази седмица да имаме резултат от фонда.
Това чакане направо ни съсипа!

# 58
  • София
  • Мнения: 1 228
Рали,моляте пиши,ако имаш новини за Цвети!  Не спирам да мисля и да се моля за тях! Praynig

Таткото на Цвети продължава да пише за състоянието й от Израел, ето тук:
http://www.tsvety.net/blog/

Последните новини нещо не са много добри - дано е заради пътуването Cry

Стискам палци за вас  Praynig

# 59
  • Мнения: 18
Пеги не става въпрос за недостигане!В сметката на Ивка има 210лв. и 50евро,а цената на първата операция е 37 000долара.
Предполагам знаеш,че Ивка е одобрена от фонда за лечение на деца в чужбина,но процедурата е изключително тромава.Чакаме вече шести месец и все си мислим,че сме на финала. newsm78
за състоянието и диагнозата погледни тукhttp://ivetpesheva.hit.bg/

Ми ако има нещо проблем казвайте да видим дали моя човек ще може да помогне Laughing Grinning
дано барзо да се оправят нещата,нацелувай Ивка от мен Laughing  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт