За пишлето на бебо?

  • 1 813
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
и аз го слагам надолу или както дойде, но отначало явно като е било нагоре се опишкваше и се налагаше да го преобувам. Hug

# 16
  • Мнения: 189
Аз не го вдигам,просто слагам памперса и готово! Laughing
И аз така

# 17
  • Мнения: 8 242
Хич и не го гледам накъде е  Mr. Green
Напоследък едвам сварвам да му защракам памперса, а камо ли да подреждам пишлета  Joy

# 18
  • Мнения: 1 328
Надолу

# 19
  • София
  • Мнения: 1 345
Едни ми казват едно, други друго. Аз го вдигам, но то пак си пада.


 а някой да знае защо казват да е на горе

# 20
  • Мнения: 256
еми незнам аз го слагам на горе  Peace

# 21
  • Мнения: 393
  И аз не му го нагласям,стои си надолу.

# 22
  • Мнения: 2 891
Един единствен път си направих този експеримент, да сложа пишлето нагоре и като резултат целия беше опикан.

# 23
  • Мнения: 2 677
Надолу!

# 24
  • Варна
  • Мнения: 389
Както и да го сложиш,нама да си остане така.Само се намества.

# 25
  • София
  • Мнения: 6 011
И аз знам,че трябва да е нагоре.Съвестно се опитвах да го задържа в това невероятно положение,стягах му памперса до посиняване-резултата беше едно постоянно мокро бебе.Отказах се след 1,5 месеца борба и сега всичко е наред.

# 26
  • София
  • Мнения: 315

Аз на моето дете го слагах винаги нагоре.Вярно от време на време ставаше доста мокър Simple Smile

# 27
  • Самоков
  • Мнения: 561

Аз на моето дете го слагах винаги нагоре.Вярно от време на време ставаше доста мокър Simple Smile

Точно заради това знам, че се слага надолу.

# 28
  • Мнения: 480
а някой да знае защо казват да е на горе
Ми аз съм чувала, че уж да му е наперено и като порастне  Mr. Green
Но накъдето и да го насочиш, то все се смарамучква и си намира правилната позиция

# 29
  • София
  • Мнения: 6 011
Едни ми казват едно, други друго. Аз го вдигам, но то пак си пада.


 а някой да знае защо казват да е на горе
За себе си лично имам обяснение защо трябва да е нагоре-моят син има проблем с бъбреците и моя отговорност е да не допускам инфектиране на пикочните пътища.А основното замърсяване в памперса идва от акото.Така че ако пениса е нагоре би имало по-голям шанс да не се инфектира.
Но както вече писах-отказах се,не може детето ми да е мокро по цяла нощ примерно...

Общи условия

Активация на акаунт