Как ще постъпите?

  • 4 111
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 797
Няма ли логично обяснение от какво може да са космите?

# 16
  • Мнения: 3 423
Няма ли логично обяснение от какво може да са космите?

Е, как да няма, ти прочете ли по-горе?
Желязна логика, че и отгоре.

# 17
  • Мнения: 4 733
Едва ли някоя дама притежава такива черни юнашки косми Лисо. Ти нечий адвокат ли се явяваш?
Изхвърлих ги в тоалетната.

Последна редакция: сб, 27 яну 2007, 18:38 от Kasidy

# 18
  • Мнения: 239
Мен магия ме не лови защото карам Мерцедес. Имам си фирмено ключодържателче против уроки.

Много се кефя да гледам сеира на жени, които като последните тъпи кокошки ходят по някви врачки, някви гадателки, някви алтернативни неща и си вярват и въртят една индустрия свързана с кафе, суеверия, липса на образование. Едно мое гадже се занимаваше с такива неща и много ми падна в очите като си призна и чак ме заведе веднъж да видя за какво става дума. Влезнах в една стаичка, седнах до бабето (винаги има бабе, ако нема бабе врачката ви не е легитимна), а тя само прошепна: 'Това е ТОЙ!' Линейки, чудесии, абе прецаках и бизнесчето на жената щото я викна колежката със сопата ако се сещате за какво говорим все пак.

# 19
  • Мнения: 3 423
Едва ли някоя дама притежава такива черни юнашки косми Лисо. Ти нечий адвокат ли се явяваш?
Изхвърлих ги в тоалетната.


Ами да, барабалекс е оглозгала сопранов.
И понеже го болят ръцете, не е казал гък.

А ти що така хвърляш косми в тоалетната?
Ми ако се запуши? Водопроводчик ли ти се иска?

# 20
  • Мнения: 4 733
Хорските болежки не ме интересуват...
На течаща вода...

Последна редакция: сб, 27 яну 2007, 18:49 от Kasidy

# 21
  • Мнения: 677
Лиска,харесва ли ти прическата ми?

# 22
# 23
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ето откъде били и космите-е-е-е... Mr. Green

# 24
  • София
  • Мнения: 5 289
Знам,че не трябва да се пипа с голи ръце и се хвърля в течаща вода през рамо.По принцип се ходи на мост,под който минава река,застава се с гръб към реката и с дясна ръка се хвърля през ляво рамо.Това е което знам,не съм го правила и дано не ми се налага,но от много хора знам,че така се прави.

# 25
  • Мнения: 1 517
Знам,че не трябва да се пипа с голи ръце и се хвърля в течаща вода през рамо.По принцип се ходи на мост,под който минава река,застава се с гръб към реката и с дясна ръка се хвърля през ляво рамо.Това е което знам,не съм го правила и дано не ми се налага,но от много хора знам,че така се прави.

И аз така съм чувала. А може ли да се хвърли в огън? Май понякога може, друг път не..

# 26
  • Мнения: 2 792
 Най-вероятно няма да забележа топката с косми или няма да и обърна внимание.

# 27
  • Мнения: 2 229
Абе какви реки, огньове, глупости! ooooh! Не бих го пипнала с голи ръце само от съображения че може да пипна нещо, отде да знам на кой са тоя въшливи косми. Sick Ама във вуду магии не вярвам. Naughty

Правилно си ги изхвърлила в тоалетната, и аз бих направила така!

# 28
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ще си плюя в пазвата.

# 29
  • Мнения: 183
знам,че се хвърля в течаша река НО ЗАДЪЛЖИТЕЛНО НЕ В ТОАЛЕТНАТА!Аз бих се стреснала бих я хвърлила в някоя река и после бих потърсила някакво мнение..но не искам да ми се случва Tired

Общи условия

Активация на акаунт