💪"Игри на волята: България" - сезон 5, тема 9 (30.10 - 06.11)

  • 121 644
  • 3 027
  •   1
Отговори
# 2 925
  • Мнения: 2 167
Понякога седя и си мисля….., а понякога просто си седя. Satisfied Мечо Пух

# 2 926
  • При семейството си
  • Мнения: 6 701
Изгледах епизода.
Въпреки, че Алекса не ми беше фаворит, днес му правя евала, че “спаси” достойнството на противника си, като не даде, окуражи го да излезе от Арената на крака, а не на носилка.
Дунев е…без коментар. Писах, погнуса и май нищо различно не предизвиква в мен.
Момчил, къде на шега, къде на истина си каза…бих махнал Мартин и взел Рълев. Симпатяги са и двамата, хем с професии, занаят, хем спортяги, готини.
Оряшкова (от промото), ми заяви го ясно, защо само на синхрон, зад камера.
Радвам се, че което и да е племе, ще е в прилично, нормални условия на Стопанството.
Виолета не е глупава, никак даже….дъщеря и’, по някаква причина, не мога да я харесам.
Като цяло, да свършва вече…дано поне финалната битка и финалистите донесат някакво удоволствие.

# 2 927
  • USA
  • Мнения: 7 369
Вдигам ръце от този Дунев.
Сега пък мрънка как го били посрещнали?
Един бил там,друг другаде, пък били спали, пък не го чакали на вратата..той сериозен ли е?!

Бях за него само и единствено,за да се върне при Сините и да пробва да разбърка играта на крейзи Мартин,обаче от много време не го харесвам  и не го търпя.
Щял да се разправя,се заканва.
Мижитурка. Когато Мастагарков беше на прицел и нон стоп го пращаха на битки,изнемощял и изтормозен - за Дунев нямаше проблем,сега като дойде ред на него да е нарочен, си бил "отворил очите" за Мартин.

Алекса пак лекичко му се получиха нещата в ИВ.

# 2 928
  • Мнения: 5 488
Любовни афери в събота вечер.

# 2 929
  • Брюксел / София
  • Мнения: 2 512
В първото изречение на статията Десислава е наречена актриса Wink И тиЯ пишат колкото да не заспят!

# 2 930
  • софия
  • Мнения: 1 052
Всеки сезон с намаляване на племената ми намалява и ентусиазЪма. Не знам защо така ми се получава.
Участниците вече са обособени и дефинирани. Продукцията е подредила пъзела според възможностите си. Аз чакам да свърши предаването.

Димо и Ралица, леле, не знам кое е по- лошо - да те похвалят или да те порицаят. Joy
 При всички случаи губиш. Joy
Донякъде разбирам подхода на  продукцията с изцепките на водещите - вероятно предполагат, че сме заспали пред телевизора и пропускаме важните моменти.
Така Димо и Ралица дискретно ни насочват вниманието  в правилна посока.

Наистина не разбирам защо не пускат отпадналите участниците в подкастите? Много повече ми държаха интереса именно с тях миналата година.

# 2 931
  • Мнения: 365
Наистина не разбирам защо не пускат отпадналите участниците в подкастите? Много повече ми държаха интереса именно с тях миналата година.

Уж заради официалния подкаст на предаването, но не знам какъв би бил проблемът примерно 1 седмица след излъчването му да се поканят отпадналите участници. Да генерират, колкото гледаемост ще генерират, и да ги пускат после навсякъде. Струва ми се, че причината не е само заради подкаста... Да не говорим, че даже той почна от средата на сезона, ама както и да е

# 2 932
  • Мнения: 356
Как ще падне Алекса неееее искам го в ол старс ...заедно с Мартин Дали ще се сбият , ще има дърпане на бради слипчета , ще е епично, дори Мартин от сега да тръгва Grinning  А и ще разбера, кой от тях ми е  по -противен, иначе ще си остане загадка завинаги

Според мен ще се харесат, и двамата поети,омайват жените със слова, надъхват мъжете със силни лозунги.

Алекса просто не си позволи така да излезе от кожата си, има повече контрол върху емоциите си, Мартин ще му върши черната работа,той само ще го подкокоросва.

# 2 933
  • Мнения: 2 027
не ми се вярва . Алеко да усети , че Мартин изпъква повече от него или обратно ...ще си правят мръсни номера, но официално ще са любезни един с друг и уважителни (гарван гарвану). Освен ако продукцията не започне да хвали единия, колко е умен, какви схеми  и да го представя в светлина - другия ще полудее

# 2 934
  • Мнения: 483
Размяна на реплики Grinning

# 2 935
  • Мнения: 13
Ай, сакън! На това му се казва nightmare blunt rotation Sob

# 2 936
# 2 937
  • Мнения: 48 149
Ай стига, Мартин и Алекса на екран заедно, зад тях по един харем клакьорки, окичили по 12 огърлици, мазньоч и речи се лее от екрана, зад кадър си забиват ножове в гърба любезно, а психолога на продукцията уверява всеки от тях минимум по 12 часа, че му е по-голям...гердана на спасението.

# 2 938
  • Мнения: 2 089
И "действащия шампион" извикаха на тест. Безумие, безумие. Rage

Всички победители трябва да бъдат поканени за ол старс по дефиниция.
Без значение дали са харесвани или мразени. Победители са и точка.

Ми те така си вкарват автогол бе!  Тестват "действащия" срещу някъв дето не му стигнало да го вземат за 5-ти сезон. Какво излиза - че ако "действащия" падне от "невзетия",  един вид ВСИЧКИ които са взети са по-добри от "шампиона"?!?!  
Да, де, да де, оженил се, заоблил се... оправдан е.  Joy

Ма как винаги стряскащият коментар колко не бил тренирал винаги се пуска след като е направен залога. Сценарисчетата - много сте прозрачни.

# 2 939
  • София
  • Мнения: 3 453
Пак ме объркаха от "прожекцията" Joy
Ся това winner edit ли е или не???

Общи условия

Активация на акаунт