💪"Игри на волята: България" - сезон 5, тема 9 (30.10 - 06.11)

  • 121 644
  • 3 027
  •   1
Отговори
# 2 910
  • Мнения: 2 903
Денката много трепери да й отмъкнат Мартинчо! Nerd

Прочетох “Дренката”🙂

# 2 911
  • София
  • Мнения: 2 925
За мен е вън от съмнение, че ще спечели Божидар.
Първо продуцентите ще направят реверанс към публиката, като падне омразния им Алекса и второ Божидар е  голямо връзкарче. От сега е ясно кой ще дундуркат следващия сезон и кой ще пусне корени в Резиденцията! Rage
Битката ще е избрана така, че Алекса да е с по-малки шансове за победата.
Мисля, че Момчи ще спечели залога и според анонса на Димо сигурно ще може да прави някакво разместване по племената. Ще е интересен изборът му предвид колко честен и коректен е.

Защо е връзкарче? Дай още инфо 😎🍿

# 2 912
  • Другата България
  • Мнения: 37 796
Скрит текст:
Не помня миналата година кой ги играеше тези "лъжички", но си спомням, че бяха адски сръчни тогава играчите и за нула време ги вкараха тези топчета. В понеделник май няма да е такова положението и ще бъде зор.
Рълев псува като каруцар нещо... Маските падат!
Скрит текст:
Ти да видиш днес какъв постен залог за Момчил! Кой да ти предположи! А понеделник ми се струва, че неговите хора ще се възползват от щедростта му и ще пребивават на стопанството. Това "Ще може да атакувате хладилника" ми звучеше като казано за червените. Ако печелиха сините едва ли Димо щеше да го каже по този начин.
Joy Ама е мъжко, нали?
Не е като “мачкай“, “ще го смажеш“ и т.н. на Момчил, това “арогантно, заплашително и унищожително“ надъхване на съперника...........
Ох, пак го гледам😬Този Дунев колко е възмутен, че не го чакат със свито сърце 🤣
Те мислите са им с Момчил и как могат да ги прецакат, теб те забравиха човече , пука им дали си тук или те няма 🤣

А той един горд и чакащ венец 🤭
Абе като Кръстникът, точно, такова посрещане очакваше.
Много е лошо, когато човек се самозабрави....

# 2 913
  • Мнения: 2 167
Ох, пак го гледам😬Този Дунев колко е възмутен, че не го чакат със свито сърце 🤣
Те мислите са им с Момчил и как могат да ги прецакат, теб те забравиха човече , пука им дали си тук или те няма 🤣

А той един горд и чакащ венец 🤭
Хахаха направо го бяха отписали. Денката едва успя да влезе в образ на силно зарадвана! Satisfied

Абе, ако не беше Момчи, и ако не бяха продукцията да го подбутнат с това голямо предимство, нямаше да им развали следобедната дрямка, ама айде да не го правим на въпрос. Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 2 914
  • При семейството си
  • Мнения: 6 701
Всъщност от къде тръгна това, че ще има размяна на играчи, на вчерашното промо ли загатнаха
Ти остави какво са загатнали във вчерашното промо и как ние тук сме се заблудили, а защо и играчите там на терена са изпаднали в същото заблуждение! Laughing Това си е направо отвъд времево-пространствения континуитет! LaughingLaughing
Само предполагам, все пак Гладиаторите останаха по-малобройни. сега, защо точно Мартин се спряга, ред причини-логика, други теми във форума, интрига, Игра.
 В коя седмица се обединяват и няма вече племена?

# 2 915
  • София
  • Мнения: 20 216
Дунев очакваше да го посрещнат строени пред вратата в две редици и като го видят, да паднат на колене и да си скъсат фланелките в екстаз, пеейки "Ода на радостта" и крещейки "Осанна" от щастие. Да го посрещнат като герой, че е сътворил нечуван подвиг, какъвто никой друг не е правил -  някой да победи на елиминация. Жените да се впуснат да го обгрижват - една да му измие краката, друга да му сервира, трета да му вее с ветрило.
А те, моля ти се, нехаят неблагодарниците, легнали си да спят, пекат се около басейна... Разпасана работа! Ей сега ще им покаже той откъде изгрява слънцето. Joy

Последна редакция: сб, 04 ное 2023, 23:31 от Reinа

# 2 916
  • Мнения: 2 027
Все едно гледах филм, в който са вкарали заплетен сюжет ....но са си изгубили сценария и някой от почистващата фирма се е наложило да го довърши и изиграе развръзката

# 2 917
  • Мнения: 2 167
Денката много трепери да й отмъкнат Мартинчо! Nerd
Прочетох “Дренката”🙂
Е как, бе! Денката е гальовното име, с което я нарича Мартинчо в мигове на разнежване. И Дренката става, а Дракичка още повече.Satisfied
Добре, че е не тиквичка или корделка, че мама Вили ще ритне камбаната без време!  Innocent

Последна редакция: нд, 05 ное 2023, 00:19 от sineva 1

# 2 918
  • Другата България
  • Мнения: 37 796
За лека нощ от мен. Моите ТОП3. Прогнозни, иначе на мястото на Мастагар искам Мишо, ама не го вярвам.

# 2 919
  • Мнения: 4 540
Ще скандализирам, но наистина се зарадвах на Алекса тази вечер. Дразнеше ме много миналият сезон как го бутаха, но има заразителна енергия този човек и се справяше добре в игрите. Образ е, точно за риалити формат. Мисля, че щеше да бие Темелков така или иначе.
Като гледам как вървят игрите мисля, че победителят тази година, ще ми е по-неприятен и от Алекса. Даже като минава времето бих казала, че от четиримата победители(всеки, от които беше побутнат в някаква степен) след Андрей, Алексата ми е на второ място. Милен и Добата си останаха твърде безлични за мен.

# 2 920
  • Другата България
  • Мнения: 37 796
Защо да скандализираш?
И аз му се зарадвах, дори още снощи писах, че ще го гледам.
И се ядосах, че не стана битка, а щеше да стане според мен.
И двамата имаха потенциал.
Личеше му колко се сдуха, когато Темелков се контузи, надали е дошъл на терен с тази мисъл да спечели на цената на нечие претрепване.

Денислава се почувства замислена какво ще стане, ако Марто отиде при маман.....кой ще я напътства в тоя сериал.....гърба кой ще ѝ пази също....

Последна редакция: сб, 04 ное 2023, 22:48 от Merri_An

# 2 921
  • Мнения: 72
Ако ще в шпалир да бяха посрещнали Дунев, с цветя и в бели премени, той пак нямаше да е доволен.Той просто си търси за какво да е кисел, да си създаде враг, с който да се бори. Битката едва сега започвала....тя свърши, ти я проспа.
И сега чакаме мама и щерка да се хванат за плитките за и против Мартинчо.
Реално, Мартин направи играта. Дрънкало, но нещата, които казва, трудно могат да бъдат оспорени.
И на мен ми е симпатичен Алекса, за разлика от половинката му. Жалко, че не го видяхме в действие.

# 2 922
  • Мнения: 896
Е нямал нищо Момчи, не е вярно, пак блесна Хиройски - спаси и двете племена от глад . Hands ClapHands ClapHands ClapHands Clap
Надявам се,че не е ирония.Иначе казах по -горе.Масата се кефи на Мартин и Вила.Такива като Момчил, както казва ММ не са родени за нашия свят! И няма нужда продукцията да го прави "Хирой", той си е такъв.
Но влизам в някакви ....и няма нужда
Масата ??? надявам се че Е с ирония
И аз, но не е 🤣"масата" >от50% от хората гледащи предаването.Надявам се,  не и тук.
И да не пиша пак.Дяволче, моля следващата анкета да е само от 1въпрос:"Кой Искате за победител?"

# 2 923
  • Мнения: 2 089
Ето  анкетата за  качество на съботния епизод


Кликнете картинката.

# 2 924
  • Мнения: 483
Не можах да разбера само хейта по Алекса. Какво е виновен сега? Че не падна той? Че не си извади рамото?
Ааа нямаше чак толкова хейт. Другият набързо се контузи. То аз лично докато видя с какво да го оплюя Алеко и играта свърши. Немах време
Имаше дръжки, които се тресяха докато тичаше Grinning

Общи условия

Активация на акаунт