Синоптичките - кой ги облича ?

  • 7 890
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 371
Да, наистина дрес кодът им изисква дискретност и може би затова изглеждат по- скучно. Хората, които им правят стайлинга нямат голям диапазон да се развихрят и да си позволят повече фриволност. Това да не е Радост от Огледала. Simple Smile
Въртят се около по- еднотипни, ненабиващи се на очи, класически дрехи, костюми и т.н. А и за всяка вечер трябва нов тоалет.

Е, между Радост от Огледала и вече споменатата от мен Гена Трайкова има среден варинат - Ани Салич. Винаги е облечена много добре. Никой не казва, че трябва да са с окраската на папагал. Явно че постния им вкус прави не добро впечатление Thinking

# 16
  • Мнения: 2 386
В четвъртък или петък вечер въпросната Десислава беше меко казано потресаващо зле облечена , а пък за косата и думи нямам..
И аз я забелязах...Мотае ми се из главата нещо като незагащен бабешки бял потник и отгоре мнооого късо и вталено сако...Чула,че е на мода да се носи късо върху дълго....и....хайде....пък както излезе. ooooh!
Наистина понякога изглеждат странно и дори забравям да слушам времето  Blush

# 17
  • Мнения: 11 004
Според мен си имат стилисти, които решават кога и какво да облекат. Чудя се дали се иска и мнението на самите водещи при избора на тоалет?  Thinking

# 18
  • Мнения: 1 080
Аз се чудя що за костюми имат водещите на новините-БТВ. Как ли успяват да дишат с тях ?!

# 19
  • Мнения: 2 792
 Предполагам сами се обличат, а и да ги облича някой не вярвам да е един и същи човек  Mr. Green
не се стърпях  Peace

Общи условия

Активация на акаунт